Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

15 Temmuz 2016

BALIK: Gökler bugün işinizle ilgili her şeyi geniş boyutta değerlendireceğiniz çok kuvvetli bir zihinsel enerjiye sahip olacağınıza işaret etmekte. Planlama karar verme ve girişkenlik bugünün şifresidir. Çok yoğun haberleşme trafiği ile iletişimin yoğun olacağı bir gün olacak sizler için.

Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır. Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuzda. Tepkilerinizi sezgilerinizin rehberliğinde ortaya koymanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise hukuksal konularda beklentilerinizin istediğiniz gibi sonuçlanacağı galibiyet kazanarak haklılığınızı ispatlayacağınız zamanlardasınız.

Günün Olumlaması: Rüyalarımı hayallerimi gerçeğe dönüştürebilmek için gereken irade gücüne akıl ve inanca sahibim. Şu anla birlikte sahip olduğum tüm yeteneklerimi sezgilerimi başarıya giden yolda hayatımın her alanını zenginleştirmek için faaliyete geçiriyor ve kullanıyorum.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Pirit

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir