Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Gökyüzünde Bugün

30 Ekim 2016 Günün Olumlaması

Ruhumu tevazunun yüceliği ile yükseltebilmenin iyi niyet ve samimiyetimi muhafaza ederek saflığımı muhafaza edebilmenin şükründeyim. Meleklerimin benimle olduğunu biliyor inançlarımı güçlendirerek yaşayabilmenin gücü ile besleniyorum.

Devamı
gunun olumlamasi

Karanlıklarımdan aydınlanmış bir sabaha sevgi dolu bir merhaba ile karşılıyorum günü. Farkındayım yaşamımın değerinin ve hazinem olan sevdiklerimin kıymetinin. Değerlerimin farkındayım hiç olmadığım kadar. Hüzünle sevincin dengesinin aşkla nefretin ince çizgisinin yaşattığı gel gitlerin ve sonrasında sevginin galibiyeti ile gelen gücün bilinciyle yeniden bir sayfa açarak hayatıma yön verebilmenin şükründeyim bugün.

Devamı
30-temmuz-olumlamasi

Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum. Günün Kristali: Selenit

Devamı
sri-lotus-yantra

Sri Lotus Yantra Doğum haritanızda 7 gezegenin olumsuz etkilerini olumlu yönde harekete geçirir ve ruhsal olarak rahatsızlıklarınızın tedavisini kolaylaştırır. Ruhsal anlamda yaşadığınız olumsuz deneyimlerden kabuslardan ve başkalarının sebep olduğu negatif etkilerden kurtarıcı çok güçlü bir yantradır. Evinizin giriş kapısının iç tarafında kullanılmalıdır.

Devamı
gesari-yantra

Gesari Yantra Maddi manevi zenginlik koruma başarı ve şansın arttırılması için kullanılır. Özellikle iş ve eğitim hayatında başarı ve öğrenme için oldukça etki bir yantradır.

Devamı
gunun-rengi-kirmizi

Günün Olumlaması: Geçmişte yaptığım olumsuz davranışlarımın neden olduğu olayları ve kendimi sevgiyle affediyorum. Bugün ki olgunluğum inançlarımla gelişmeye devam ederken ben yeni kararlar alıyor ve uyguluyorum. İnsanları her haliyle seviyor ve değişmelerini beklemiyorum. Herkes yaşamımda olması gereken yerde dengeli ve huzurluyum. Günün Kristali: Akik Günün Rengi: Kırmızı

Devamı
4-element-yantra

4 ELEMENT YANTRA Ateş, Hava, Su, Toprak elementlerinin olumlu enerjilerinin harekete geçmesini sağlar ve yaşam enerjisini yükseltir. Doğum haritanızda ki dinamikleri harekete geçirmede etkilidir. Beden zihin ve ruhun uyum içinde olmasına yardımcıdır. Olumsuz alışkanlık ve tiryakilerin bırakılmasında etkilidir. Evin doğu duvarında kullanılabilir.

Devamı