Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Kova Burcu Yorumları

Kova burçları genel olarak burçlar arasındaki uyumsuz burç olarak görülmektedir. Deneysel ve özgünlük konusunda öncü olan kova burcu hayatta her zaman kendi ayakları üzerinde durabilmeyi başaran bir burçtur. Çevresindeki insanlara yardım etmeyi seven kova burcu insanları aynı zamanda özgürlük konusunda büyük bir tutkuya sahiptir.

Özgürlük kova burçlarına göre hayatın değişmeyen en önemli parçasıdır. Özgürlük olmadan kova burçları için hayatın pek bir anlamı yoktur. Bu sebeple kova burçları aşk hayatlarında bazı zamanlarda sıkıntılar yaşayabilirler.

Kova Burcu ve Aşk Hayatı

Kova burçları her ne kadar sıkıntı yaşasalar da aşk hayatlarında iyi bir çizgide ilerlemeyi de başarabilirler. İlişkiler de güvenilir kişi olan kova burcu özellikleri sayesinde aşk hayatlarında her zaman açık ve net olurlar. Birlikte oldukları kişiye duygularını doğrudan aktararak karşılarındaki kişinin de mutlu olmasını sağlarlar.

Kova Burcunun Olumlu Özellikleri

Kova burçları ilk olarak arkadaş canlısı özellikleri ile ön plana çıkarlar. İnsancıl özellikleri gelişmiş olan kova burçları insanlara karşı yardım sever bir tavır ile hayatlarını yaşarlar. İyimser tavırları olan kova burçları negatif düşüncelerden pek fazla hoşlanmazlar.

Kova Burcu Günlük Yorumları

Kova burçlarının dünyasına ait yaşanan gelişmeleri ve gizemli yönlerini takip edebilmek istiyorsanız kova burcu günlük yorumları sayfamızı sık sık takip etmenizi sizlere tavsiye ediyoruz.

Doktor Şenay Yangel tarafından hazırlanmakta olan kova burcu yorumları sayfamız siz değerli ziyaretçilerimiz için sürekli olarak güncellenmektedir.

KOVA: Gökyüzü maddi konuların sizi bir hayli meşgul edeceğine işaret etmekte. Özellikle ortaklıkları olan Kova’lar sizin uygun görmediğiniz harcamalar ve daha önce den aksayan ödemelerin borçları oldukça canınızı sıkabilir, Öfkelenerek bu durumu çözüme kavuşturamazsınız. En iyisi sakin bir şekilde kendi gelirlerinizi kontrol ederek yeni bir zorlukla karşılaşamamak için birlikte çalıştığınız insanlarında görüşlerini alarak ne yapabiliriz? […]

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Gökyüzü finansal konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Paranızı değerlendireceğiniz alanlarla ilgili arayışınızda cazip görünen fırsatlarla acele kararlar alabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda anlamaya çalışmak yerine olayların üzerine giderek ufak şeylerden büyük tartışmalar çıkarabilirsiniz. Sakin olun ve sizinle aynı fikirde olmayan insanları da saygıyla anlamaya çalışın. […]

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün maddi konularda kendi çıkarlarınızı korumalı ve başkalarını değil kendinizi düşünerek hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili aklınıza takılan her sorunun cevabını bulabileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise bugün her şey netlik kazanacak ve sabrınızın mükafatını alacaksınız.

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün sizler için dua meditasyon ve ritüeller için oldukça uygundur. Kendinizle baş başa kalın, Sizi yoran enerjilerden arının. İş hayatınız da ise maddi olarak yaşanacak sürpriz gelişmelerle emeğinizin karşılığını alıyor olmanın haklı mutluluğunu yaşayacaksınız. Özel yaşamınız da ise eşinizin kendi sorunlarından kaynaklanan tartışmalar söz konusu […]

Devamı

KOVA: Gökyüzü bu bugün yakınınızda ki arkadaş ve aile bireylerinize karşı sevgi ve güveni sorgulayacağınız bir günde olduğunuza dikkat çekmekte. Olan biten her şeyi adil bir şekilde gözlemlemeli tepkilerinizi ortaya koymak için acele etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise gururunuzu aşkın üstünde tutmamalısınız.

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün iş hayatınızda profesyonel olmayı başardığınız anda istediğinizi elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise kardeş ya da çok yakın arkadaşlarınız aracılığı ile alacağınız haberlerle sevinecek aşkın galibiyetini deneyimleyeceksiniz.

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün kendinizi aşırı derece bitkin hissedebilir zihninizde türlü hastalık senaryoları kurgulayarak günü kendinize zehir edebilirsiniz. Bir an önce silkelenmeli ve olmayan düşüncelerin kurgusunu bırakmalısınız. İşinizle ilgili konularda ise bugün belirsizlikler netleşiyor ve seviniyorsunuz daha fazla çalışacak fakat karşılığını da fazlası ile alacaksınız. Özel yaşamınızda ise […]

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün finansal konularda gelişmeler istediğiniz gibi gelişmeyebilir, Hatta beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz. Bugün boyunca tartışmalardan uzak durarak çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise ayrılıklardan sonra barışmalar yaşanabilir bugün.

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün arkadaşlardan gelecek zararlar söz konusu olabilir. İşinizle ilgili sizin kontrolünüzde olan hiç bir şeyi arkadaşlarınızla paylaşmamalı ve iş ilişkisi içinde olduğunuz kişileri şikayet eder tarzda yorumlar da bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise karışıklıkları düzeltmek için bir adım atmalısınız.  

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün, Özel yaaşmoınızda ise Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar yoğun duygular beslediğiniz o özel insanla ilişkinizi resmileştirme kararı alabilir evliliğe giden yolda ilk adımı bu süreç içinde gerçekleştirebilirsiniz. Finansal rahatlamalar ilişkilerde iyileşmeleri beraberinde getirecek sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana

Devamı

KOVA: Cazibeniz ve çekiciliğinizle ışıl ışıl bir yıldız gibi parlıyorsunuz şimdi. İş hayatınızda yeteneklerinizi cesurca ortaya koydukça kariyer yolunuzda yeni kapılar ardı ardına açılmaya devam ediyor. Sezgileriniz çok kuvvetli ve onları izlemekten çekinmeyin. Bu süreçte kendinizi daha da geliştirecek yeni girişimlere açık olmalı bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş […]

Devamı

Kova Burcu ♒ Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar, Bugün işinizle ilgili önemli bir krizi aşarak daha huzurlu çalışacağınız bir ortama ulaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinize daha yakın olmaya çalışmalı ona muhalefet etmek yerine onu anladığınızı ve birlikte kararlar almanın ikinize sağlayacağı faydaları anlatarak hareket etmelisiniz. Bekar Kova’lar çekiciliğinizle herkesin ilgi odağı […]

Devamı