Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Terazi Burcu Yorumları

Aşk tanrıçası olarak nitelendirilen Venüs, terazi burçlarını yönetmektedir. Bu sebeple burçlar arasındaki en dengeli olan burç terazi burcudur. Terazi burçları zarif ve kibar kişilikleri ile ön plana çıkarlar. Terazi burcu özellikleri arasında aynı zamanda adaletli olmaları, dengeli oluşları ve sevgi ile donatılmış olmaları bulunmaktadır.

Terazi Burcunun Olumlu Özellikleri

Terazi burçlarının en olumlu yönleri arasında uyumlu kişiliğe sahip olmaları bulunmaktadır. Sosyal hayata yatkın olan terazi burcu kişileri sosyal yaşantılarında sevilen ve aranan isimlerden olurlar. Realist kişilikleri, nazik tavırları ve sevgi dolu hayat görüşleri onları her zaman dikkat çekici kişiler haline getirmektedir.

Terazi Burcunun Olumsuz Özellikleri

Terazi burcunun olumsuz özellikleri arasında ise ilk sırada kararsız olmaları bulunmaktadır. Terazi burcu olan kişiler aynı zamanda bazı zamanlarda kıskanç ve tembel davranışlar da sergileyebilirler. Zevklerine fazla düşkün olan teraziler bazı uzatılmaması gereken konuları da gereğinden fazla uzatarak ciddiye alabilirler.

Terazi Burcu ve Aşk Hayatı

Aşk hayatında romantik ve duygusal olmayı seven teraziler yüzeysel ilişkiler kurmaktan bazı zamanlarda keyif duyabilirler. Bu yüzden aşk hayatları genellikle fazlasıyla hareketli olabilmektedir. Ancak hayatlarında doğru kişiye ulaştıklarını düşündükleri zaman büyük sözler verebilen ve bu sözlerin arkasında durabilen kişilerdir.

Sizler de terazi burcuysanız ya da yakınlarınızdan birisi terazi burcu ise Şenay Yangel tarafından kaleme alınan terazi burcu günlük yorumları sayfamızı takip etmeye başlayabilirsiniz.

Terazi burçları için özel olarak hazırlanmakta olan terazi burcu yorumları sayfamızdan özel hayatınızda merak ettiğiniz bazı noktaları açığa kavuşturabilirsiniz.

TERAZİ: Göksel enerjiler bugün güvenliğinizle ilgili konularda daha duyarlı davranmanız için uyarıyor sizleri değerli bir eşyanızı kaybedebilir bir hırsızlık olayının mağduru olabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz takdirde oldukça keyifli bir gün sizler için. İşlerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesi ile moral bulacak ve başarıyla ilerlemeye devam edecek enerjiye sahip olacaksınız. Özel yaşamınızda ise birlikteliğinizde keyifli ve dürüst paylaşımlar sizi […]

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Gökyüzü bugün cesaretinizi harekete geçirecek. Yıllardır ceza çekmiş bir mahkumun hürriyetine kavuşması gibi hür ve özgürlüğünü deneyimleyeceksiniz. Yaşamın size kattığı olgunluk içinizde var olan hiç büyümemiş çocukla bütünleşiyor. Şimdi bu yüksek enerjiyi yaşamınızın her yönüne yansıtmak sizin elinizde. Özel yaşamınızda ise aşkınıza sahip çıkın… Mücadeleden […]

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün finansal konularda beklentileriniz karşılanmayabilir ve ortak iş yaptığınız kişilerin sorumsuzluklarından zararlı çıkabilir maddi olarak zarara uğrayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bencilliği ile sizi yoracak eş ya da sevgilinize bugün dayanmakta zorluk çekebilirsiniz.

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün kendinizi oldukça huzurlu ve heyecanlı bir ruh hali içinde hissedebilirsiniz. Bu haliniz iş hayatınızda başarılı girişimler de bulunarak olumlu sonuçlar elde etmenize de faydalı olacaktır. Dostlarınızdan gelecek destek ve başarılı olmanız adına hiçbir karşılık beklemeden verecekleri destek sizleri cesaretlendirecektir. Kendinize güvenin ve başladığınız her […]

Devamı

TERAZİ: Gökyüzü bugün aile bireyleri ile başkalarının sorumlu olduğu konularda sorunlar yaşanabileceğine işaret etmekte. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkiye adım attıysanız korkularınızın yaşanacak güzelliklerin önüne geçmesine izin vermemeli geçmişi arkanızda bırakarak hareket etme özgürlüğünü yaşamayı öğrenmelisiniz.

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendi fikirlerinizi geliştirerek mesleğinizde önemli işlerin altına imza atabileceğiniz bu şanslı duygularınızı bir tarafa bırakarak tamamen aklınızla değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise olumlu gelişmeler ile rahatlayacaksınız.

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün iş hayatınızda yeni teklifler görev değişikliği iş başvurunuzun olumlu geri dönüşü söz konusu olabilir. Sağlık sorunları olan Terazi’ler sizlerde bugün kendinizi çok daha dinamik ve huzurlu hissedecek sağlığınızla ilgili konularda güzel haberlerle sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise şans rüzgarı sizin yönünüzden esmeye başlıyor.

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Gökyüzü bugün yapacağınız tüm paylaşım ve söylemlere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle iş ilişkisinde olduğunuz kişilerin kişilikleri özel yaşamları ile ilgili yorumlardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda ise bir karar almanızın zamanı geldi ilişkinizi sahiplenmelisiniz.

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün iş hayatınızda hızlı düşünüp hızlı kararlar almalı size doğru gelen her şeyin peşinden gitmelisiniz. Özel yaşamınızda ilişkiniz kopma noktasına gelmiş Terazi’ler eşin sevgi dolu yaklaşımları ile ilişkinizi yeniden yapılandırabilir aşkın emek istediğini kabullenerek birlikte kararlar alabilirsiniz.  

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün hiç bir konuda anlamadan dinlemeden eleştirici davranmayın; sözlerinize dikkat edin; boş yere gerilim yaratmayın. En azından bunların olabileceği ihtimaline karşı sakinliğinizi koruyun. Özel yaşamınızda geçmişle ilgili sorgulamalar yaparken kendi yaşantınızı ve yaptıklarınızı da hatırınıza getirin.

Devamı

TERAZİ: Gökyüzü bugün duygularınızda aklınızda arasında ki uyumun getireceği şanslara işaret etmekte. Sürekli ertelediğiniz ihmal ettiğiniz belki de yapmak için yeterli cesareti bulamadığınız konularda; Önemli adımlar ilkler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir uzun zamandır birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve […]

Devamı

Terazi Burcu ♎ Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar, Bugün iş ve eğitim hayatınızla ilgili ani çıkışlar sergilemekten uzak durmalısınız. Öfke patlaması haklı olsanız bile size çok pahalıya mal olabilir! Özel yaşamınızda Kendinizi olabildiğince ifade edip arzularınızın peşinden gitmelisiniz.

Devamı