Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

18 Ağustos 2016

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Oğlak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
İş hayatınızda başarıyı yakalayacak iş ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay işinizle ilgili riskleri ayrıntıları doğru değerlendirecek gelirlerinizi ve başarı şansınızı yükselteceksiniz.

Oğlak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
Akraba ve yakınlarınızın haksız ve zorlayıcı baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalabilir arkanızdan dönen kirli ve kalbinizi yaralayan gerçekleri de bu sayede öğrenebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile İş hayatınızda oldukça önemli bir değişiklik söz konusu olabilir. İşinizle ilgili her şeyde mücadele sizleri bekliyor. Özel yaşamınızda ise kararlarınızı sevgiden emekten doğrudan yana olacak şekilde vermelisiniz.

Oğlak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
Her konuda iş aşk sağlık kendinizi geliştirip başarıyı yakalayabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu suçlulukları ortaya çıkan sözde uyanıkların yalanlarına aldanarak merhametinizin size hata yaptırıp hayatınızda derin yaralar açmış kişilere 2nci şansı tanımamanız olmalı. Devam eden Neptün enerjisi ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin etkisinde kalmanıza neden olabilir unutmayın! Dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda tutulma haftası kazalara karşı dikkatli davranmanız. Aracınızın durumunu kontrol ettirmeli direksiyon başında seyahat ederken oldukça dikkatli olmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir