Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Günün Yantrası Rakcha Yantra

Negatif enerjilerin kabusların kötü ruhların olumsuz enerjileri uzaklaştırır ve yüksek bir koruma sağlar tüm aile fertleri üzerinde pozitif etki ve koruma için oldukça etkili bir yantradır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks ya da bakır üzerine özel çerçeveli şekilde kullanmalısınız

Günün Olumlaması:
Kuraklıktan sonra yağan yağmur gibi özel ve değerliyim. Yaşamımda ki herkes benim için bende onlar için çok değerliyim. Sevgimi bilgimi paramı paylaştıkça bana benden de başkalarına çoğalarak akar gider böylece evrenin muhteşem senkronizasyonunda başarı ile yerimi alırım.

Peki, YANTRA yantranızı nasıl belirleyeceksiniz? Doğum bilgilerinizi, gün, ay,yıl, yer ve saat olarak [email protected] adresine ihtiyaç duyduğunuz konuyu da belirterek bize yazın. Yada 0212 583 32 75 ve 0543 206 1959 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Not: Yantraları doğum bilginize göre uygun olanı belirlendikten sonra Oniks ya da özel çerçeveli şekilde kullanmalısınız. Astrolojistore’dan yantra örneklerini görebilirsiniz.

ASTROLOJİSTORE

Dr.Astrolog Şenay YANGEL

NOT:Yantra bilgisi için 0212 583 32 75 ten ve 0543 206 1959 dan bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir