Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

12 – 13 Şubat 2018 Ay Oğlak Burcunda

AY OĞLAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar 2 gün boyunca duygusal ilişkilerde baskın tavırlar içinde davranabilir, Birlikte olduğunuz insanın duygularına karşı duyarsızca davranışlar içinde olabilirsiniz. Kırılan bir kalbin onarılması oldukça güçtür. Bunun bilincinde hareket etmeniz hem sizin hemde ilişkiniz açısından önem taşımakta. Yersiz inatlaşmalar küçük olayları büyütmek size kaybettirir. Unutmayın; Yıkmak kolay yapmak zordur! Boğa ve Başak’lar sizlerde bugün eşten kaynaklanan ufak tefek problemler yaşayabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve sessizliğin gücünü kullanın. Ay Yükselen ya da Güneşi Yengeç olanlar karşıt burcunuz Oğlakta’ki Ay sizleri duygusal konularda karamsarlığa itebilir yalnız kalmak yerine sosyal olmalı ve özel hayatınızdan çok iş ya da eğitim hayatınızla ilgilenmelisiniz.

AY OĞLAK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Satın almalar toprak ve gayrimenkule yönelik konularla ilgilenmek faydalıdır. Ciddiyet gerektiren önemli meseleler hukuk mali işler satın almalar bugünlerde gerçekleştirildiğinde yatırımlar kazançlı ve başarılı olabilir. Hukuksal ve mali konularda işlerimiz kolaylıkla ilerler ve istediğimiz sonuca ulaşmakta zorluklarla karşılaşmadan ilerleriz.. Eklemlerle ilgili ağrılar artabilir bugünlerde Oğlak burcunun yönettiği organlarla ilgili ameliyatlardan uzak durulmalıdır.

Güneş Yükselen ve Ay Burcu Oğlaklar:

Ay Oğlak Burcunda:
Satürn’ün disiplinli doğasına sahip ciddi çalışkan karamsar kontrollü kendine güvenen yapıları ile güven veren kazanan kişilerdir. Maddi manevi güvenliğe çok önem verirler. Sabırlı yapıları duygularını ifade ederken zorlanmalarına neden olsa da iş hayatlarında eninde sonunda arzu ettikleri konuma gelmelerini sağlar. 2X2=4 olarak değerlendirir olayları fakat hayat 2×2=5 te olur 15 te bu gibi durumlarda kontrolünü kaybeder ve tepkileri son derece sert ve merhametsiz hale gelir. Aşırı mükemmeliyetçi yapısı eleştirici ve muhalif tarafını güçlendirir bu tavırları ile sevdiklerini incitebilir. Aşktan korkar o güçlü görünen tavırların ardına sakladığı merhametli ve sevgi dolu bir çocuk taşır yüreğinde. Fakat bunu ortaya koyması için gerçekten güvenmesi ve sevildiğinden emin olması gereklidir. Kıskançlığı da sevgisi de oldukça kuvvetlidir.

AY Oğlak burcundayken Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar. Spinel Siyah Turmalin Yakut Kara Kehribar Sitrin Kalsit Kuvars Malahit ve Güneş taşı kristallerini kullanabilirler.

imza-senay-yangel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir