Koç Burcu

Koç Burcu

Bugün Karşıt  burcunuz Terazi de gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir. Öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz.Bekar Koç’lar sizlerde yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz dikkatli davranın.İş hayatınızda ise zorlandığınız konuları bugün ele alabilir sorunların üstesinden başarı ile gelebilirsiniz.Finansal anlamda güçleneceğiniz bir dönemdesiniz….

Günün Olumlaması: Değişimi seviyor yaşamımda başarı ile uyguluyor. Olumlu sonuçlar elde ediyorum.Ruhsal planımla uyum içindeyim.Zihnimi bulandıran karıştıran tüm düşüncelerimden uzaklaşıyor.Aşk’la arınıyor kendime saygımı yineliyor başarıdan başarıya aşk’la yol alıyorum….

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Yeşil

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi kıskanç insanların saldırılarına maruz kalmanıza sebep olabilir. Kimseyle ikili tartışma içine girmeyin bırakın saldırsınlar  kim dost kim düşman ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun yaşanacağı paylaşımlarınızın çok dah sıcak ve samimi olacağı zamanlardasınız keyfini çıkarın ve gereksiz kıskançlıklarla ilişkinizi hırpalayacak davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.Hukuksal konularda oldukça şanslısınız uzun zamandır süre gelen bir davanız varsa bu süre içinde istediğiniz gibi sonuçlanabilir….

Günün Olumlaması: Gözlerimi kapatıyor hayallerimle buluşuyor, Ruhumda var olan yeteneklerimle birleştirerek gerçeğime yansıtıyor, Güneş’ olup yeniden doğuyorum hayata. Işığım ve kalbimin sıcaklığı beni sevenleri ve benim sevdiklerimi tüm gücüyle koruyor her doğan güne yeniliklerle güzelliklerle başlıyor ve tamamlıyorum….

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Fıstık yeşili

İkizler Burcu

İkizler Burcu

İş hayatınızda mücadele edeceğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mücadele edin ama diplomatic davranmayı elden bırakmayın. Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile devam eden beraberliğinizde ciddi sorunlar yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Duygusal geçişleriniz bir hayli kuvvetli olacağından kendinizle baş başa kalmak ve ruhunuzu dinlendirmek yanlış kararlar ve yanılgıların önüne geçecektir.

Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor  ve tüm gücümle mücadele ediyorum.

Günün Kristali: Rubellit

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi Finansal konularda problemlere sebep olabilir harcamalarınızı kontrol altında tutun geleceğinden emin olduğunuz paralara güvenerek yatırım ya da harcamalarda bulunmamaya özen gösterin.Finansal problemler eş ya da sevgilinizle fikir ayrılıkları yaşamanıza sebep olabilir.Bekar Yengeçler bugünlerde fazlası ile dikkat çekecek ve duygusal yaşamınızda hareketli keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.

Günün Olumlaması: Meleklerimin yanında olduğunu biliyor tüm kalbimle bana sunduğu nimetler için Rabbime şükrediyorum. İlahi gücün koruması yaşamımın her alanında kendini hissettiriyor. Güvendeyim.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Obsidyen

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay sizleri gergin bir ruh haline büründürebilir. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ayrılıklar söz konusu olabilir.Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız.Tam huzuru yakalamışken kimsenin sizi zayıf yönlerinizden yakalarak hatalı davranışlar içine sokmasına izin vermeyin….

Günün Olumlaması: Hayatımın her alanında sevgi ve aşk var. Eşimi aşkla seviyorum işimi çocuğumu ailemi dostlarımı her geçen gün büyüyen bir sevgiyle seviyorum yaşamıma mana kazandıran en güzel duygudur SEVGİ. Ben onunla beslendikçe yaşamımda hiçbir olumsuzluk olmaz ve onun bana verdiği güçle her zorluğun üstesinden gelerek kendim ve sorumlu olduklarım için her zaman doğru kararlar alırım.

Günün Kristali: Diyopsit

Günün Rengi: Yeşil

Başak Burcu

Başak Burcu

İş hayatınızda temkinli davranmanız gereken bir gündesiniz. Özellikle ortaklıkları olan Başak’lar dikkatli olun fevri davranışlar yanılgılarıda beraberinde getirebilir.Başkalarından kaynaklanan hataların üzerinize kalmasını istemiyorsanız sakin kalıp akılcı davranışlar içinde olmalısınız.Bugün gerçekleşecek Terazi burcunda ki Dolunay gerginliklere tartışmalara yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.Tartışmaların sonucunda maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz.Dikkatli ve sakin olun. İç dünyanıza yönelin ve öfkenizi sakinlikle yenin…

Günün Olumlaması: İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor. Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor.Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum.Yaşamımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyor ve dengeliyorum dikkatli ve özenli yaşıyorum. Beni güçsüz bırakan sınırlandıran bütün inançlarımı bir bir değiştiriyorum yerine beni geliştiren büyüten inanç ve düşünceleri koyuyorum.

