Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Kariyer Analizi

KARİYER ANALİZİ: Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

Kariyerinizde başarılı olabilmek istiyorsanız ve geleceğe dair kariyeriniz ile alakalı ufak ipuçlarına sahip olmak istiyorsanız kariyer analizi yapmayı deneyebilirsiniz. Astroloji insan hayatının her alanında olduğu gibi kariyer alanında da bu konuda ufak tefek tüyolar vermektedir.

İş hayatına yeni atıldıysanız veya iş hayatında uzun süredir bulunuyorsanız ve aklınızda kariyeriniz ile ilgili soru işaretleri mevcut ise kariyer analizi yaparak sizi ne gibi gelişmelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

Yaşayabileceğiniz olumlu ve olumsuz durumların eşit ölçüde ortaya çıkartıldığı kariyer analizlerinden sonra hayatınız için kritik öneme sahip olan kararlarınızı daha kararlı ve stratejik bir şekilde vermeye başlayabilirsiniz.

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*

Doğum Saati* (Saat:Dakika)

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

Doğum Yeri* (Şehir/Ülke)

Eposta Adresiniz*

Analiz Türü
 Doğum Haritası Analizi Batı Astrolojisi Analizi Çin Astrolojisi Analizi Hint Astrolojisi Analizi Sağlık Astrolojisi Analizi Kariyer Analizi Evlilik-Aşk-İlişkiler Analizi Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi Astro Yantra ve Kristal Analizi Astro Numeroloji Analizi Doğum Zamanı ve Saatini Bilmeyenler

Telefon Numaranız*

Mesajınız