Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Gökyüzünde Bugün Ay Yay Burcunda

Ay Yay burcunda seyri sefasında Yay burçları duygusal konularda radikal kararlar vermekten kaçınmalılar. Duygusal geçişlerimiz son derece keskin ve değişkendir. Aşk ve aile ilişkilerimizde deneyimleyeceklerimiz değerlerimizi sahip olduklarımızı daha iyi sahiplenmemizi sağlayacak özel ve önemli etkilerdir.

Güneş Ay ve Yükselen burcu Yay olanlar bugün sezgilerinizle ilerleyin ve gözünüzde ki perdenin aralanması gerçeklerin sırrına vakıf olun ve kazanın… Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar yakın çevrenizde size saldırır tarzda keskin çıkışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli olun ve tartışma ortamı yaratmalarına fırsat vermeyin… Finansal konularda şanslısınız beklenmedik kazançlar yeni girişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

AY YAY BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Felsefi dini bilgiye ait konulara yönelebiliriz. Öğrenme kabiliyetimizin yüksek olduğu günlerdir kitap okumak araştırma yapmak farklı kültürleri keşfetmek kısa ve uzun yolculuklar yapmak için uygun zamanlardır. Bugünlerde kas ağrıları artabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir