Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Gökyüzünde Bugün Ay Yengeç Burcunda

Gökyüzünde bugün Ay ♋ Yengeç Burcunda Seyri Sefasında.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar bugün olağanüstü güçlü sezgilerinize güvenerek kararlar alın önceliklerinizi belirleyin, Yaşamınızın belkide en önemli kararını bugün sezgileriniz sayesinde doğru bir şekilde alarak uygulama fırsatını yakalayabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken konu sezgilerinize güven konusunda tereddüte düşmemek olmalı. Bilmelisiniz ki tereddüt yanlış kararları da beraberinde getirebilir. Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar ise karşıt burcunuz Yengeç’te seyrine başlayan Ay’ın enerjisi duygusal kaosa sürükleyebilir sizleri. Özellikle evli Oğlak’lar eşinize tahammülsüz kırıcı davranışlar içinde bulunabilir şiddetli sözlerinizle yıkıcı etkileri tetikleyebilirsiniz. Dikkatli olun üzdüğünüz kadar üzülürsünüz… Kendinizi haklı görüp sevdiğinizi haksızlıkla suçlamak ne kadar adil olur…. Bir anlık öfke büyük pişmanlıkları getirebilir sakinleşin ve kendinize öz eleştiride bulunarak yapıcı yönlerinizi ortaya çıkarın ve aşk kazansın

GÜNÜN OLUMLAMASI: Yaşamın güzelliklerini görmeye niyet ediyor sahip olduğum sağlığım yeteneklerim şanslarım için tüm kalbimle şükrediyorum. Aşkla çağırdığım tüm dileklerime kavuşuyor gelen her günle şansa aşka paraya başarıya kolaylıkla ulaşabilmenin mucizelerini yaşıyorum.

Kristallerinizi bu siteden temin edebilirsiniz.

Dr.Astrolog Şenay YANGEL
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

3 Yanıt
 1. Cevapla
  ebru y.celik

  Benim ayimda akrepte beni nasil.etkileyecek peki kisaca bilgilendirirseni sevinirim..tskler

 2. Cevapla
  Figen Erönü

  Tekrar tekrar teşekkür ederim, yüreğinize, onca yıllık emeğinize bilginize ustalığınıza sağlık, tebrik ediyorum, iyiki varsınız, sağolun-varolun canım Şenay hanımcım!

 3. Cevapla
  Kryon

  Yıldız haritasına bakabilmek için doğum yerinin de söylenmesi gerekiyormuş ben ankarada doğdum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir