Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Astrolojide Bilgi Kirliliği

Takvim Gazetesi yazarı Özgür Aras bugün ki yazısında bizden bahsediyor. Yazının tamamını aşağıdaki adresten okuyabilirsiniz.

Biliyorsunuz fala inanmam ama falsız da kalmam. Astrolojiyi hep takip ederim.

Burç yorumlarını okurum. Ama bu işin eğitimini tam anlamıyla almamış, kendi kendilerine okudukları kitaplarla astrolog unvanını almış kişilerle dolu etrafımız.

Donanımsız kişiler ortaya koydukları kirli bilgilerle sürekli aklımızı karıştırıyorlar.
Ülkemizde halen 13’üncü burç safsatası gündeme getirilmekte.

30 yaşından sonra yükselen burcun önem kazandığı gibi aslı astarı olmayan söylemlerle astroloji severlerin kafasını karıştıranlar var.

Ben nereden mi biliyorum bu kadar bilgiyi? Geçen hafta Dr. Astrolog Şenay Devi Yangel ile buluştum ve kendisini uzun uzun dinledim. Peki, Şenay Devi Yangel’e nasıl mı inandım? Yangel, şöyle etrafımda ne kadar astrolojiyle ilgilenen varsa hepsinin tek doğru adresi olarak çıktı karşıma. Sonunda onu aradım ve kendisiyle buluştum. Gitmeden de hakkında biraz araştırma yaptım. Yangel’in anlattıkları ve yorumları içime çok sindi.
Şenay Devi Yangel bana kısaca şunları söyledi: “Astroloji sadece burçlardan ibaret bir sistem değildir. Dolayısıyla 12 burçtan yola çıkarak 12 insan tipi olduğunu söylemek yanlıştır. Örneğin koç burcu biri hayatının zirvesinde iken bir diğer koç insanı hayatının en zor ve kötü döneminde olabilir. Dolayısıyla kişinin doğduğu gün de önemlidir. Bir burcun ilk 10 günü, 2’nci 10 günü ve 3’üncü 10 günü farklı özellikler taşır.

Bu yüzden burcunuzun hangi diliminde doğduysanız etkileri farklıdır.” Her şeyin özeti benim için bu cümlede saklıydı. Şenay Devi Yangel, bu sözleriyle doğru bildiğimizi sandığımız her şeyin aslında yanlış olduğunu anlattı.
Size tavsiyem eğer astrolojiye ve burçlara inanıp takip ediyorsanız Şenay Devi Danyel’i www.astrodeha.com adresinden mutlaka takip edin.

Yazının devamını okumak isterseniz tıklayın.

Kaynak: www.takvim.com.tr/yazarlar/ozgur.aras/2016/10/16/istikamet-arnavutkoy

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir