Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Doğum Zamanı ve Saati Bilmeyenler

Astroloji dünyasında doğum haritası üzerinden gerekli analizlerin yapılabilmesi için ilk olarak doğum haritasının elde edilmesi gereklidir. Doğum haritası ise sizin doğum tarihiniz, coğrafi konumunuz ve doğum saatiniz gibi detaylar neticesinde ortaya çıkartılmaktadır.

Doğum saati aynı zamanda yükselen burcunuzun tespit edilmesinde de önemlidir. Dünyaya geldiğiniz saati tam olarak bilmiyorsanız fiziksel özellikleriniz, davranışlarınız ve eğilimli olduğunuz konular ile ilgilendiğiniz mesleğe bakılarak yükselen burcunuza dair tahminler yürütülebilir.

Teorik olarak hangi konuda ne düşünüyorsak ve hissediyorsak o şekilde göründüğümüz gibi bir inanış astroloji dünyasında mevcuttur. Bu tanımdan yola çıkılarak kişilerin genel özellikleri göz önünde bulundurularak doğum zamanı ve saati belirlenebilmektedir. Doğum zamanı ve tarihinin belirlenebilmesi ortalama olarak 2 günlük yoğun bir çalışma süresi gerektirmektedir.

DOĞUM ZAMANI ve SAATİNİ BİLMEYENLER’de doğduğu gün ve saati öğrenebilirler. Nasıl’mı?
‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile doğum zamanı ve saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi yaşamınızda önem taşıyan önceden tarihleri bildirmeniz gereklidir. Bu tarihlerden yola çıkılarak kesin bir hesaplama ile doğduğun gün ve saat belirlenerek doğum haritanız çıkartılır. Bu çalışma yaklaşık 2 günlük bir ÇALIŞMAYI gerektirir. Bu konu oldukça İLERİ seviyede astroloji bilgisini gerektirir ve ancak eğitimli ASTROLOG’lar tarafından yapılabilir.
#bilgivedanışmanlıkiçin Tel: 0543 206 1959
#bilgivedanışmanlıkiçin Tel: 0212 583 3275 ten bilgi alabilirsiniz.
#drastrologsenayyangel

Adınız Soyadınız*

Doğum Tarihi*

Doğum Saati* (Saat:Dakika)

NOT: Doğum Saatini bilmeyenler ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

Doğum Yeri* (Şehir/Ülke)

Eposta Adresiniz*

Analiz Türü
 Doğum Haritası Analizi Batı Astrolojisi Analizi Çin Astrolojisi Analizi Hint Astrolojisi Analizi Sağlık Astrolojisi Analizi Kariyer Analizi Evlilik-Aşk-İlişkiler Analizi Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi Astro Yantra ve Kristal Analizi Astro Numeroloji Analizi Doğum Zamanı ve Saatini Bilmeyenler

Telefon Numaranız*

Mesajınız