Kısa bir Süre sonra Anavatanı HİNDİSTAN olan ve Osmanlının tarihi boyunca Kullandığı semboller kristaller ve yantraları bir arada görebileceğiniz kullanımı faydaları amaçları konusunda detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz Mistik Shop’u Türkiyede sizlerle buluşturacağız.

Dünyada her 5 kişiden 1nin kullandığı Hint astrolojisinde ki vedic uygulaması YANTRALAR. Yantralarımız ONİKS taşı üzerine dijital baskı olup anavatınından hazırlanıp gelmektedir.

  • 30X30 Ebatlarında ki yantranın fiyatı: 350 TL‘dir.
  • 20X20 Ebatlarında ki yantralarımız ise 200 TL‘dir.

Siparişe göre 7 ve 10 gün içerisinde kargo ile adrese gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Kadim Hint astroloji sinde gezegenlerin matematiksel hesaplamalarına göre düzenlenen sübtil varoluşun görülmez güçlerinin simetrisi ve geometrik tasviridir. Zararlı gezegen yerleşimlerinden ve zararlı görünümlerden dolayı negatif enerjiler üreten gezegenlerin etkilerini düzeltmek için doğru enerji akışını harekete geçiren sembollerden oluşan bir Vedic uygulamasıdır.

Tüm bunlar doğum haritanızda sizi yoran gezegensel etkilerle ilişkilidir. Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken yantranızla gezegenlerinizin etkilerini düzeltemeye katkıda bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

Yantralar ve Osmanlı Padişahlarının müneccimbaşılar ve hattatlarla birlikte hazırladığı TILSIMLI Gömlekler, Aynı hesaplamalarlarla yapılan 5000 yıllık Kadim öğretilerdir. Doğum haritamızda bizi zorlayan Gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren Her gezegenle ilişkili; Sembollerden oluşan muhteşem bir uygulamadır. Hayatımızda zorlandığımız iş aşk sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; Doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.Yantra kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmek için doğum bilgilerinizi gün ay yıl yer olarak astrodeha@gmail.com a mail atabilirsiniz…

Bilgi için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz yada +90212 583 32 75 i arayabilirsiniz.