KOÇ: Ay’ın ilk 10 günü yaşadığınız olumsuzluklara karşı adil değerlendirmelerde bulunacak ve kendiniz için en doğru kararları alarak hareket edeceksiniz. İnsanların ne düşündüğünü bir yana bırakacak kendi yaşadıklarınızın artı ve eksilerinin hesabını yaparak kararlarınızı hayata geçireceksiniz. İş hayatınızda oldukça yükselecek bir çok süpriz teklif alacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Koç’lar yurt dışı ile bağlantılı konular ve bir çok imkanla karşılaşabilir. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlar da da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi özel yaşamınızla ilgili konularda yaşanacak gerginliklere sebep olabilir. Kararlı tavrınızı korumalı eş ya da sevgilinizin sizi aşağılar tarzda davranışlarına sessiz kalmamalısınız. Siz kararlı davranın ne yaparsa yapsın tartışmayın saygıyı yitiren taraf siz olmamalısınız. Önceliğiniz siz olmalısınız istekleriniz arzularınız doğrularınız. Sizi size yabancılaştıran her şeyden uzaklaşıyor yeni başlangıçlara doğru yol alıyorsunuz. 27 Ocakta 04:39’da Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile birlikte enerjiniz yükselecek. Saç bakımınız kesim boya ve diyet için uygun zamanlar. Yine bu dönemde kişisel ve ruhsal arınma için aktivitelerde bulunabilirsiniz.

 

Ocak şanslı günleriniz:  5 8 9 13 16 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 2 4 6 10 12 14 24

BOĞA: Gökyüzü ay’ın ilk 10 günü işinizle ilgili konularda disiplinli çalışmalarınızın mükafatını alacağınızı müjdelemekte. Profosyonelliğinizin getirdiği pek çok avantaj sizleri bekliyor. Size güvenen insanlarla birlikte hareket etmeye devam etmeli. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile sorumluluk almaktan korkmamalısınız. İş hayatınızda kral ve kraliçeliğiniz ilan edilebilir. Devir sizin devriniz… Çalışın üretin emek verin kazanın… Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizde ki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır. Ay boyunca iletişime önem vermeil iş ve özel yaşamınızla ilgili hemen her konuda fikirlerinizi net bir şekilde ifade ederek hareket etmelisiniz. 27 Ocak ta 04:39 da Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay kendinizi çok daha güçlü huzurlu ve sağlıklı hissetmenize katkıda bulunacaktır. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise ani gelişmeler yaşanabilir eşinizden kaynaklanan hukuksal sorunlar ev hayatınızı derinden etkileyebilir ve sorunlu bir beraberliğin sonunu getirebilir.

Ocak Şanslı ve Dikkat etmeniz gereken günleriniz:

Ocak şanslı günleriniz: 1 2 7 15 18 22 29 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 12 17 24 31

İKİZLER: Gökyüzü yeni yılı ruhunuzda yükselen şahane bir enerji ile karşıladığınızı müjdelemekte. İçsel huzuru yakalayabilmiş olmanın verdiği enerji sizi yaşamınızın her alanında güçlü kılacak ve sahip olduğunuz yeteneklerin hakkını vererek hareket etmenizi sağlayacak. Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda keyifli gelişmeler ve değişimler yaşayabilirsiniz. Terfi zam yeni bir görev gibi. Cesaretli olduğunuz sürece her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. Size engel olan başarınızın gölgesi her şey yaşamınızdan çıkıp gidiyor. Yeni insanlar yeni ortamlar şansınızı arttıracak. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile özel yaşamınızda kendinizi ifade etmekte zorlanabilir. Eş ya da sevgilinizin baskıcı tavırlarına karşı kendinizi yeterince iyi müdafa edemeyebilir tartışmalarda suçlanan ve kırılan taraf siz olabilirsiniz. İş hayatınızda da bu dönemde başlatacağınız girişim ve projeler uzun vadeli olacak kazancınızda ise önemli bir artış sizleri memnun edecektir. İlerleyen günlerle seyahetler toplantılar söz konusu olabilir. Yine bu dönemde elden çıkarmak için satışa sunduğunuz bir mülkünüzü istediğini fiyata satabilirsiniz. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile diyete başlayabilir. Fiziksel bakımınızı yaptırabilirsiniz. Yine bu süreçte özel yaşamınızda bekar İkizler süpriz gelişmeler yaşayabilir. Geçmişte başkalarının sebep olduğu olaylar yüzünden yaşayamadığınız bir ilişkiye tekrar başlayabilir bu kez mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Ocak şanslı günleriniz: 5 9 13 15 16 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 1 4 6 10 12 17 24 31

 

YENGEÇ: Ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinizle hareket etmeli ani çıkışlar sergilemeden birlikte çalıştığınız insanları anlamaya çalışarak özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle inatlaşmalara girmeden hareket etmelisiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Karşıt burcunuz Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi tartışmalar konusunda uyarıyor sizleri. Ben merkezli hareket eder inatçı tavırlar içine girer ve karşınızda ki insanlara söz hakkı tanımadan hareket ederseniz iş ve özel yaşamınızda bitişler yaşayabilir kendi kendinizi oldukça zor bir durumun içine sokabilirsiniz. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi sağlığınızla ilgili gelişmelere işaret etmekte. Bu etki olumlu da olabilir aniden ortaya çıkan bir rahatsızlığın habercisi de olabilir. Ay boyunca sağlığınıza özen göstermeli yine bu tarihlerde araç kullanırken de dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızda bekar Yengeç’ler ilgi duyup ilgi gördüğünüz halde her iki tarafta duygularını ifade etmekten çekiniyor ve kaçıyorsa bu günler duygularınızı açıklamak için oldukça uygundur…

Şanslı ve Dikkat etmeniz gereken günleriniz:

Ocak şanslı günleriniz: 7 9 13 15 25 29 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 8 10 17 24 31

 

ASLAN: Ay’ın ilk 10 günü sağlığınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır ağrı çektiğiniz bel diş ve bağırsak sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalı otomatik bir robot olmadığınızı hatırlayıp etten kemikten olduğunuzu unutmamalısınız. Kısacası bedeninizi dinlendirin. Duygusal konularda ise oldukça keyifli gelişmeler yaşayacak sevginin gücünün nelere kadir olduğunu deneyimleyeceksiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizi güçlendirecek. Yaşamınıza ait her şeyi daha ciddiye alarak hareket edeceksiniz. İş hayatınızda ise güçlü insanlardan gelecek teklif ve işbirlikleri ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bu anlamda da güçlendirecek. 27 Ocakta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ise enerjinizi yükseltirken sağlık problemlerinizi aşmanıza da yardımcı olacak. Özel yaşamınızda yeni tanıştığınız insanlarla duygusal yakınlaşmalar yaşayabilir aynı zamanda sağlam arkadaşlıkların da temelini atabilirsiniz…

 

Ocak şanslı günleriniz: 5 8 9 13 16 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 12 17 20 24 31

BAŞAK: Ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu sure içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi İş hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşanmasına görev değişikliği ve yeniden yapılanmalar sebep olabilir. Ortaklıklar iş birlikleri ve yeni katılan insanlar sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ileriye taşıyacaktır. Aile bireylerinin sağlık problemlerin olumlu yönde son bulması ile rahat bir nefes alabilir ve birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 27 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile diyet yada spora başlayabilir takip eden 10 gün boyunca sağlıkla fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Yine bu günlerde saç bakımı boyası gibi konular olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Ayın son 2 günü ise cildiniz alerjik reaksiyonlara hassastır….

 

Ocak şanslı günleriniz: 1 2 7 14 15 18 19 21 29 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 8 10 20 24 27 31

TERAZİ: Gökyüzü ay’ın ilk 10 günü ev ve ailenizi ilgilendiren konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Yeni bir yere taşınabilir evinizde değişiklikler yapabilir. Ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili ise kontrollü davranmalı tatlı sözlere itimat ederek bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz. Bu günlerde ortaklığı olan Terazi’ler iş anlaşmaları yaparken ayrıntılara önem verin ve ortağınızla güven duygunuzu pekiştirerek kararlar alın. Aksi halde her ikinizde zarar görebilirsiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile duygusal olarak içinize kapanabilir karamsar bir ruh hali içinde olup  sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle bekar Terazi’ler bu haliniz size ilgi duyan insanın sizden uzaklaşmasına bir ilişkinin başlamadan bitmesine sebep olabilir. 27 Ocakta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay ise manevi yönünüzü geliştirirken maddi konularda da alacaklarınızı tahsil yönünde süpriz gelişmeler yaşanacağına işaret etmekte.

Ocak şanslı günleriniz: 5 8 9 13 15 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 17 18 24 25 31

 

AKREP: Ay’ın ilk 10 günü kendinizi hemen her konuda baskı altında tutuluyor gibi hissedebilir ev ve iş hayatınızda buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı yönetmeye kalkan sınırlarınızı aşan herkes kendine gelmeli! Gelmeli diyorum çünkü sabrınız kalmadı. Bu yaşam benim kimse bana patronluk taslayamaz düşüncesi ile siz bu insanlara gerekli cevabı vereceksiniz. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri finansal konularda yaşanacak gecikmelere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor. Fevri ve aceleci davranışlar sadece zararınıza olacak ve iyi iş ilişkilerinizi derinden sarsacaktır. Özel yaşamınızda eşinizin sizi yok sayması kendi bildiğini okuması ev hayatınızı zindana çevirmek için elinden geleni yapması sonunda çileden çıkmanıza ve size yaşattıklarına öfkeyle cevap vermenize sebep olabilir. Bekar Akrepler cinsel arzu ve istekleriniz son derece yoğundur tutku ve heyecanın yoğun olduğu beraberlikler yaşayabilirsiniz.

Ocak şanslı günleriniz: 1 2 7 11 14 15 18 21 25 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 3 4 6 10 12 19 20 24 29 31

YAY: Gökyüzü ayın ilk 10 günü güven duygusun önem kazanacağına işaret etmekte. Yaşamınızın her alanında güvenmek ve güvenilmek istersiniz. İşinizle ilgili güvence özel yaşamınızla ilgili güvence bu duygu ilk bir kaç gün sizleri yorsa da ilerleyen günlerle birlikte sağlıklı doğru ve uzun vadede geçerliliğini koruyacak kararlar almanızı sağlayacaktır. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri iş ve özel yaşamınızda adeta aydınlatacak bir çok insanın ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. Adeta yaşadığınız zorluklardan sonra yeniden doğduğunuzu hissedersiniz.. Bu enerjileri doğru kullanın hedeflerinizi yüksek tutun çalışmaktan korkmayın her fırsat bir yenisini daha getirecektir sizlere. 27 Ocak’ta gerçekleşecek Dolunay ile dua meditasyon kişisel gelişim gibi konulara yönelebilir bu alanlarda hem kendinize hem başkalarına faydalı olabilirsiniz…

Ocak şanslı günleriniz: 5 7 8 9 13 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 14 17 24 28 31

 

OĞLAK: Ay’ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda risk taşıyan konulardan uzak durmalısınız. Özellikle finansal anlamda olayları ayrıntıları ile incelemeli gelip gelmeyeceğinden emin olmadığınız kazançlara güvenerek harcamalarda girişimlerde bulunmamalısınız. 11 Ocak’ta 21:44’ Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi duygusal konularda dikkatli olmanız karamsar davranışlar içinde eş ya da sevgilinizle tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Sözlerinizi kontrol altına alın. Kurşundan ağır kelimelerle yürekleri yıkabilir ve size tüm kalbi ile bağlı eş ya da sevgilinizi bu yüzden kaybedebilirsiniz. Kırılan bir ekmek nasıl eski haline gelmezse ilişkinizde yaşanan onca acı ve kırgınlıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır. Bunun bilinci içinde hareket edip etmeme tercihine sahipsiniz. Ay’ın 2nci yarısı iş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu yeni bir yerde başlangıç yapabilir taşınabilir yeni bir mülk edinebilirsiniz. 27 Ocakta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iç dünyanıza yönelecek kendinize adilce yaklaşıp kişisel gelişiminiz yönünde çaba harcayıp karşılığını da fazlası ile alacaksınız…

Ocak şanslı günleriniz: 1 2 7 15 19 21 29 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 17 24 31

KOVA: Gökyüzü ayın ilk 10 günü iç dünyanıza dönüp rotanızı belirlemeniz için yapacaklarınızı planlamaya yöneleceğinize işaret etmekte. Az konuşup çok dinleyecek  ve kararlarınızı uygulyacağınız zamanı belirleyeceksiniz. Geçmişte kalan size maddi manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilir. Size yaşattıklarının aynısı yaşadığını öğrenince şaşırabilir ve ilahi adaletin hiç bir zaman haksızlığı adil görmediğini  deneyimlemenin şaşkınlığını yaşayacaksınız. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda proje düşünce ve isteklerinizi sunabilir olumlu cevaplar gelişmeler tekliflerle kısa zamanda fazlasıyla yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yakınınızda bulunan bir elemanınız birlikte çalıştığınız bir insanın duygusal yaklaşımlarını karşılıksız bırakmadan bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 27 Ocakta Aslan’da gerçekleşecek Dolunay enerjisi duygusal olarak öfke patlamaları yaşamanıza ve yakın çevrenizde bulunan insanları kırmanıza abla ve kardeşlerinizle problemler yaşamanıza sebep olabilir…

Ocak şanslı günleriniz: 5 9 12 13 16 21 22 23

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 17 19 20 24 31

BALIK: Gökyüzü ayın ilk 10 günü otorite konumundaki insanlarla ilişkilerinizin önem kazanacağına işaret etmekte. Sorumluluklarınızı  yerine getirmede zorlanabilir. Çalışma arkadaşlarınızla sen ben çekişmesi yaşayarak gecikmeler yaşabilirsiniz. Sakın yılmayın mücadele edin bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalı engellerin sizi başarıya giden yoldan çevirmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Yaşamı sorumluluklarınızı isteklerinizi ciddiye alın ve ciddiyetle hareket edin.. 11 Ocak’ta 21:44’ te Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizleri rahatlatacak. Duygusal davranışlarınızı bir tarafa bırakarak gerçekçi davranacaksınız.  Sorunların üstesinden gelebilecek yeni başlangıçlar ve ilişkilerinizi iyileştirebilme imkanını elde edebileceksiniz. 27 Ocakta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay ruhunuzu güçlendirmeniz için dua meditasyon ve ibadet etmek için fırsattır sizler için. Bu günlerde güvenliğinize karşı dikkatli olmalı kayıp ve hırsızlıklara karşı güvenliğinizi arttırmalısınız…

Ocak şanslı günleriniz: 1 2 7 14 15 19 21 25 30

Dikkat etmeniz gereken günler: 4 6 10 12 16 17 24 28 31

 

NOT: Yıllık Aylık ve Günlük Burç Yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burcunuzla birlikte okumalısınız.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun….

Astrolog Şenay YANGEL