Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Kepler College ile Uzaktan Eğitim

ABD’YE GİTMEDEN UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI İLE TÜRKÇE ASTROLOJİ EĞİTİMİ İÇİN KAYDINIZI YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Dr. Astrolog Şenay YANGEL eğitmenliğinde, ”ABD’ye gitmeden UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI İLE SİZDE TÜRKÇE ASTROLOJİ EĞTİMİNİZİ ALARAK ULUSLARARASI ASTROLOG ÜNVANINA KAVUŞUN.” Derslerimiz ŞUBAT ayında başlıyor.

Astroloji eğitiminizi uluslararası geçerliliği olan Astroloji üniversitesinden Alın! Doktorlar Tıp Fakültesinde Avukatlar Hukuk Fakültesinde Astrologlar Astroloji Fakültelerinde eğitim alır’ki geçerli olsun.Uzaktan eğitim programı dahilinde Kepler üniversitesinde Türkçe sesli ve görsel materyallerin kullanılacağı Batı Astrolojisi ve Hint Astroloji sınıflarımız açılmıştır. 10 haftalık eğitim programımız için aşağıda ki linkten başvuru yapabilir kayıt olabilirsiniz. 10 haftalık eğitim programının ücreti: 450 USD. dir.

KEPLER COLLEGE KAYIT

UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI NEDİR?

Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan eğitim, fiziksel olarak öğrencilerin bulundukları yerlerde olmasını gerektirmeksizin, teknolojinin imkanlarından yararlanılarak, öğrenci ve öğretmenlerin bir internet ortamında eşzamanlı ya da eşzamanlı olmadan değişik şekillerde ders işledikleri, planlı bir öğretim şeklidir. Uzaktan eğitim yeni bir öğretim anlayış ve uygulaması değildir. Uzaktan eğitim, yüzyılı aşkın bir süreden beri mektupla öğretim, açık öğretim, telekonferans uygulamaları ve son yıllarda da internet teknolojilerini kullanarak yapılmaktadır. Uygulamalarda, özel olarak hazırlanmış ders kitapları, televizyon, radyo ve bilgisayar programları kullanılır. En yeni ölçme ve değerlendirme metotları kullanılır.

Uzaktan Eğitim Ne Değildir?

Uzaktan eğitim, örgün öğretim yanında başvurulan ikinci sınıf bir öğretim değildir.

Uzaktan eğitim ekonomik yetersizliği olan ülkelerin başvurduğu bir öğretim şekli değildir bu sistemi öncelikle dünyanın en zengin ve sanayileşmiş ülkeleri uygulamaktadır.

Webinar uygulamasını nasıl kulllanacağınızı görmek için örnek videoyu tıklayın.
ÖRNEK WEBİNAR UYGULAMASINA KATILIM

NOT: Uzaktan eğitim programını ODTÜ kötü hava şartlarında uyguluyor haber linki için tıklayınız
ODTÜ

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay YANGEL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir