Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

İkizler Burcu Yorumları

İkizler burcu denildiği zaman çoğu insanın aklına değişken bir ruh haline sahip oldukları gelir. Bütün burçlar arasındaki en çekici kişiliklere sahip olan kişiler genellikle ikizler burcundan çıkabilmektedir. İkizler burcu özellikleri bu burca sahip olan kişilerin becerikli olmalarını da sağlar.

İkizler Burcunun En Belirgin Özellikleri

Ruh hallerini sürekli değişmekte olan ikizler burçlarının bu özelliklerinden dolayı çok yönlü kişiliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bir ikizler burcu her zaman aklı ile hareket etmeyi seven ve maceraya tutku ile bağlı olan bir kişiliğe sahiptir.

Son derece meraklı olan ikizler burcu olan insanlar her konuda fikir sahibi olmayı ve araştırmayı da çok severler. Ancak sergiledikleri hareketlerin ani ve yersiz olduğu düşüncesi onların da kendi içlerinde üzülmelerine yol açar. Çünkü bir ikizler burcu bir adım atmadan önce o konuda detaylı bir şekilde kendi iç dünyasında uzun süre boyunca düşünmüştür.

İkizler Burcu ve Aşk Dünyası

İkizler burcu olanlar ilişkileri ve duygusal hisleri ile ilgili konuşmayı pek sevmezler. Bu tür duyguları paylaşmak yerine karşılıklı olarak hissetmeyi ve konuşmadan anlaşılabilmeyi tercih ederler.

İlişkilerde gizemli bir kişiliğe sahip olan ikizler burcu insanlarını anlayabilmeniz çoğu zaman bu gizemli tavırlardan dolayı zorlayıcı olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sizler de ikizler burcuysanız veya yakınınızdan birisi ikizler burcu ise Şenay Yangel tarafından her gün güncellenen ikizler burcu günlük yorumları sayfamızı inceleyebilirsiniz. İkizler burcu yorumları sayfamızdaki her bir yorum özel hayatınız konusunda size küçük sırlar verebilecek niteliklere sahiptir.

İKİZLER: Gökyüzü kariyerinizle ilgili konularda uğramış olduğunuz haksız ve baskıcı durumlardan kurtulmaya başladığınıza işaret etmekte. Bu sayede tüm dikkatinizi işinize vermenizi engelleyen enerjiler de arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda uzun süredir devam […]

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Gökyüzü bugün sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranmanızın getireceği güzel paylaşımlara işaret ediyor. Bugün işinizle ilgili sürpriz teklifler alabilirsiniz. Hemen cevap vermeden önce düşünmeli araştırmalar yapıp detaylara dikkat ederek hareket etmelisiniz. Size yakın olan aile bireylerinin aşırı istek ve talepleri sizi bunaltabilir. Yapabileceğinizden […]

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, İş ve özel yaşamınızda keskin çıkışlar yapmadan planladığınız şekilde rotanıza doğru ilerleyin ve geçmişin izlerini silmeli yeni başlangıçlara yürümelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır ilgi duyduğunuz birinin sürpriz bir şekilde karşınıza çıkabilir büyük bir aşka yelken açabilirsiniz.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Bugün kardeşler yakın akrabalarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda yaşanacak tartışmaların içinde olmamaya bakın. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin eleştiri boyutunu aşan suçlamaları na daha fazla dayanamayabilirsiniz. Bekarİkizler’ler aşk hayatınızda şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir; Temkinli davranın ve anlık duygularla hareket etmeyin…

Devamı

İKİZLER: Gökyüzü bu bugün yakın çevrenizde iyi niyetinizden faydalanmak isteyen akrabalarınızın ısrarcı tavırları ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Merhametiniz başınızı ağrıtabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir. İç sesinize güvenerek ilerlemeye devam edin.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Bugün maddi konularda alacaklarınızı tahsilde birkaç saatlik gecikmeleri hoş görü ile karşılayın ve tartışma içine girmekten uzak durun. Bugünün en önemli faydası uzun zamandır beklediğiniz bir iş görüşmesinin olumlu neticesini almak olacaktır. Özel yaşamınızda ise bekar İkiz’ler geçmişte reddettiğiniz bir kişi yeniden karşınıza çıkabilir.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Gökyüzü bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın önerilerini ve yönlendirmelerini kabul etmemeniz gereken enerjileri barındırmakta. Gizli düşmanlıklar aleyhinize kullanılacak olaylar söz konusu olabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise duygusal fırtınalar ne isteyip ne istemediğini bilemeyen bir ruh hali içine bürünmenize neden olabilir.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Gökyüzü bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın önerilerini ve yönlendirmelerini kabul etmemeniz gereken enerjileri barındırmakta. Gizli düşmanlıklar aleyhinize kullanılacak olaylar söz konusu olabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda ise duygusal fırtınalar ne isteyip ne istemediğini bilemeyen bir ruh hali içine bürünmenize neden olabilir.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Gökyüzü gün içinde iş yada eğitim hayatınız ile ilgili yaşanacak gelişmelerle popülerliğinizi arttıracak güçlü enerjileri müjdelemekte. Bugün işinize hakimiyetinizle hem takdir kazanabilir ayrıca yeni iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin inatçı davranışları ilişkinizi çıkmaza sokabilir.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Satın alma taşınma gibi konular bugün gündeminize gelebilir ve olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız la ilişkileriniz özel hayatınızda krizlere sevdiğiniz insanla gerginliklere neden olabilir. Gözünüzü açın ve dostu düşmanı ayır ederek size seven insanlara farkında olmadan haksızlık yapmayın.

Devamı

İkizler Burcu ♊ Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar, Gün boyu kendinizi enerjik ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak olumlu olaylar söz konusu olabilir. İç dünyanızda ki karamsarlıktan uzaklaşıyorsunuz. Özel hayatınızda Sakinlik ve sabır aşkta yüzünüzü güldürecek. Sorunları ancak açık yürekli davranarak aşabileceksiniz.

Devamı

İKİZLER: Bugün sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı yaşanan olaylar ne kadar sinir bozucu olsa da dengeleri korumayı sağlamalısınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi […]

Devamı