Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

18 Ağustos 2016

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de karşıt burcunuz olan Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Aslan burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Odaklanmanız gereken en önemli konu iş hayatınız ve finansal konular olmalı. Tutulma enerjisi ile birlikte önümüzde ki bir yıl için hedeflerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önem taşımakta. Hırsla değil akıl ve mantık çerçevesi içinde dostlarınızın uyarılarını dikkate alarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalısınız.

Aslan burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, Hayatının her alanında ekstra sabır, kararlılık ve görevlerinizi yerine getirme disiplini içinde olmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda odaklanarak istekleriniz için mücadele edeceğiniz bir aydasınız. Oturduğunuz yerde sadece şikayet ederek hiç bir şey elde edemezsiniz. Özel yaşamınızda ise çeşitli maceralara atılsanız da uzun süreli birliktelikleri bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir ayda değilsiniz.

Aslan burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, Aşk hayatınız da romantizm yükselecek yeni bir şey denemek farklı heyecanlar yaşamak için dürtüleriniz sizi rahat bırakmayacaktır. Bu dürtü ve arzular sizi kalıcı bir aşk ilişkisinin içine de sürükleyebilir. Evli Aslan’lar özellikle sizler dikkatli olmalısınız bir anlık arayış büyük kriz ve skandallarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir