Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Dr. Şenay Yangel

senay-yangel

İstanbul’ da doğdu. Profesyonel eğitimini ABD Kepler College ve Dirah Academy İnternational da tamamladı. Yangel Uluslararası Vedic Astroloji Başkanı Guru Profesör Gary Gomes’in ve Türkiyede Vedic Astrolog Yücel Sügen’in öğretmen öğrencisi olup uluslararası çalışma ve araştırmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık alanları Batı, Çin, Ezoterik ve Hint Astrolojisi olan Yangel 2007 yılında www.astrodeha.com internet sitesini 2008 yılında ise AstrodehA Danışmanlık Merkezini kurdu.; ”Hint Felsefesi üzerine” Doktorasını yapmıştır. 1 Aralık 2016 da Pandit Dr.David Frawleyin kurucusu ve başkanı olduğu Vedik Araştırmaları Amerikan Enstitüsünde Ayurvedik Astroloji üzerine 300 saatlik eğitim programını başarı ile tamamlayan Dr. Astrolog Şenay YANGEL uzmanlık alanlarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

2008 yılından bu yana profesyonel olarak astroloji danışmanlığı yapmaya devam eden Yangel Washington’da bulunan Kepler Collage Türkiye bölüm başkanı olarak Batı ve Hint Astrolojisi eğitimlerine devam etmekte olup yine merkezi ABD de bulunan çok dilli eğitim sistemini kapsayan The Great İnternational School of Astrology okulunun da kurucularındandır.

şenay yangel doktora

şenay yangel vedic diploma

Kitapları: Temel Astroloji, Ay burcu mucizesi, Aşktroloji

Website: www.astrodeha.com

Twitter: @AstrodehA

İnstagram: @astrodeha

E-mail: [email protected]

Üyesi olduğu Uluslararası Astroloji birlikleri:

AA İngiltere Astroloji Derneği ‘’The Astrological *Associaition of Great Britain’’

*ISAR ‘’International Society for Astrological Research’’

*NCGR ‘’Geocosmic Araştırmaları Ulusal Konseyi’’

*CVA ‘’ Council of Vedic Astrology’’ Dünya Vedic Astroloji Konseyi.

Şenay Yangel Avukat Yüksel Yangel ile evli ve bir çocuk annesidir.

İlgilendiği Sporlar: Dünya Şampiyonu Milli Boksörler Serkan Tatar ve Profesyonel Milli boksör Gülsüm Tatar ile boks çalışmalarını sürdürmektedir. Boks sporunun önemine dikkat çekebilmek için etkinlikler düzenleyerek, Kız çocukları başta olmak üzere tüm hemcinslerini boks sporunu yapmaları için teşvik etmektedir.

imza-senay-yangel