Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Yay Burcu Yorumları

Yay burçları, bütün burçlar arasında ideallerine ve hedeflerine en fazla bağlı olan burçtur. Yay burcu özellikleri arasında en fazla ön plana çıkan ise özgürlüklerine olan bağımlılıklarıdır. İnsanlar bir yay burcunu tanıdıkları zaman onun her zaman özgürlüğüne bağlı olan biri olarak görürler.

Hayat enerjisi hiçbir zaman bitmeyen yay burçları genellikle huzursuz bir ruh haline sahip olurlar. Dürüst kişilikleri ile yakın çevreleri tarafından sevilen yay burçları yeni bilgiler öğrenebilme ve kendilerini geliştirebilme konusunda üst düzey yeteneklere sahiptir. Ayrıca bir yay burcu insanı yeni insanlar ile tanışma konusunda asla sıkıntı çekmez.

Yay Burcu ve İş Hayatı

Sıkılgan tavırları sebebiyle iş hayatında seçici davranan yay burçları masa başı işlerde fazla başarılı olamazlar. Maddi anlamda güçlü olmaya önem veren yay burçları daha çok yetenek gerektiren yüksek tempolu işler ile ilgilenmekten hoşlanırlar.

Yay Burcu ve Aşk Hayatı

Aşk hayatları mevzu bahis olduğu zaman son derece fırtınalı ve hareketli bir hayata geçiş yaparlar. İlişkilerinde yaptıkları tüm hataları dürüst bir şekilde kabul ederek açıklamayı seçerler. Yay burcuna sahip bir kişi ile ilişki yaşadığınız zaman daima romantik ve ateşli bir ilişki içerisinde olursunuz.

Yay Burcunun Olumlu Özellikleri

Yay burçlarının olumlu özellikleri arasında azimli ve dürüst olmaları bulunmaktadır. Çalışkan insanlar olan yay burçları sabırlı yapıları sayesinde yaptıkları işte başarıya ulaşana kadar çabalamayı severler.

Doktor Şenay Yangel tarafından hazırlanan yay burcu günlük yorumları sayesinde iş, aşk, ilişkiler ve özel hayatınız hakkındaki gelişmeleri daha yakından takip edebilirsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz yay burcu yorumları ile burcunuzun açığa çıkmamış tüm detaylarını öğrenmeye başlayabilirsiniz.

YAY: Bugün işinizle ilgili konularda uygulamaya başlayacağınız parlak fikirleriniz ve bunun sonucunda gelecek haklı başarı bir çok kişinin rahatsız olmasına neden olabilir. Buna istinaden sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kimileri size karşı çıkarken kimileri de birlikte yol almak için kapınızı çalabilir. Kararlı olun ve uygulamalarınıza devam edin. Günlerdir fazlasıyla yoruldunuz emin olun ki buna değecek. Kendinizi keyif […]

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Gökyüzü bugün, İş ortaklığı başta olmak üzere, özel ilişkilerinizde tarafsız ve gerçekçi bir şekilde düşünmenizi ve hareket etmenizi sağlayıcıdır. Beraberliğinde sorunları olanlar, bazı nedenlerle mutsuz olanlar, bu süreçte ilişkilerini dengeye oturtmayı, sorunlarını birlikte çözmeyi, sırt sırta vermeyi başardıkları anda, sorunlarını çözmüşler demektir. İlişkisi olmayanlar, bu […]

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün maddi konularda sabah saatlerinden itibaren olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Akılcı davrandığınız takdirde kazanımlarınızı arttırabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda ki ikilik hali ilişkinizi hırpalayacak sözler söylemenize ve birlikteliğinizi sarsacak gelişmelere neden olabilir.

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. İşinizle ilgili sorumluluğunuz dahilin de olan hiçbir şeyi ertelememeli ve bir başkasının yapmasını talep etmemelisiniz. Özel yaşamınız da ise ilişkinize zarar veren davranışlarınızdan uzaklaşacak ve kendinize öz eleştiride bulanarak doğru yaklaşımlarda bulunarak sorunlarınızın üstesinden gelebileceksiniz.

Devamı

YAY: Bugün aile ve akrabalarınızla diyaloglarınızı korumaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise karışık etkiler söz konusu aynı anda iki insanın sevgisi arasında kalabilir karar verememenin getirdiği huzursuzlukla ikisinden birden uzaklaşıp yalnızlığı seçebilirsiniz.

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün iş hayatınızda ki başarınız yakın çevrenizde rahatsızlık yaratabilir ve insanların gerçek yüzünü görebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise küllenmiş bir aşk yeniden alevlenebilir ve hızlı gelişmelerle ilişkinizi resmileştirme kararı alabilirsiniz.

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün yapacağınız araştırmalar öğreneceğiniz yeni bilgiler finansal konularda istikrarı yakalamanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi […]

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün karmaşık duygular içinde olabilir çevrenizde ki pek çoğunun davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi koruyun aksi takdirde iş hayatınızda sorunlar çığırından çıkabilir. Özel yaşamınızda ise kıskanç insanlar yüzünden eş ya da sevgiliniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Günler sonra zorlayıcı enerjilerinden uzaklaşabilir kendinizi daha güçlü ve enerjik hissedebilirsiniz. Gün boyu sezgileriniz aşk hayatınıza rehberlik etmek için sizleri harekete geçirecek kimseyi değil sezgilerinizi dinleyin ve bugün içinizden gelen her şeyi sevdiğinize ifade edin aşk bugün ruhunuzun şifası olabilir.  

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir süreçtesiniz. Yeter ki olumsuz düşüncelerinizden bir an önce uzaklaşın ve işinize her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar […]

Devamı

YAY: Gökyüzü bugün iş hayatınızda tereddütlere kapılarak kendinizi geri planda tutmamanız yönünde uyarıyor sizleri. Bugün sezgilerinize güvenin sizi yarı yolda bırakmayacak kadar kuvvetli ve yol göstericidirler. Bugünlerde mücadele etmekten kaçındığınız yorulduğunuz konulara karşı savaşçı ruhunuz uyanıyor adeta. Amaçlarınız idealleriniz doğrularınız için mücadele eden yapınızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Bugün özel hayatınızda ki gelişmeler oldukça dikkat […]

Devamı

Yay Burcu ♐ Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar, Bugün ek gelirler elde edeceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz Maddi anlamda keyifli gelişmeler biriken borçlarınızı ödeyerek kendinizi çok daha güvende hissederek rahatlamanızı sağlayacak. Bugün başarının diplomatik ve uzlaşmacı tavırlarınızda saklı. Özel yaşamınızda ise; Bekar Yay’lar evli insanların ilgisini dikkate alırsanız ilerleyen zamanda son pişmanlığın fayda getirmeyeceğini bilmelisiniz.

Devamı