Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8-9 Haziran 2017 Ay Yay Burcunda Seyri Sefasında

BUGÜN YAY BURCUNDA DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK.

Yay Dolunayı ile, Korkular endişeler çok daha yoğun bir hale gelebilir. Duygusal konularda kurgulara aldanarak hayalci yaklaşımlar şüphe ilişkiler açısından son derece kritik olayları beraberinde getirebilir. Kelimelerin kalabalığını bir yana bırakmalı ve sağ duyu ile hareket edip özümüzde ki niyete bakarak kararlar almalıyız. Yaşanılan ve yaşatılan her şeyin adil şekilde değerlendirilerek tüm yönleri ile yeniden gözden geçirilerek kötüye giden konu ve durumların açığa kavuşturulması ve mücadele gerektiren konularda istikrarcı çözümleri beraberinde getirebilir.

AY YAY BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Felsefi dini bilgiye ait konulara yönelebiliriz. Öğrenme kabiliyetimizin yüksek olduğu günlerdir kitap okumak araştırma yapmak farklı kültürleri keşfetmek kısa ve uzun yolculuklar yapmak için uygun zamanlardır. Bugünlerde kas ağrıları artabilir.

Güneş Yükselen ve Ay burcu YAY olanlar: Felsefeye yeni insanlar yeni yerler tanımaya keşfetmeye meraklıdırlar. Her insan yeni bir yolculuktur onlar için kolay kolay kimseyi kırmak istemez her nabza göre şerbet verirler. Bu yaklaşımları yüzünden başları sık sık ağrır dengeleri sağlamaları zorlaşır. Son derece Diplomatik kişilerdir. Dini inançları çok uçlarda olabilir ve değişkenlik gösterebilir. Lider olmaktan pek çok ilke imza atmaktan çok haşlanırlar yaptıkları işte daima zirveye ulaşmak ve orada kalmak için mücadele eder bir şekilde de bu arzularını gerçekleştirirler. Ailesine çok düşkündür aralarında ne geçerse geçsin aile bağlarını güçlü tutmak için ellerinden geleni yaparlar.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık