Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Evlilik Aşk İlişkiler Analizi

EVLİLİK AŞK İLİŞKİLER ANALİZİ: Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Astroloji konusuna meraklı olan kişilerin en fazla merak ettiği konular arasında aşk ve evlilik bulunmaktadır. Astrolojiye inanmadığını söyleyen kişiler bile aşk ve evlilik mevzu bahis olduğu zaman meraklı bir tavır içerisine girmeye başlarlar. Astroloji gerçekten de bu tür konularda insanlara çeşitli ipuçları vermektedir.

İnsanların yıldız haritası yani horoskopuna bakıldığı zaman hangi burçlar ile daha iyi anlaşabileceği ve hangi burca sahip olan kişiler ile evlenebileceği belli olabilmektedir. Ayrıca astroloji sayesinde ne tür bir ilişki yaşandığı, ilişkide kişileri nelerin beklediği ya da kişinin ne tür bir eş aradığı ortaya çıkabilmektedir.

Özel hayatınızda birlikte olmayı planladığınız kişi ile aranızdaki uyumu merak ediyorsanız ilişki analizi yapabilir ve gelecekte ilişkinizde sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca ilişki yorumları başlamamış olan ilişkiler ve kişilerin aşk hayatından beklentileri ile ilgili de yapılabilmektedir.

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*

Doğum Saati* (Saat:Dakika)

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

Doğum Yeri* (Şehir/Ülke)

Eposta Adresiniz*

Analiz Türü
 Doğum Haritası Analizi Batı Astrolojisi Analizi Çin Astrolojisi Analizi Hint Astrolojisi Analizi Sağlık Astrolojisi Analizi Kariyer Analizi Evlilik-Aşk-İlişkiler Analizi Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi Astro Yantra ve Kristal Analizi Astro Numeroloji Analizi Doğum Zamanı ve Saatini Bilmeyenler

Telefon Numaranız*

Mesajınız