Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Balık Burcu Yorumları

Balık burcu insanları ilk bakışta fiziksel özellikleri ile ilgi çekerler. Büyük gözleri, anlam dolu bakışları ve uzun kirpikleri olan balık burcu insanları genellikle dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olurlar.

Sonsuzluğun burcu olarak nitelendirilen balık burcu kendi özel yeteneklerinin farkında olmaz. Alçakgönüllü olmaları ile tanınan balık burcu aynı zamanda duygusal yapısı ve karakteri ile de ön plana çıkmaktadır. Balık burcu özellikleri arasında yer alan en önemli konu duygusallıktır.

Balık Burcunun Olumlu Özellikleri

Olumlu özellikleri arasında aşırı duyarlı olmaları ve romantik olmaları bulunmaktadır. Yaratıcı, zarif düşünceli ve sempatik olan balık burçları arkadaşlık ilişkilerinde de fazlasıyla başarılıdır.

Balık Burcu ve Aşk Hayatı

Aşk hayatı mevzu bahis olduğu zaman balık burçları kendi iç dünyaların dalmaya başlarlar. Birlikte oldukları partnerlerine ise yeryüzünde cenneti yaşatmayı hedeflerler. Balık burcu olan bir kişi ile ilişki yaşamaya başlayan bir kişinin mutsuz olabilme ihtimali son derece düşüktür.

Balık Burcu ve İş Hayatı

Balık burçları çalışmayı ve üretmeyi sevdikleri için iş hayatları ile uyum problemi yaşamazlar. Ekip çalışmasına karşı da yatkın olan balıkların en büyük hayalleri iş hayatlarında tatmin olabilmektir. Mesleklerini ise genellikle sanat dallarından veya bilişim sektöründen yaparlar.

Balık Burcu Günlük Yorumları

Astroloji uzmanı Şenay Yangel tarafından hazırlanan balık burcu günlük yorumları sayfamızdan burcunuzun günlük yorumlarını takip edebilirsiniz.

Sürekli olarak güncel tuttuğumuz balık burcu yorumları sayfamız sayesinde özel hayatınızın gidişatı ile ilgili ufak tefek ipuçları alabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü işbirliklerinin iş ve özel yaşamınızda getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. Bugün duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz sürekli uğraşmak zorunda kaldığınız pek çok problemi iş birlikleri sayesinde bir daha tekrarlanmamak üzere çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır aşka küskün kalbinizi müthiş bir heyecanla saracak özel bir insanla karşılaşabilir tanışabilir duygusal hayatınızda sürpiz gelişmeler […]

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Ekip halinde yapılan işlerde ön planda yer alabilir ve bildiklerinizi uygulayarak; hem başkalarının, hem de kendinizin fayda görmesini sağlayabilirsiniz. Gerçekçi ve belirli bir hedefin üstüne gitme tutkunuzun yoğun olacağı bugün; kendinizi tanıtmak, topluluklar içinde yer almak gayet kolaydır. İşte bu kolaylık size maddi getiriler sağlayabilir. […]

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Bugün duygularınız sizi yanlış yönlendirebilir ve iş ile aşkı karıştırarak sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Bu durum finansal olarak kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yakınlarınızın baskısı istemediğiniz şeyler söylemenize neden olabilir dikkatli davranın.

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Gökyüzü bugün içinde bulunduğunuz şartlara karşı yüreğinizden taşan isyan duygunuzu kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Radikal kararlar almak için biraz daha beklemeli fevri davranışlarda bulunmadan sabırla hareket etmelisiniz. Aksi halde yaşamınızda ki süregelen sessizlik büyük fırtınalara dönüşebilir. En iyisi uygun zamanı beklemek ve isteklerinizi […]

Devamı

BALIK: Gün boyunca karamsarlığın ruhunuzu sarmasına izin vermemeli hayatın güzelliklerin şükrünü yaşamalısınız.. Özel yaşamınızda ise bugün kalbiniz başka zihiniz bambaşka şeyler söyleyebilir ve yanılgılar yanlış seçimler yapabilirsiniz dikkatli davranın.

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Bugün iş hayatınızda kendinizden emin cesur ve çekici tavırlarınızda karşınızda kim olursa olsun iyi ve olumlu ilişkiler kurar ve kendiniz için olumlu şartlar yaratabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerçekçi olup cesur kararlar almalısınız.

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Gökyüzü bugün en ufak bir gerginliğin iş hayatınızda kaos ve sıkıntılara neden olabileceği yönünde uyarıyor sizleri yeni bir işe başladıysanız ya da var olan işinizde anlaşmalar yapacaksınız dikkatli davranın ayaklarınızı yere sağlam basın bırakacağınız olumsuz izlenimin hoş olmayacağına idrak edin. Özel yaşamınızda ise bugün gerginlikleri […]

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Bugün iş hayatınızda hiç kimseye karşı üstün gelme çabası içinde işbirliği içinde hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız sizin dışınızda gelişen olayların olabileceğinin bilinci ile anlayışlı davranmanız ilişkiniz için fayda sağlayacaktır.

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Bugün her bakımdan kendinizi endişeli gergin hissedebilir panikle ve düşünmeden vereceğiniz kararlar yüzünden iş ve aşk hayatınızda zor durumda kalabilirsiniz. Endişelerinizi kontrol altına almalı olmamış şeyler üzerine yaşamınızı gölgeleyen yorumlardan bir an önce uzaklaşmalısınız.

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Güçlü inançlarınız ve sabrınız kalıcı iş ve ilişkilerin baş mimarı olmanız için destekliyor sizleri. Özel hayatınızda ise evli Balıklar bağlığınız daha da artacak ve sorunlarınızı aşabileceksiniz. Romantizmin yoğun olduğu günlerdesiniz.

Devamı

BALIK: Gökyüzü aşırı heyecan ve strese bağlı sağlık problemlerine karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bugün bir süre kendinize zaman ayırarak beden ve zihninizi dinlendirin. Önemli kararlar almak mecburiyetindeyseniz bugünden sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda beraberliği devam eden Balık’lar eş ya da eşin ailesinden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmalısınız. Öfkeyle vereceğiniz tepkilerin sonucunda hiç […]

Devamı

Balık Burcu ♓ Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar, Kendinize olan güveniniz ile iş hayatınızda tasarladığınız planları başarı ile uygulayacağınızı bilerek hareket edin. Yeni insanlar yeni fikirler size olumlu şekilde yanısyacaktır. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin Özel yaşamınızda ise uzun sure sonra biri kalbinizi heyecanla çarptırabilir ve güveninizi kazanabilir.

Devamı