Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

DR. ŞENAY YANGEL Kimdir?
  İletişim : +90 212 583 32 75

Akrep Burcu Yorumları

Akrep burçları sır saklamasını iyi bilen, ciddiyeti ile tanınmakta olan ve gözlemleme yeteneği üst düzeyde olan burçlar arasındadır. Duygularını açık bir şekilde paylaşmayı seven akrep burcu ilişkilerinde duygularını ifade edebilme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamaz.

Çelişkili bir kişiliğe sahip olabilen akrep burçları sevimli ve cömert kişilikleri ile de insanların takdirini kazanabilmeyi bilen bir burçtur. Sadık bir karakteri olan akrep burçları duygusal açıdan en fazla kırılgan olan burçlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Akrep Burcu ve İş Hayatı

Akrep burçları hırslı ve son derece kararlı kişiler oldukları için iş hayatlarında başarılı olma konusunda iyidirler. İş hayatlarında sürekli yükselmek için çabalayan akrepler maddiyata önem verirler. Akrep burcu için para isteklerine ve hayallerine ulaşabilmek için bir araçtır. Parayı kazanmayı iyi bilen akrep burçları istedikleri zaman parayı kolay bir şekilde de harcayabilirler.

Akrep Burcu ve Aşk Hayatı

Kendisinden fazlasıyla emin gözüken akrep burçları ilişkileri içerisinde biraz egoist ve kibirli gözükebilir. Fakat duygu yüklü olan büyük kalplerini saklayabilmek için sıkı duvarları mevcuttur. Akrep burcu özgürlüğüne düşkündür. Bağımsızlık konusunda savunucu tavırları olan akrep burcu kişileri sevildiklerini hissettikleri zaman tutkulu bir aşık haline gelirler.

Akrep Burcu Günlük Yorumları

Akrep burçlarının dünyasını daha yakından tanıyabilmek istiyorsanız Şenay Yangel kaleminden hazırlanmakta olan akrep burcu günlük yorumları sayfamızı takip edebilirsiniz. Sizler için sürekli olarak güncellenen akrep burcu yorumları sayfasında, akrep burçlarının gizemli dünyası ile ilgili küçük sırlar paylaşılmaktadır.

AKREP: Göksel enerjiler çok uzun zaman deneyimlediğiniz zorlu günlerden sonra yaşamınızda ki taşların birer birer yerine oturmaya başlamasıyla kendinize olan güveninizi geliştirmeniz için sizlere şanslar sunmaya devam ediyor. Önemli iş görüşmelerinizi bugün gerçekleştirebilirsiniz yeni teklifler alabilirsiniz. Aceleci davranmadan harekete edin. Kendinize sormanız gereken sonu ben ne istiyorum ve neler yapabilirim olmalı. Bunların cevabını kendinize verdikten […]

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Bugün içinde, ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için, öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli; kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak; bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak ani kararlar vermeden, […]

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Bugün duygu ve akıl çatışma içindedir sizler için. Özellikle işinizle ilgili konularda duygusal bağınız olan insanlarla uzlaşı sağlamakta zorlanabilir yardımcı olduğunuz insanların karanlık yüzünü görmenin duygusal zorluğunu yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızın uyarılarını dikkate almak avantajınıza olacaktır.

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Gökyüzü bugün iş hayatınızda kurnaz kişilerin oyununa gelmemeniz için uyarıyor sizleri. Cazip görünün tekliflerle karşınıza gelebilir sizi cezbetmek için ikna etmeye çalışabilirler. Gelen teklifin büyüsüne kapılarak maddi manevi zarar görebileceğiniz bir karar alabilirsiniz dikkatli olun ve yeni tanıdığınız insanlarla böyle bir iş ilişkisine girmeden önce […]

Devamı

AKREP: Bugün her konuda sakinliğinizi korumalısınız vereceğiniz tepkiler pişmanlıklara neden olabilir özellikle aile içi konularda dikkatli davranın. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kelimelere takılıp kalmadığınız sürece huzurlu bir gün sizleri karşılamakta.

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Bugün işinizle ilgili finansal konularda yaşanacak akıcı gelişmelerle kazanmanın verdiği şükrü ve mutluluğu yakalayacaksınız. Özel yaşamınızda huzurlu ve keyifli bir gündesiniz sevginizi doyasıya ifade edin.

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Bugün iş hayatınızda özellikle bayan Akrepler erkek çalışma arkadaşlarınızın baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve baskılara karşı sessizlikle tepkinizi vermelisiniz. Sabırlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla işinizden kendi isteğinizle ayrılabilir uzun bir süre iş aramakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bekar Akrepler’lar hiç […]

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Gökyüzü bugün iyi niyetinizin finansal olarak zarar edeceğiniz şekilde kullanabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle yakınlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmalı aklınıza yatmayan hiç bir işin içinde bulunmamalısınız. Aşk hayatınızda ise bugün birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizden ile öğreneceğiniz gerçekler ile büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Bugün aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir bekar Akrep’ler aşk hayatınızda uzun zamandır ilgi duyduğunuz o özel insanla keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Yeter ki geçmişe takılıp kalmadan hareket edin.

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Gökyüzü kendinizi son derece dinamik hissederek girişimci bir ruhla hareket edeceğinize işaret etmekte. Özel hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz davranışlar ile yaşanan sorunları olumlu yönde kendinize çevirebilirsiniz. Maddi olarak şanslı bir gün sizler için.

Devamı

AKREP: Bugün iş hayatınızda cazip gelen kesin bir araştırma yapmadığınız işlere karşı temkinli davranın. Bir anlık heves sizi var olan şartlarınızdan çok daha zor bir duruma getirebilir. Hayat uzun soluklu bir maraton nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte sorumluluklarınızın hakkını yerine getirerek hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten […]

Devamı

Akrep Burcu ♏ Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar, Gökyüzü bugün enerjinizin yükselmesi ile işinizle ilgili konularda girişimci davranarak bugüne kadar elde edemediğiniz pek çok şeye sahip olabilirsiniz. Özel yaşamınızda Evli Akrep’ler krizlere Birden başlayan ve aynı hızla biten bir ilişkinin pişmanlığı deneyimleyebilirsiniz.

Devamı