Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

3 Kasım 2016

BAŞAK: Gökyüzü bugün özel yaşamınızla ilgili konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Evli Başak’lar ayrılık aşamasındaysanız ve eşiniz sizin istememenize rağmen ilişkiyi devam ettirmek adına zorlayıcı davranışlarına kendi yakınlarınızın da desteğini alarak devam ediyor ve size psikolojik bir travma yaşatıyorsa tepkinizi koymalı ve istemediğiniz bir şeye sürüklenmeye devam ettirilmek istemenize sessiz kalmamalı ve önce ben benim ruh ve beden sağlığım benim duygularım diyerek hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça şanlı gelişmeler söz konusu terfi zam yeni bir görev ikramiye günün getirileri arasında olabilir.

Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renginin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle bütünün hayrına kullanıyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Topaz

1 Yanıt
  1. Cevapla
    Osman

    Burç yorumlarınızı her zaman izliyorum.Astroloji yorumlarınızın isabetli bir şekilde olması günlük hayatımızı yön vermektedir.Yaptığınız bu güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir