Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

2 Aralık Gökyüzünde Ay Bugün İkizler Burcunda

Uzun zamandır yüzleşmekten çekindiğiniz konular ile ilgilenebilir ilişkilerinizi işinizi hayatınızda gereğinden fazla değer verdiğiniz kişilerin sizi ne kadar yorduğunu daha derinden anlayarak ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak ve sonlandırmak için sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda da özel hayatınızda da güvende ve mutlu hissetme arzunuz yükselirken Ay İkizler burcunda ilerlerken alacağınız kararların üzerinde titizlikle durmalı. Hayatı ne hızlı yaşayarak kendinizi yormalı nede başkalarının sorunlarına takılıp kalarak gerisinde kalmalısınız. Kısacası rotanızı kendi arzu ve isteklerinizi daha iyi hale getirmek için yönlendirmeniz gereken zamanlar.

Ay İkizler Burcunda: Çok yönlü çabuk öğrenen yetenekli ve dikkat çeken elleri ile yaratıcılıklarını ortaya koyan sevecen heyecanlı kişilerdir. Aynı anda birden fazla iş ve konuyla ilgilenebilirler. Gideceklerini yönü doğru belirleyemezlerse kendilerine engellerini kendileri oluşturur ve karşılaştıkları fırsatları değerlendiremezler. Duygularında gel git ler yoğundur. İlişkilerinde kuşkucu davranışları bağlanma korkusunu arttırabilir. Duygusal konularda kendilerinin oluşturduğu kurallar vardır. Bu kurallar zaman zaman birlikte oldukları insanlar tarafından anlaşılamayabilir. Geçmişte yaşadıkları hayal kırıklıklarını hüzünleri aşmaları zordur. Kendileri ve geçmişle yüzleşmeyi başaramazlarsa mutlu olmakta zorlanırlar.

AY İKİZLER BURCU KRİSTALİ: Dantelli Agat Yeşil Zirkon Oniks Diopsit Peridot Krizopras ve Yeşil Turmalin kullanabilirler. Dantelli Agat Tarihte Kadim bilgelik taşı olarak geçer. İngiltere Kraliçesi 1nci Elizabethinde aralarında bulunduğu pek çok önemli insan sadık dostlar başarı ve istikrar için bu kristali kullanmışlardır. Krizopras ise sezgileri güçlendirir korku ve kaygıları azaltır sağlıklı kararlar almakta konsantre olmakta faydalı bir başarı kristalidir. Tarihte Büyük İskender tarafından Krizopras tılsım olarak kullanılmıştır ve bu kristale hayatı boyunca çok önem vermiştir. Agat ve Krizopras Başak ve Balık burçları tarafından kullanılmamalıdır.

imza-senay-yangel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir