Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

4 Ekim Ay Koç Burcunda Seyri Sefasında

Koç Aslan ve Yay burçları için oldukça olumlu etkilerin olduğu zamanlar, İş hayatınızda gelen fırsatları değerlendirebilir kısa sure içinde olumlu kazanımlar başarılar elde edebilirsiniz. Fakat özel yaşamınızda ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmakta fayda var.

Gözü kara davranışlar sabırsızlık kalp kırıklıkları hüzün ve göz yaşını getirebilir. Aşk hayatınızla ilgili tepkilerinizi kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz.

Terazi Kova ve İkizler sizlerde iş hayatınızda zorlanacağınız baskı altında kalacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Olayların üzerine gidip sert tepkiler vermek yerine sakinlikle akışa ayak uydurmak sorunların aşılabilir olmasını sağlayacaktır. Aşk hayatınızda ise romantizm rüzgarı yeni başlangıçlar olumlu etkiler söz konusu…

AY KOÇ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Yeni bir işe başlamak yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak uygundur. Ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedaviler için uygun günlerdir. Ameliyatlardan uzak durulmalıdır özellikle kafa ve yüzü kapsayan bölgelerde ameliyatlar ciddi sorunlara neden olabilir.

imza-senay-yangel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir