Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

18 Ağustos 2016

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Akrep burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
Özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir ve zaten sorunlu ilişkinizi içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Bu süreçte sakinliğinizi korumaya çalışmalı kararı karşı tarafın belirlemesini sabırla beklemelisiniz. İş hayatınızda ise Ortaklıkları olan Akrepler karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Son derece dikkatli ve kontrollü olunması gereken tepkilerinizi beklemeden ortaya koymanız gereken bir zaman dilimi.

Akrep burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşırı gergin öfkeli ve endişeli bir ruh haline büründürebilir. Özel yaşamında ilişkisi devam eden ve evli

Akrepler eş ya da sevgilinizin sözlü saldırılarından ve davranışlarından rahatsızlık duyarak ilişkinizi sonlandırma düşüncesine kapılabilirsiniz. Daha doğrusu eş ya da sevgilinizle önemli bir yüzleşme yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin içinde olan Akrepler ise sevgilinizden iyi niyetli olmayan itiraflar duyabilir ve ilişkinizi daha fazla ilerlemeden sonlandırabilirsiniz.

Akrep burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
İş hayatınızda finansa bağlı tartışmalar söz konusu olabilir. Özellikle ortak iş yapan Akrepler tutulma enerjisi ile öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. İstek ve arzularınıza ulaşmak için her zamankinden daha fazla çaba göstermeniz gerekecek. Tutulma enerjisi masalsı büyüleyici aşk hikayelerinin peşinde koşmanıza neden olabilir ve buna bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Ay sonuna kadar ilişkilerinizde dikkatli olmalı gelip geçici ilişkilere kapılmadan hareket etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir