Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Bilimsel Astroloji Analizleri

Doğum Haritası Analizi: İnsanların Kimlikleri Karakterleri Alkolik mi Katil mi Sanatçımı Bilim Adamımı Siyasetçi mi Hukukçu mu Hekim mi Astrolog mu Görsel zekası mı Sayısal zekası mı kuvvetli Hatip mi Hırsız mı İntihar eğiliminde mi Eşcinsel mi hepsi DOĞUM HARİTASINDA GİZLİDİR. Doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf güçlü yetenekli yönlerinizi keşfederek yaşam yolunda doğru seçimler yaparak hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

Batı Astrolojisi Analizi: Güneş zamanlıdır. Tropikal zodyak’ı kullanır.

Batı astrolojine göre çıkarılan yıldız haritasında her burcun her derecesi ayrı önem taşır. Ayrı özellikleri yetenekleri ortaya çıkarır. Batı astroloji kişiliğimi karakterimizi zayıf ıklarımızı ve geliştirmemiz gereken alanları tespit etmeye yardımcı bir rehberdir.

Çin Astrolojisi Analizi: Çin Astrolojisi’nde antik çağ Çin Takvimi esas alınır. Bunun dayandığı sistemde Ay’ın devirleri ile Güneşin kısmi hareketlerine göre yapılan hesaplamalardır. Bu yönden batı astrolojisi ile derin ayrılıklara sahiptir. Çin Astrolojisi yönteminde Güneş ve Ay’ın devir hesaplarının yanında geleneksel Çin felsefesinin beş elementine dayanan olumlu ve olumsuz görünümler içinde 12 sembolik hayvan yılı ile tanımlanan bir sistem kullanırlar. Klasik astrolojide olduğu gibi Çin Astrolojisi’nde takımyıldızlara insanların davranışlarını betimleyen mitolojik yakıştırmalar verilmez. Çin astrolojisi meslek seçimlerimiz yatırımlarımızla ilgili konularda bizlere rehberlik eder.

Hint Astrolojisi Analizi: Vedik ‘Hint Astrolojisi’nde’ Sideral Zodyak kullanılır. Yıldızıl Zodyak (Sideral Zodiac), “Sabit Zodyak” adı da verilir ve burçları oluşturan takımyıldızların hep aynı noktada konumlanmalarına karşılıktır. Hint veya Vedik astrolojisi olarak isimlendirilen olguların başlangıcı Hindistan olup düzenli tutulan kayıtların tarihi MÖ 4500 yıllarına dayanmaktadır. Bu astrolojisinin babası Parashara Muni’dir. MÖ 1500 yıllarında yaşamış ve kişiye ait gerçek anlamda ilk doğum horoskobunu yapılandırmıştır. Hint astrolojisi hayatta cevap aradığımız netleştirmekte zorlandığımız konulara rehberlik eder ve doğru cevapları almamızı sağlar.

Örn: Evlenecekmiyim? Çocuğum olacakmı? Hayatımdaki kişi doğru insanmı gibi hayatımızda cevabını bulmakta zorlandığımız her konuya tüm açıklığı ile rehberlik eder.

Sağlık Astrolojisi Analizi: Doğum anındaki astrolojik burcumuz bize hayat boyunca genel sağlık etkilerinin nasıl olduğunu gösterir. Oysa aslında önemli olan sağlığımızı gösteren 6. evde hangi burcun olduğu ve gezegenlerin ne şekilde yerleştiğidir. Sağlık ve astroloji çok derin bir konu olup, şişmanlık konusunda ne kadar avantajlı veya dezavantajlı olduğumuza kadar bize gösterebilir. Elbette, astroloji bir uzmanlık konusu olduğu gibi, sağlık astrolojisi de ayrı bir uzmanlık konusudur.

‘’Ameliyat günü belirleme- Estetik operasyon için uygun zaman belirleme- Doğum zamanı ve hamilelik için en uygun zamanı belirleme- Diyet (Zayıflama) için en uygun zamanı belirleme’’ v.b. her türlü sağlık astrolojisi.

Kariyer Analizi: Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

Evlilik Aşk İlişkiler Analizi: Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü  yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Doğum Haritanıza Göre Vastu Analizi: Vastu tüm zamanlarda geçerli olan 4 element ATEŞ HAVA SU TOPRAK, enerjisini yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile yaşanılan mekanları astrolojiden faydalanarak yapılan geçmişi 6000 yıl öncesine dayanan bir çalışmadır.

Not: Vastu, yaşam kalitesini yükseltmek maksadı ile yaşanılan her yerin (ev, iş yeri, okul, tapınak ve benzeri) mekanlardaki enerjilerin bir ritim ve denge içerisinde olması için astrolojiden faydalanarak yapılan bir çalışmadır. Beyaz Saray, Buckingham Sarayı ve Kabe gibi ünlü binaların Vastu’ya uygun  inşaa ve dekore edildiği görülmektedir. Vastu’yu Feng Shui’den ayıran en temel özellik ise Vastu, tüm zamanlarda geçerli iken, Feng Shui sadece o yıla uygun olmasıdır. Vastu’ya göre inşaa edilmiş ve dekore edilmiş bir mekan her daim enerji dengesi ve ritmini korurken,  Feng Shui’ye göre dekore edilen mekanlar her yıl tekrar dekore edilmek zorundadır. Vastu astroloji ve astronomi gibi bilimleri kullanırken, Feng Shui bunlarla fazla ilgilenmez.

Astro Yantra ve Kristal Analizi: Tarih boyunca, Gezegenlere çeşitli renk ve semboller verilmiştir. Örneğin, Marsın rengi kırmızıdır, Çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür. Mitolojide Savaş tanrısı olarak adlandırılan Marsa kan renginin hakim olması ve kırmızının ihtiras rengi olması bu rengin marsa tekabül edilmesinde etken rolleri vardır. Her gezegene bir renk tekabül etmiştir.

Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir. Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri bir çok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır.

Yantra: Kadim Hint astroloji sinde gezegenlerin matematiksel hesaplamalarına göre düzenlenen sübtil varoluşun görülmez güçlerinin simetrisi ve geometrik tasviridir. Zararlı gezegen yerleşimlerinden ve zararlı görünümlerden dolayı negatif enerjiler üreten gezegenlerin etkilerini düzeltmek için doğru enerji akışını harekete geçiren sembollerden oluşan bir Vedic uygulamasıdır.

Tüm bunlar doğum haritanızda sizi yoran gezegensel etkilerle ilişkilidir. Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken yantranızla gezegenlerinizin etkilerini düzeltemeye katkıda bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

Yantralar ve Osmanlı Padişahlarının müneccimbaşılar ve hattatlarla birlikte hazırladığı TILSIMLI Gömlekler, Aynı hesaplamalarlarla yapılan 5000 yıllık Kadim öğretilerdir. Doğum haritamızda bizi zorlayan Gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren Her gezegenle ilişkili; Sembollerden oluşan muhteşem bir uygulamadır. Hayatımızda zorlandığımız iş aşk sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; Doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.,

Astro Numeroloji Analizi: Pisagor ‘Ebced’ Hint ve Çin sistemlerinin muhteşem matematiğinin doğum günümüzdeki sayılarının güçlü etkisi…

Numeroloji sayınıza göre  kendi potansiyelinizi öğrenmek istiyor musunuz? Anneler çocuklarınızın doğum sayısını öğrenmek  onunla daha iyi iletişim kurmak hangi mesleklerde başarılı olabileceğini öğrenmek ister misiniz? Mali açıdan güçlü ve zengin olmak istiyor musunuz?

Ad ve Soyad

Doğum Tarihi (Gün/Ay/Yıl)

Doğum Saati (Saat/dak)

Doğum Saatini bilmeyenler  ‘’Rectifikasyon’’ çalışması ile saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı mezuniyet hastalık yakınların vefatı kaza iş değişikliği gibi tarihleri bildiriniz.

Doğum Yeri (Kent/Ülke)

Email Adresiniz

Analiz Türü

Telefon

Açıklamalar

dogum-haritasi-analizi

Doğum Haritası Analizi

İnsanların Kimlikleri Karakterleri Alkolikmi, Katilmi, Siyasetçimi, Hukukçumu, Hekimmi, Görsel zekasımı Sayısal zekasımı kuvvetli, Hatipmi Hırsızmı hepsi DOĞUM HARİTASINDA GİZLİDİR.

Batı Astrolojisi Analizi

Batı Astrolojisi Analizi

Güneş zamanlıdır. Tropikal zodyak’ı kullanır. Batı astrolojine göre çıkarılan yıldız haritasında her burcun her derecesi ayrı önem taşır. Ayrı özellikleri yetenekleri ortaya çıkarır.

Evlilik Aşk ilişkiler Analizi

Evlilik Aşk İlişkiler Analizi

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü  yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

Kariyer Analizi

Kariyer Analizi

Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

Sağlık Astrolojisi Analizi

Sağlık Astrolojisi Analizi

Doğum anındaki astrolojik burcumuz bize hayat boyunca genel sağlık etkilerinin nasıl olduğunu gösterir. Oysa aslında önemli olan sağlığımızı gösteren 6. evde hangi burcun olduğu ve gezegenlerin ne şekilde yerleştiğidir.

Çin Astrolojisi Analizi

Çin Astrolojisi Analizi

Çin Astrolojisi’nde antik çağ Çin Takvimi esas alınır. Bunun dayandığı sistemde Ay’ın devirleri ile Güneşin kısmi hareketlerine göre yapılan hesaplamalardır. Bu yönden batı astrolojisi ile derin ayrılıklara sahiptir.

Hint Astrolojisi Analizi

Hint Astrolojisi Analizi

Vedik ‘Hint Astrolojisi’nde’ Sideral Zodyak kullanılır. Yıldızıl Zodyak (Sideral Zodiac), “Sabit Zodyak” adı da verilir ve burçları oluşturan takımyıldızların hep aynı noktada konumlanmalarına karşılıktır.

doğum haritası analizi

Doğum Haritasına Göre Vastu Analizi

Vastu tüm zamanlarda geçerli olan 4 element ATEŞ HAVA SU TOPRAK, enerjisini yaşam kalitesini yükseltmek amacı ile yaşanılan mekanları astrolojiden faydalanarak yapılan geçmişi 6000 yıl öncesine dayanan bir çalışmadır.

Astro Yantra ve Kristal Analizi

Astro Yantra ve Kristal Analizi

Tarih boyunca, Gezegenlere çeşitli renk ve semboller verilmiştir. Örneğin, Marsın rengi kırmızıdır, Çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür.

Doğum Zamanı ve Saatini Bilmeyenler

Doğum Zamanı ve Saatini Öğrenme

Doğduğunuz gün ve saati öğrenebilirsiniz nasıl mı? “Rectifikasyon” çalışması ile doğum zamanı ve saatin belirlenebilmesi için hayatınızda ki 5 önemli olayı bildirmeniz gereklidir.

astro numeroloji analizi

Astro Numeroloji Analizi

Numeroloji sayınıza göre  kendi potansiyelinizi öğrenmek istiyor musunuz? Anneler çocuklarınızın doğum sayısını öğrenmek  onunla daha iyi iletişim kurmak hangi mesleklerde başarılı olabileceğini öğrenmek ister misiniz?