ŞUBAT AYI BURÇ YORUMLARIM

KOÇ: Gökyüzü bu ay kendinizi geliştirmeniz yenilenmeniz ve önümüzde ki ay yapacaklarınızı planlamanız imkanlarınızı genişletmeniz için destekliyor sizleri. Maddi manevi güçleneceğiz bir dönem için alt yapınızı güçlendirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız. Dostluklarınız pekişecek sizi tamamlayacaklar adeta ve daha da güçlenmeniz için seferber olacaklar. 10 Şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile inancınız güçlenecek ve haklı olduğunuz konularda hakkınızı alacak maddi manevi kazançlı çıkarak. Sizi yoran olay ve kişilere karşı iyi bir ders vereceksiniz. Arkadaş ve dostlarınız ile ilişkileriniz çok daha iyi bir hal alacak ve sizler özel yaşamınızda da onların aracılığı ile keyifli gelişmeler yaşayacaksınız. Ayın 2nci yarısında ise; Finansal konularda şans sizden yana. Bu konuda Merkür’ün 23 Şubatta geri hareketine başlamış olmasının etkisi de sizleri desteklemekte. Gizli meselelerin iç yüzünü öğrenecek ve bunun getirdiği maddi manevi şanlarla karşılaşacaksınız. 25 Şubatta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile sorumluluklarınız artacak size inanan güvenen insanların yüzünü güldüreceğiniz kalıcı işlerin altına başarı ile imza atacak tüm yeteneklerinizi ortaya koyarak hareket etme imkanını bulabileceksiniz.

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 9 14 19 22 24 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 13 16 20 21 26

BOĞA: Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi alabilir yeni bir işe girebilir. Uzun zamandır kabul ettirmek için mücadele ettiğiniz bir projenizin onayını alabilirsiniz. 10 Şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte kariyer hayatınız da kalıcı başarılar zamanına giriyorsunuz. İşiniz gereği birlikte hareket ettiğiniz insanlardan beklediğinizden fazla destek görebilir onların aracılığı ile daha geniş imkanlara kavuşabilirsiniz.  Özel yaşamınızda da daha sosyal olduğunuz bir ay karşlıyor sizleri. Tembelliği bir tarafa bırakın. Olabildiğince sosyal olun yeni başlangıçlar yeni insanlar yaşamınıza çok yüksek bir enerji getirecek. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile birlikte dikkat etmeniz gereken aracınız varsa olası arızalar ve zamanında yetiştirelemeyen işleriniz olmalı. Merkür geri hareketi eski arkadaşlarınızla bir araya gelme fırsatı getirecek sizlere yine bu sürede kaybettiğiniz değerli bir eşyanızı bulmanın sevincini yaşayabilirsiniz.  Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz yeni bir boyut kazanacak romantizm ve uyum sizlerle birlikte. 25 Şubatta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile arınma ve ruhsal detoksunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Şubat şanslı günleriniz: 8 12 15 16 21 22

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 9 13 20 23 28

 

İKİZLER: Ay’ın ilk 10 günü işinizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu. Gelişmelerin gidişatı tamamen sizin tutumunuza göre gerçekleşecek.  Diplomatik davranırsanız kazanırsınız. Düşüncelerinizi ulu orta paylaşmadan hareket etmeli ve herkesin eteğinde ki taşları dökmesine izin verdikten sonra yapmanız gerekenleri hızlı bir şekilde uygulamaya geçmelisiniz. 10 Şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi tüm duygu ve düşüncelerinizi netleştirecek. İş ve eğitim hayatınızda ertelediğiniz her şeyi gündeminize alacak çevrenizdeki insanların da desteğini alarak gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda da karışık etkiler olabilir eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak finansal aksiliklerin özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin el birliği ile. 25 Ocak ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile ailenizle ilişkileriniz önem kazanacak. İlişkilerinizi yeniden yapılandıracağınız birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmenin getireceği huzuru yakalayacaksınız. 23 Şubatta yönetici gezegeninizin Merkür’ün geri harekete başlaması işinizle ilgili konularda yanlış anlaşılmaları gecikmeleri beraberinde getirebilir. Dikkatli davranın.

YENGEÇ: Ay’ın ilk 10 günü evli Yengeçler için fazlası ile önem taşımakta. Kredi alacak verecek gibi konularda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sure içinde eşinizle birlikte karar almaya aynı fikir üzerinde buluşup hareket etmeye önem verin. 50 liralık işe 5 lira ile girmeye kalkarsanız hayal kırıklığı yaşayabilir. Hukuksal problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kısacası ayaklarınız yere sağlam basmalı ayın ilk 10 günü. 10 şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi bu tarz zararlara karşı uyarıyor sizi. Gerçekçi olur anlık heveslere kapılarak hareket etmezseniz olası bir çok zararın önüne geçebilirsiniz 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlıyor olamsı seyahatler alım satımlar ve sözleşmelerle ilgili problem ve gecikmelere neden olabilir. Bu tarz işlerinizi daha once yapmanız faydanıza olacaktır. 25 Şubatta Başak burcun da gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise iş birliklerinin getireceği pek çok fırsatı size sunabilir.

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 14 19 22 24

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 7 13 20 23 26

ASLAN: Ay’ın ilk 10 günü sizler için keyifli gelişmeler yaşanabilir. Sosyal hayatınız dostlarınız sayesinde hareketlenecek. Sevdiğiniz insanlar ruhsal enerjinizi yükseltecek ve kendinize olan güveninizi daha da pekiştirecek. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu harcamalarınız. Gelirlerinizde  ki artışa güvenerek gereğinden fazla harcama yapabilir kendi kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz. 10 Şubatta karşıt burcunuz Kova’da gerçekleşecek Yeni Ay Aşk hayatınızda olumlu gelişmelere sebep olabilir. Beraberliğiniz devam ediyorsa aşk romantizm uyum sizinle. Bir  beraberlik içinde değilseniz AŞK yüreğinize ansızın gelip okunu atabilir. Heyecanı yüksek keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlıyor olması ise vergi dairesi ssk banka gibi kurumlarla karışıklıklar yaşamanıza sebep olabilir. Yatırdığınız herşeyin makbuzunu aldığınızdan emin olun. Mali müşavirinizinde bu konuda dikkatli olması için konuşun. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. 25 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ise kayıp hırsızlık ve harcamalarınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri.

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 14 19 22 24 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 9 13 20 23 26 27

BAŞAK: Ay’ın ilk 10 günü iş ve aşk hayatınızda gözler sizin üzerinizde olacak. İnsanların üzerinde çok olumlu etkiler bırakacak ve hayranlıklarını kazanacaksınız. Bu dönemde gerek iş gerek özel yaşamınızda pek çok teklif alabilirsiniz. Bu olumlu etkinin büyüsüen kapılmadan gerçekçi hareket eder gelen teklifleri akıllıca değerlendirirseniz kalıcı fırsatlar yakalamış olursunuz. 10 Şubatta Gerçekleşecek Kova burcunda ki Yeni Ay enerjisi iç huzurunuzu yakalamanızı sağlayacak. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başalması ile birlikte kişisel konularda problemler yaşanabilir. Eş ve yakınlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilir. İlişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Unutmamalısınız ki Yönetici gezegeniniz Merkür geri hareket yaptığı dönemler sizler için hassas süreçlerdir. 25 Şubatta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile rahatlayacak ve güçlü etkiler almaya başlayacaksınız. Arzu ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin mücadele edin ve kazanın. Bekar Başaklar sizler için bu süreç çok güzel etkileri beraberinde getirmekte korkularınızı dünde bırakın ve aşka doğru cesaretle yürüyün..

 

Şubat şanslı günleriniz: 1 2 3 8 12 15 21 22 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 9 11 13 16 18 26 27

TERAZİ: Şubat’ın ilk 10 günü hiç kimse ile tartışma içine girmemeye özen gösterin. Haklı olsanız bile! Sakinliğinizi koruyun. İş hayatınızda radikal kararlar almayın var olan şartları korumak için sevdiğiniz insanların görüşlerine başvurun. Bir anlık öfkenin sonucu tahminlerinizin üstünde olumsuzluklara neden olabilir. 10 Şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınızda evliliğinizde problemlere neden olabilir. Sudan sebeplerle problemler yaşayabilir eş ya da sevgilinizi kırabilir kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Bu ayın ŞİFRESİ SAKİNLİK! Sakin olun ve birlikte keyif alacağınız aktivitelerde bulunun sevdiğiniz insanın hoşlandığı şeyler yapın ve birlikteliğinizi güçlendirmek için ekstra bir çaba gösterin. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlayacak olması iş hayatınızda beklentilerinizin verilen sözlerin zamanında gerçekleşmemesine sebep olabilir. Beklemede kalın hakkınızı alacaksanız beklerseniz şayet. 25 Şubatta Başak burcunda gerçekleşecek DOlunay enerjisi ile birlikte sağlığınız önem kazanıyor. Kendinize zaman ayırın spor yapıyorsanız ani hareketlerden ve ağır sporlardan uzak durun. Beklenmedik sakatlanmalar başınızı ağrıtabilir.

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 14 15 19 24 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 7 11 13 16 20 26

AKREP: Ay’ın ilk 10 günü Aşk hayatınızda yaşanacak sürprizler söz konusu hayatınızın Aşkı ile karşılaşabilir. Evliyseniz eşinizle ilişkiniz her ikiniz içinde çok daha iyi bir hale gelebilir. Kısacası gökyüzü aşk hayatınızda güçlü etkilerle mükafatlandırıyor sizleri. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile ev araç ve kişisel eşyalarınızın güvenliğine dikkat edin. İş hayatınızda gizli saklı olayların içine çekilmek istenebilir buna bağlı yanılgılar yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermeyin. Siz sadece yapmanız gerekenleri yapın ve ikili diyaloglardan kaçının. 25 de Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ön planda olmaya bakın iş ve özel yaşamınızda isteklerinizi kabul ettirebilir ailenizin de desteğini alarak problem ettiğiniz pek çok konuyu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Şubat şanslı günleriniz: 2 3 7 12 15 16 21 22

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 6 9 13 23 26 27

YAY: Ay’ın ilk 10 günü kendinizi ifade gücünüz bir hayli güçlü iş ve özel yaşamınızda liderliğinizle dikkat çekebilir. Fikir ve düşüncelerinizin olumlu geri dönüşümlerini kısa sürede alabilirsiniz. İletişimde ki başarınız sizi maddi manevi kazançlı çıkaracak. 10 Şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi hızlı gelişmeler hızlı kararlar ve alınan olumlu sonuçları getirebilir sizlere. Bu sure içinde sezgilerinize güvenin ve ilerleyin. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile özel yaşamınızda sorunlu bir evlilik yaşıyor ve sonlandırmak için harekete geçmek istiyorsanız beklemeli ve bir sonraki ayın sonuna doğru bu kararınızı açıklayarak harekete geçmelisiniz. Aksi halde kendi yakınlarınızın bile tepkisini alabilir anlayışsız davranışları ile karşılaşabilirsiniz. 25 Şubatta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile finansal konularda şansınız artıyor. Bekar Yay’lar sizde bu günlerde sevgilinizin yoğun ilgisi ve sevgisi karşısında oldukça mutlu olup tüm pozitifliğinizi yaşamınıza yansıyatacaksınız.

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 14 19 22 24 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 4 6 11 13 18 20 26

OĞLAK: Ay’ın ilk 10 günü finansal konularda çok olumlu gelişmeler yaşayabilir. İş hayatınızda adınızı ön plana çıkaracak çok büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. Yeter ki bilginize tecrübenize güvenin ve fikirlerinizi değiştirmeye çalışacak insanlara pirim vermeden hareket edin. Bu dönemde akrabalarınızla ilişkilerinizde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizin fedakarlıklarınıza ragmen bunu yok sayan insanlara tahammülünüz kalmadı artık. 23 Şubata kadar işlerinizi disiplinli bir şekilde takip edin ve olabildiğince girişimci davranın. Belki çok yorulacaksınız ama bu sürenin sonunda mükafatınız oldukça büyük olacaktır. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken konu  ise dürüst olmayan kişilerin değer verdiğiniz sevdiğiniz insanlarla aranızı açmak için söyleyeceği gerçekten uzak sözlere takılıp kalmamanız olmalı. Bu insanlara prim verir onların söylediklerine bir an bile olsa inanarak hareket ederseniz yaşadığınız yanılgı size pahalıya mal olabilir. 25 Şubatta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjis eş ve sevgilinizle birlikte daha çok zaman geçirip keyifli zamanlar geçirebilir. Eş olmanın bir olmanın huzuru ile yeniden doğmuşçasına huzurlu ve aşk dolu günler geçirebilirsiniz. Her boş vaktinizi aşkla değerlendirin…

 

Şubat şanslı günleriniz: 1 2 3 8 12 15 16 22 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 9 11 13 18 20 26 27

KOVA: Ayın ilk 10 günü önemli kararlar almaktan yeni başlangıçlar yapmaktan uzak durun. 10 Şubatta burcunuzda gerçekleşecek Yeni ayın akabinde  harekete geçin. Alım satımlar yeni bir iş beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları bu dönemde gündeminize alın ve olumlu gelişmelerle moralinizi yükseltin. Finansal konularda çok şanslısınız. Yaptığınız işin karşılığını fazlası ile alacağınız bir dönemdesiniz. Şubatın 20 den sonra ise özel yaşamınızda eşinizle ilişkileriniz önem kazanacak onun destek ve ilgisi sayesinde çok daha sağlıklı kararlar alıp uygulayacaksınız. Bekar Kova’lar sizlerde süpriz gelişmeler yaşayabilir yeni tanışacağınız bir insanla sıcak bir bağ kurabilirsiniz. 23 Şubatta Merkür’ün geri harekete başlaması ile gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir. Bu etki olumlu da olabilir olumsuz da siz bu konuda işi başkalarına bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla çıkabilirsiniz. 25 Şubatta gerçekleşecek Başak burcunda ki Dolunay enerjisi ise çocuk sahibi kovaların başını ağtırabilir. Çocuğunuzu kontrol altında tutun ve onunla daha fazla iletişime önem verin…

Şubat şanslı günleriniz: 1 5 8 14 18 19 22 24 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 9 11 13 16 20 23 27

BALIK: Ay’ın ilk 10 günü tatil imkanı yakalayabilirsiniz. Bu imkan aileniz ya da eşiniz tarafından süpriz bir şekilde hazırlanan bir armağan olabilir keyfini çıkarın. 10 şubatta Kova burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile enerjiniz yükselecek. Özellikle isle ilgili konularda enerjinizi dengeleyin sivri çıkışlarınız hoş karşılanmayabilir ve ani bitişler yaşayabilirsiniz. Yine bu sure içinde harcamalarınızı kontrol altında tutun gereksiz harcamalardan kaçının ve herhangi bir ortaklığınız söz konusu ise finansal anlamda ayrıntılara dikkat edin. Başarı şansızın yükseldiği bir dönemde ayrıntılara önem verin ve ani kararlar vermekten kaçının. 23 Şubatta Merkür’ün geri hareketine başlaması ile bilrikte ailevi konularda tartışmalar gerginlikler yaşanabilir. Ayrıca bu dönemde yeni bir adım atmak için beklemede kalmalı iş değişikliği taşınma gibi konuları ertelemelisiniz.  Başkalarından kaynaklanan konuların aile içinde bu kadar olumsuz etkiler yaratmasına izin vermemeli ve sağ duyulu davranmalısınız. 25 Şubatta karşıt burcunuz BAŞAK ta gerçeklecek Dolunay enerjisi ile Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınız aracılığı ile hiç beklemediğiniz olumlu bir gelişme yaşayabilir ön yargılı olmamanın avantajını aşkı bulma zenginliği ile deneyimleyebilirsiniz. Evli Balıklar ise bu sure de maceraperestliğiniz evliliğinizi sarsabilir dikkatli davranın.

Şubat şanslı günleriniz: 1 2 3 8 12 15 16 21

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 9 11 13 18 26 27