Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

10 Ocak Saat 01:30 da Yeni Ay Oğlak Burcunda Gerçekleşti

10 Ocak Saat:01:30 da Yeni Ay♑ Oğlak burcunda gerçekleşti.

Şeytani düşünceler huzursuzluk şiddet eğiliminin arttığı boyun ve boğaza gelecek tehlike, şiddet ve zorbalık, şeytanilik, kazalar ve körlüklerle ilgili sorunların olabileceği fazlası ile hassas bir AY enerjisi ile karşı karşıyayız. İletişimin efendisi Merkür geri ‘’R’’ hareketininde devam etmesi ile ektiğimizi biçeceğimiz yaptığımız iyiliklerin ve kötülüklerin bedelini olumlu ya da olumsuz alacağımız bir süreç! Karanlık ve kötülüğü ruh ve yaşamlarında alışkanlık haline getirenler için ise,Yalandan imparatorlukların yıkılıp gerçeğin hükmünün başlayacağı karanlığı alt eden ışığın gücünün kuşatması ile acıdan bilgeliğe güçsüzlükten güce dönüşen özel bir göksel döngü başlamakta. Farkındalıklarımız doğrultusunda niyetlerimizle şekillenen iyiliğin güçlü ve olumlu değişimlerle yenilendiği sürüncemede kalan konuların ortadan kalkması haklılıklarının ön plana çıkıp zorluklardan sonra gelen huzur ve başarının takdirini alınacağı özel ve anlamlı bir süreç. Yeni Ay enerjisi siyaset finans sağlık iklim değişimleri doğa alaylarında artış banka ve medyada beklenmedik gelişmeleri tetikleyebilir bu alanlarda sarsıcı gelişmeler, önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde gizli belge ve dökümanların ortaya çıkması inançlara yönelik konuların suistimaline bağlı sosyal patlamaların olabileceği suikastler ve terör olayları beklenmedik şekilde tezahür edeceği hassas tehlikeli ve riskli bir sürecin içine giriyoruz. Yeni ay enerjisi Merkür geri hareketi iş ve ev değişiklikleri ile ilgili karar verme güçlüğünede neden olabilir. Yeni aylar daima yeni başlangıçlarla ilişkilidir bu etkiyi olumlu yönde kullanabilmek için iç huzurumuza önem vermeli dua meditasyon gibi konularla yorgun ruhumuzu beslemeliyiz.

Dr.Astrolog Şenay YANGEL

3 Yanıt
 1. Cevapla
  Gülden GÜNAY

  Merhaba ben 33 yaşında ve 2013 eylülde dogum yaparak bir erkek evlat sahibi olan biriyim. Şu an evde çocuğumla ilgileniyorum. Çalışmıyorum. Eşimden ayrıyım. Boşanma davamız geçen seneden beridir sürmekte. Ben balık burcuyum. 25şubat. Eşim 26aralık oğlak burcu. Bu yıl benim mahkeme konusunda işlerim ne yönde gelişecek çık meraktayım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bana özel bir yoruma çok ihtiyacım var. Eşyalarım hala eşimde. Zaten mobilyalarımı da satmış. Giysilerimin ve çeyizim onda. Vermedi. Şubatın 10 unda mahkemenin olacak. Bna yaparmısın lütfen benim hakkımda ne gibi gelişmeler var bu yıl. Saygılarımı sunuyorum. İyi çalışmalar. Allaha emanet olun.

 2. Cevapla
  reyhan zengin

  Bizi bilgilendirdiğiniz için çok mutluyum sizin söylediğiniz gibi meditasyon ve duala bu olumsuz günleri iyibir şekilde geçireceğime inanıyorum

 3. Pingback: TERÖRÜ LANETLİYORUM! | Şenay YANGEL AstrodehA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir