Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

18 Ağustos 2016

KOÇ: Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar için tutulma enerjisi, Olumlu değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 14 gün boyunca sizlerle birlikte olacak.

Koç burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile kişiliğinizin test edileceği durumlardan geçebilir daha kararlı ve otoriter yaklaşımlarda bulunarak sınavı başarı ile verebilirsiniz. Tutulma enerjisi ile kendinizi yeniden keşfedecek artan özgüveninizi zeka ve çalışkanlığınızı birleştirerek kazançlı gelişmeler ile karşılaşacaksınız. Bu süreçte sosyal çevrenizi genişletmek için çabalamanız da akıllıca olacaktır.

Koç burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile özel hayatınız daha duygulu ve ahenkli hale geliyor. İş ve özel yaşamınızda planlı olmalısınız böylelikle hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Hiç kimse size engel olmayacak mutlu ve başarılı olma yolunda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir