Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Gökyüzünde Bugün Ay Yengeç Burcunda

AY YÖNETİCİ OLDUĞU YENGEÇ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar sezgiler olağanüstü güçlüdür. Sezgileriniz doğrultusunda içinden çıkmakta zorlandığınız konularda doğru kararlar alabilir yeni ve güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz hayatınızda. Bugün duygularımız oldukça net ve kuvvetlidir. Kendimize adil davranabilir rahatsız olduğumuz alışkanlık ve davranışlarımızdan uzaklaşabiliriz. Duygusal bağlarımızı güçlendirebilir sevdiğimiz insanla daha yakın ve sağlıklı bir iletişim içine girebiliriz. Bugün meditasyon ve ruhsal çalışmalar zihin ve bedenimiz için oldukça etkili ve olumlu sonuçlar verecektir….

Ay Yengeç burcunu yönetir… Ay anneyi dişiliği duygusal hayatımızı kadının haritasında duygularını ifade ediş tarzını savunmayı, Erkeğin haritasında hayatındaki kadınları anne kardeş abla onlara yaklaşımını ve eş olarak seçeceği kadını temsil eder, Ay büyüyen gelişen herşeyle ilişkilidir. Ay, yaklaşık 2,5 günde bir burç değiştirir. 2,5 gün süre ile içinde bulunduğu burcun etkilerini gösterir. Ay yeryüzündeki hemen her şeye etki eder Sıvılar hayvanlar bitkiler toprak yeryüzüne güçlü etkilerini içinde bulunduğu burcun temsil ettikleri ile yansıtır..

AY YENGEÇ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Aileye ait konularla ilgilenebilir ev işleri eve ait düzenlemeler çocuklarla ilgili konuları değerlendirmelerde bulunabilir, Dua meditasyon gibi ruhsal çalışmalara yönelerek ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirecek faaliyetler içinde olabiliriz. Alkol ve ilaç kullanımı ile ilgili dikkatli olunmalıdır.

Günün Olumlaması: Meleklerimle iletişime geçiyor bana verdikleri açık mesajları sevgi ile kabul edip yaşamımın merkezine alıyor sağlığa aşka bolluğa erişiyor şükürle zenginleşiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir