Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Hint Astrolojisi Analizi

HİNT ASTROLOJİSİ ANALİZİ: Vedik ‘Hint Astrolojisi’nde’ Sideral Zodyak kullanılır. Yıldızıl Zodyak (Sideral Zodiac), “Sabit Zodyak” adı da verilir ve burçları oluşturan takımyıldızların hep aynı noktada konumlanmalarına karşılıktır. Hint veya Vedik astrolojisi olarak isimlendirilen olguların başlangıcı Hindistan olup düzenli tutulan kayıtların tarihi MÖ 4500 yıllarına dayanmaktadır. Bu astrolojisinin babası Parashara Muni’dir. MÖ 1500 yıllarında yaşamış ve kişiye ait gerçek anlamda ilk doğum horoskobunu yapılandırmıştır. Hint astrolojisi hayatta cevap aradığımız netleştirmekte zorlandığımız konulara rehberlik eder ve doğru cevapları almamızı sağlar.
Örnek: Evlenecek miyim? Çocuğum olacak mı? Hayatımdaki kişi doğru insan mı gibi hayatımızda cevabını bulmakta zorlandığımız her konuya tüm açıklığı ile rehberlik eder.

Hint astrolojisi içerisinde doğum haritalarına “Chakra” adı verilmektedir. Taslak olarak ise batı astrolojisinde karşımıza çıkan horoskop çizimlerinden daha farklı bir taslak karşımıza çıkmaktadır. Hindistan bölgesinde iki ayrı horoskop kurgusu bulunmaktadır. Ülkenin kuzeyinde ve güneyinde yer alan bu iki ayrı horoskop kurguları arasında büyük farklılıklar bulunmamaktadır.

Rashi Zodyak Dairesi adı verilen hayat çarkı ruhun dünyadaki yolculuğuna rehber olarak gösterilmektedir. Hint astrolojisi analizi yapılırken her gezegen ev ve burçlar ise belirli “guna” ile ilişkilendirilir.

Doğum tarihiniz ve doğum tarihinizi biliyorsanız uzman bir astrolog sayesinde sizler de Hint astrolojisi yorumlarınızı öğrenebilirsiniz. Burcunuzun Hint astrolojisindeki karşılığını öğrendikten sonra keşfedilmemiş özelliklerinizin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*

Doğum Saati* (Saat:Dakika)

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

Doğum Yeri* (Şehir/Ülke)

Eposta Adresiniz*

Analiz Türü
 Doğum Haritası Analizi Batı Astrolojisi Analizi Çin Astrolojisi Analizi Hint Astrolojisi Analizi Sağlık Astrolojisi Analizi Kariyer Analizi Evlilik-Aşk-İlişkiler Analizi Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi Astro Yantra ve Kristal Analizi Astro Numeroloji Analizi Doğum Zamanı ve Saatini Bilmeyenler

Telefon Numaranız*

Mesajınız