Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Gökyüzünde Bugün

Bugün Ay Boğa Burcunda Seyri Sefasında

KOÇ: 26 Nisan da Boğa burcunda 15:16 da Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni enerjisi ile duygusal patlamalar ve olayları yalnızca kendi tarafınızdan değerlendirme eğiliminde olma arzunuzu kontrol altında tutabilirseniz her şey sizler için daha iyi gelişecektir. Kazançlar ile ilgili konularda da harcamaları dikkat etmelisiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa […]

Devamı
21 Ağustos 2016 Günün Olumlaması

Günün Olumlaması: Yüksek enerjim bugün benden başkalarına onlardan diğerlerine tüm olumlu yanlarıyla akıyor. Her bitiş yeni bir başlangıcı beraberinde getiriyor. Bolluk ve zenginlik artarak bereket kapımdan içeri akmaya devam ediyor.

Devamı
bhagvati-tara-yantra

BHAGVATİ TARA YANTRA Yaşamınızda mucizevi olayları yaşamak istiyorsanız. Bu muhteşem yantrayı evinizin doğu duvarında kullanabilirsiniz. Doğum haritanızda ki gezegenlerin olumlu özelliklerini yaşamınızda kısa bir süre içinde etkili hale gelmesine ve zorlandığınız hemen her konuda kolaylıklarla karşılaşmanıza faydalıdır. Yantranızı kullanmaya başladıktan itibaren kendinizi daha dinamik huzurlu hissedeceksiniz. Yantra bilgisi için www.astrolojistore.com u takip edebilirsiniz.

Devamı
31 Temmuz 2016 Günün Olumlaması

Günün olumlaması: Ey Aşk senin muhteşemliğin yaşamımın her anını özel ve değerli kılıyor. Her doğan günle yenileniyor senden aldığım şevk ruhumu sararak inançlarımı değerlerimi güçlendirerek yaşamıma güzellikler getiriyor.

Devamı
SRİ LOTUS YANTRA

Lotus Yantra Kalp, boğaz ve 3. göz chakralarının açılmasına yardımcıdır. Ruhsal hastalıkların tedavisinde ve sezgilerin artırılmasında kullanılan çok kuvvetli bir yantradır. Psikolojik rahatsızlıkların şifa bulmasında etkilidir. Kabus ve kötü enerjilerin bir daha tekrar etmesini engeller. Yattığınız odanın Doğu duvarında kullanılmalıdır.

Devamı
AY BALIK BURCUNDA

AY BALIK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Hayal gücümüzü yükselir, Özellikle sanatçıların ilham perilerinin kendilerine eşlik edeceği düşüncelerini sanatlarına başarı ile aktarabilecekleri keyifli eğlenceli zamanlardır. Ay Balık burcunda iken sezgiler olağanüstü güçlü ve yol göstericidir. Bugünlerde sezgilerimizin bize verdiği mesajları dikkate almalı AKIL süzgecinden geçirdikten sonra verilen mesajları günlük hayatımıza başarı ile aktarmalıyız. Güneş ve Yükselen AY […]

Devamı
30 Ekim 2016 Günün Olumlaması

Günün Olumlaması: Beden ve ruh sağlığım mükemmel bir uyum içinde. Kuvvetli bir bünyeye sahibim benim en büyük zenginliğim sağlığımdır. Tüm kalbimle şükrediyor ve bedenime her zamankinden daha fazla değer ve önem vereceğime söz veriyorum.

Devamı
gokyuzunde-bugun-olumlama

Günün Olumlaması: Zümrüdü anka kuşu gibi küllerimden yeniden doğuyor yep yeni başlangıçlara aşkla yürüyorum. Korkularımdan su gibi akıp giden gözyaşlarımla arınıyor güçleniyor attığım her adımın sorumluluğunu alıyor hayatın akışı ile tamamlanıyor sağlıkla şansla zenginlikle huzur ve aşk ile tamamlanıyorum.

Devamı