Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

İkizler Burcu Ev Dekorasyonu

ikizler burcu ev dekorasyonu

İkizler burcu olan kişiler, yapıları gereğince sosyal ortamlarda bulunmayı ve sosyalleşmeyi severler. Bu yüzden ikizler burcu olan insanların evlerinden misafirleri pek fazla eksik olmaz. Misafir ağırlamayı seven ikizler burcu insanları, ufak partiler vermeyi ve evlerine gelen kişileri kendi evlerinin rahatlığında hissettirmeyi çok severler. İkizler burcu olan insanlar, evlerinde çok fazla aşırı eşya kullanmayı sevmezler. İkizler burçları daima yaşadıkları alanın ferah, geniş ve havadar olmasını ister.

İkizler burcu evinde genelde bol ışık sever. Gün ışığının sürekli olarak içeride kalmasını isteyen ikizler burçları, evlerindeki kitapları ve dergileriyle vakit geçirirken güneş ışığının da onlara eşlik etmesini ister.

İkizler Burcu Dekorasyonda Hangi Renkleri Tercih Eder?

Minimal ve modern dekorasyon stillerinden hoşlanan ikizler burçları, natürel olan doğal renkleri tercih ederler. Şehir insanı olan ikizler burcu, dekorasyon stilinde sürekli olarak yeni ve trend olan parçaları ister ve kullanır. Evinin her köşesinde trend parçalar barındıran ikizler burcu, fütüristik öğeler ile de evini süslemeyi sever.

Modern sanatın tüm yansımalarını evinin duvarlarında ön plana çıkartmayı seven ikizler burcu, renkli tablolar, posterler, vazolar ve evin her köşesinde yer alan dekoratif aynaları kullanmayı çok severler. İkizle burcunun evinde çok az göreceğiniz şeyler arasında ise bitkiler yer alır. Uzun bir bakım gerektiren bitkiler yerine, ikizler burcunun evinde genelde daha gösterişli yapay çiçekleri görebilirsiniz.

İkizler Burcu ve Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odaları ise ikizler burcunun en önemli bölgesidir. Minimal dekorasyon stilini yatak odasında da uygulayan ikizler burcu, dekorasyon kadar işlevselliğin de ön planda olmasını ister. Eşyalarını yerleştirebileceği büyük dolapları seven ikizler burcu, yatak odasında bol bol depolama alanına ihtiyaç duyar.

Minimalizmi yatak odasında hissetmek isteyen ikizler, aynı zamanda yatak odasında esnek davranmayı da sever. Eklektik stiller ile yatak odasını süslemeyi seven ikizler burcu, vintage bir komodin ya da vintage bir lamba ile yatak odasını süslemeyi de tercih edebilir. Vintage ürünler, ikizler burcunun evinin her noktasında az da olsa görebileceğiniz ufak detaylardır. İkizler burcu eskitilmiş mobilyalara ve aksesuarlara yoğun bir ilgi duyar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir