Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Boğa Burcu Yorumları

Burçlar arasında en katı, azimli ve inatçı olarak tanınan boğa burçları ile ilgili olan günlük yorumları boğa burcu yorumları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Boğa burcu özellikleri sebebiyle yapılması gereken işleri yapabilmek için karar vermekte zorlanabilen bir yapıya sahiptir.

Boğa Burçları Asla Pes Etmez!

Fakat bir boğa burcu kararını verdikten sonra onu o kararından vazgeçirebilmek kimse için kolay olmayacaktır. Hedeflerinize ulaşabilmekte herhangi bir sorun ile karşılaştığında pes etmeyen boğa burçları bu yönleri ile imrenilen kişiler olarak görülmektedirler.

Boğa Burcu Günlük Yorumları

Sizler de astroloji dünyasına inanıyorsanız her gün güncellediğimiz boğa burcu günlük yorumları sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz.

Doktor Şenay Yangel tarafından düzenlenen boğa burcu yorumları sayfamız en doğru bilgiye ulaşabileceğiniz ve özel hayatınız ile ilgili küçük sırları açığa çıkartabileceğiniz bir sayfadır.

Boğa burcuna sahip bir kişiyseniz veya herhangi bir boğa burcu yakınınız hakkında ufak bilgilere ihtiyacınız var ise sayfamızı düzenli olarak ziyaret ederek günlük boğa burcu yorumlarımıza göz atabilirsiniz.

BOĞA: Bugün kendi düşüncelerinizi kelimelerle ifade etme isteğinizi harekete geçiriyor. Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız vereceğiniz tepkiler maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Sakin davranmalı ve Çevrenizle olan ilişkilerinizi yeniden olumlu yönde yapılandıramaya çalışmalı var olan sorunları akılcı yaklaşımlarla çözüme kavuşturmaya çabalamalısınız. Size gerçekten değer veren dostlarınızın desteğiyle başarılı […]

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün ortak iş yaptığınız kişilerle aranızda sorunlar varsa, zekice hareket etmek son derece önemli. Neden? Böylelikle durumları daha iyi değerlendirebilirsiniz. Çok yakın olduğunuz kişilerle ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları da, karşı tarafla konuşmanın kolay olduğu bugün, hangi konuda sıkıntınız varsa, bunları ılımlı bir şekilde halledebilirsiniz. Özel yaşamınızda […]

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün iş hayatınızda belirsizlikler ile karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Boğa’lar sevindirici gelişmelerle moral bulacaksınız. Eş ya da sevgilinizle ilişkinizde ise otokontrollü davranarak dengeleri kolaylıkla sağlayacaksınız.

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün iş ve eğitim hayatınız ile ilgili kulağınıza çalınan dedikodular karşısında öfkelenebilir ve asla muhatap kabul etmemeniz gereken kişileri öfkenize yenilerek muhatap kabul edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sağlıklı düşünebileceğiniz bir gündesiniz her şeyi dikkatlice ele alarak sorunları konuşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Devamı

BOĞA: Gökyüzü bu bugün maddi konularda yüzünüzün güleceğini müjdelemekte. Uzun zaman sonra böylesi hızlı bir gelişme ile isteklerinizi gerçekleştirme yönünde harekete geçebileceksiniz. Sevdiğiniz bir dostunuz aracılığı ile gelen parayı karlı çıkacağınız bir yatırımda değerlendirme imkanını bulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın şefkatli yaklaşımı ile huzur bulacak ve ilişkinizde ki bu uyum ve huzur yaşamınızın her […]

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün ilişkilerinizde dürüstlüğünüz güven veren tavırlarınız işbirliklerinizi güçlendirecek ve bulunduğunuz ortamın hakkını vereceksiniz. Özel yaşamınızda gerginliklere dikkat etmeli ve sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz. Anlayışlı davrandığınız sürece kazanan siz olacaksınız.

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün iş hayatınızla ilgili konularda girişimci ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak. Dolunay enerjisi, Özel yaşamınızda da sizleri cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alıp ilk adımını atabilirsiniz.

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Gökyüzü iş hayatınızı yeniden yapılandırabilmeniz için sizleri pozitif olarak desteklemekte. Şimdi harekete geçmeli yeteneklerinizi bilginizle harmanlayarak dikkatleri çekmelisiniz. Özel yaşamınızda ise gergin enerjilerden uzaklaşırken geçmişi düşünmekten vazgeçmelisiniz ki mutluluğunuz gölgelere mahkum kalmasın.

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Gökyüzü aşk hayatınızda yaşanan belirsizlik ve gerginliklerden uzaklaştırıyor sizleri. Yalanın gerçeği gölgeleyemeyeceğini deneyimleyecek ve doğru kararlar alarak ilişkinizi yeniden olması gerektiği güzelliklere taşıyabileceksiniz. Sağlık sorunları olan Boğa’lar sizlerde sağlığınızla ilgili olumlu gelişmelerle yaşama sevincinizi çok daha güçlü bir halde kazanacaksınız.

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Gökyüzü sabah saatlerinden itibaren Mutluluk ve memnuniyetin hayatınızın birçok alanında etkili olacağını müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda ümidinizi kestiğiniz işler beklenmedik bir şekilde neticelenebilir. Eğer bir iş adamı ya da iş kadınıysanız, günlük faaliyetlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabileceksiniz. Eşiniz hayatınızdaki mutluluk kaynağı olabilir sizler için. Arkadaşlık […]

Devamı

BOĞA: Gökyüzü maddi anlamda oldukça şanslı bir günü müjdelemekte. Aklınızı işinizle ilgili konulara verin ve kazanın. Öğrenme gücünüzün oldukça kuvvetli olduğu zamanlardasınız bunu fırsat bilin ve kendinizi iş ve eğitim hayatınızda geliştirin. Her hangi bir konu ile ilgili kursa başlamayı düşünüyorsanız tam zamanı. Bekar Boğa’lar bugün aşkın rüzgarına teslim olabilirsiniz. Duygusal hayatınızda uyum ve huzur […]

Devamı

Boğa Burcu ♉ Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar, Bugün; Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Evli Boğa’lar bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa’lar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli görüşmeler gerçekleştirebilir […]

Devamı