Günün Kristali: Krizopras

Günün Rengi: Yeşil

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Karşıt burcunuz Koç burcunda seyrine başlayan Güneşin enerjisi sizleri iç dünyanıza yöneltelerek yapıcı öz eleştirilerde bulunmanızı sağlayacak. Son 1 yıldır yaşadıklarınızı gözden geçirecek kararlar alacak ve yaşamınızda aksi giden pek çok şeyi ya sonlandıracak ya da iyileştirerek yaşam kalitenizi daha iyi hale getirmenize vesile olacak.Bugün; Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi sizlere iyi gelecek ve zayıf düşmüş enerjinizi yükseltecek.Bugünlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili neler yapabileceğinizi düşünmeli kararlar alıp güçlü bir irade ile uygulamaya geçmelisiniz.Bekar Teraziler duygusal yakınlaşmalar aşka dönüşebilir….

Günün Olumlaması: Doğrularımı, yanlışlarımı kabul ediyorum Hepsi bana aitler. Hatalarımı sevgiyle kucaklıyorum.Her biri benim yolumu aydınlatan öğretilerdir.Duygularım benim gücümün kaynağıdır.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda birlikte olduğunuz eş yada sevgilinizle ilgili kararlar alabilir resti çekerek huzursuzluğunuza sebep olan her şeyi bir kalem de silebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler ise birlikte olduğunuz insanın duygularından bir türlü emin olamaması ve ilişkinin adını koymaktan ısrarla kaçınması karşısında net bir şekilde devam ya da tamam demesini isteyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendi kararlarımı en yüce hayrıma olacak şekilde adil bir şekilde uyguluyor, Doğrularımdan vazgeçmeden kimseyi incitmeyecek zarar vermeyecek haliyle sahipleniyorum. Özümden gelen sese kulak veriyor yüksek zekamla birleştirerek hayat yolunda güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Diaspora

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Yay Burcu

Yay Burcu

Bugün; Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile; Kendinizi doğru ifade edebilmenin avantajlarını yaşarak eş ya da sevgilinizin haklılığınızı anlaması ile sulh ilan edecek ve birbirinizde daha once keşfetmediğiniz farklı olumlu yönlerinizi keşfederek ilişkinizi çok daha romantic ve renkli bir hale getireceksiniz. Bekar Yay’lar çalışma arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak duygu dolu bir beraberliğe yol alabilirsiniz….

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Aventurin

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Gökyüzü bugün ortaklığı olan Oğlak’ları ortaklaşa kararlar alırken temkinli olmanız için uyarıyor. Sizin beklentilerinizle sizden istenenler çok uç noktalarda olabilir. Bir anlık kaygı ya da önerilerinizin kabul görmeyeceği endişesi ile yanlış bir adım atmamaya karşı dikkatli davranın

BugünTerazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Trafikte dikkatli olun bir anlık dalgınlık kazalara sebep olabilir.Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle keyifli paylaşımlarda bulunacak ve ilişkinizi güçlendireceksiniz.Bekar Oğlaklar sizlerde yeni insanlarla tanışabilir ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Aventurin

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Kova Burcu

Kova Burcu

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda yaşanacak köklü değişiklikler olabileceğine işaret etmeke. Yakın çevrenizde yaşanan gelişmeler huzur ve dinamik bir ortamın oluşmasını sağlayacak ve siz kendinizi yaptığınız işte ön plana çıkarabileceksiniz.Biraz cesaret tevazu ile birleşince karşınızda hiç bir şey duramaz.Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda ki olumsuz enerjiler çıkıp gidiyor yaşamınızdan aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yeni bir ilişkiye adım atarak hayatınızın rotasını farklı bir yöne çevirebilir sizi anlayan tamamlayan özel bir insanla yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Zamanın akışı beni kendi gerçeğime içsel sesimin rehberliğine ulaştırır kendi benliğimi keşfederim. Yeteneklerimin bilincindeyim ruhsal zenginliğime yeteneklerime güveniyorum.Bilirim ki gün ve gece aydınlandığında yepyeni bir gökyüzü bütün berraklığıyla ruhumu aydınlatır.

Günün Kristali: Akik

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Balık Burcu

Balık Burcu

Bugün Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi eş yada sevgilinizin harcamalarını kontrolsuz yapması ve sizin bilginiz dışında gerçekleştirmesi yüzünden sorunlara sebep olabilir. Bugünlerde gerek eşiniz gerek siz mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmalı ve birbirinize daima düarüst davranmalısınız. Ay’ın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir aile bireylerininde desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balıklar sizlerde bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabrın ruhumu sakinleştiren bana fark edemediğim değerlerimi fark ettiren en büyük öğreti olduğunun bilincine vardım. Sabrımı emeğimle bilgimle zenginleştirmenin yüksek öğretisi ile doğruyu yanlışı ayırt ediyor önceliklerimi bu doğrultuda belirliyorum.

Günün Kristali: Kaplan gözü

Günün Rengi: Fıstık yeşili

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun…