Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Ay Kova Burcunda Seyri Sefasında

Hint Astrolojisine göre Kova “Kumbha” Sankrit adı soluk alıp verme tekniği olan kumbhaka ile ilişkilidir. Kumbhanın sem- bolü suyu taşıyan bir sürahidir. Su hayat verir arındırır ve aslında evrensel bilinci temsil eder. Kumbha su taşıyıcıları aradıkları şeyi taşırlar. Evrensel bilincin suyunda kendileriyle birleşip kırılmaları için ilk once bireysel egolarının sürahilerini kırmalıdırlar. Kumbhayı SATÜRN yönetir. Amaçları nihai aydınlanmadır. Tamastik’tirler.

Ay’ın Kova burcunda ki seyri daha esnek ve huzurlu bir ruh hali içinde olamamızı sağlayacak. İkili ilişkilerimizde daha yapıcı ve uyumlu bir tutum içinde olur, Sözlü saldırılara karşı sabırla hareket ederiz. Bugün gördüğümüz rüyalar kayda değer rehber rüyalardır, Gördüklerimizi verilen mesajları anlamaya çalışarak hareket etmeliyiz. Bugün kaslarımızı aşırı yoracak spor ve aktivitelerden uzak durmakta fayda var. Sezgiler olağünüstü güçlüdür. İnsanların enerjilerinden olumsuz yönde etkilenebilir ve sebebini adlandıramadığımız halsizlik isteksizlik hali ile baş etmekte zorlanabiliriz. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar bu halimizden uzaklaşıp enerjimizi yükseltmemize yardımcı olacaktır.

AY KOVA BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Yaratıcı keşfeden yönümüz kuvvetlenir önemli projelere başlangıç startı verebilir teknik ve bilgi gerektiren konularla ilgilenebilir yaptığımız işle ilgili fikirlerimizi kabul ettirmede zorlanmadan başarıya ulaşacak ilk hamleyi gerçekleştirebiliriz.

1 Yanıt
  1. Cevapla
    nermin bakiler

    doğru tahminler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir