Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Ay Akrep Burcunda Seyri Sefasında

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar sizlerde bugün aşk hayatınızda cesur ve radikal kararlar alabilir mecburiyetlerinizin değil yüreğinizin götürdüğü yere gidebilirsiniz. Kendinizi son derece husurlu hissedecek gün boyu olumlu etkilerle güçleneceksiniz. Önemli iş görüşmelerinizi bugün yapmanız yararınıza olacaktır. Sağlık problemi olan Boğa’lar sevindirici haberler alabilir sağlığınıza kavuşmanın mutluluğunu tüm sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz. İş ve Aşk hayatınızda güçlü etkiler sizinle keyfini çıkarın ve şansın mucizelerin getirdiği güzellikler için şükredin.

AY AKREP BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Ruh ve Bedenimizi ağırlıklarından arındırmak temizlenmek iç dünyamıza yönelerek bilinç altımızda bizi yoran enerjilerle yüzleşerek kendi gerçeğimizi özümüzde ki güzellikleri keşfetmek için en uygun zamanlardır. Gideceğimiz yolu belirlemek için rahatsızlıklarımız ve isteklerimizi belirleyebilmemiz için bilinçaltımızın arınması ruhsal olarak aydınlanmanın başlangıcıdır… Cinsel organlarla ilgili ameliyatlar uzak durulmalı ve hijyene dikkat edilmesi gereken günlerdir.
Dr.Astrolog Şenay YANGEL
İletişim: 0212 583 32 75 & 0543 206 1959

4 Yanıt
 1. Cevapla
  ZEREN

  günaydın güzel yorumlarınızı keyifle takip ediyorum yüreği güzel insan bana yıllardır hiç bilmediğim burcumu ve beni anlattığın için herkesede tavsiye ediyorum

 2. Cevapla
  Arzu caliskan

  Sevgiler ☺

 3. Cevapla
  dilek eravci

  Bende hergün yazdiginiz tüm yorumlarinizi takip ediyorum yasdiginiz hersey dogruluk payi cok yüksek kendimi ona göre yönlendiriyorum benim isigim oluyorsunuz size cok tesekkür ediyorum astrolog olarak teksiniz

 4. Cevapla
  Birsen kazan

  Harikasınız bende astroloji ve kehanetlerle ilgileniyorum bilgi ve donanımımıza söyleyecek söz bulamıyorum yolunuz açık olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir