Koç Burcu

Koç Burcu

Gökyüzünün enerjileri bugün motivasyonunuz ve kendinize olan güveninizi daha da arttıracak hem iş hem de özel yaşamınızda kararlı davranacak ilişkilerinizi istediğiniz şekilde yönlendirebileceksiniz. Bekar Koç’lar karşı cinsin yoğun ilgisi duygusal anlamda yeni başlangıçları getirebilir yaşamınıza. Fakat dikkatli davranmalı karşınızda ki insanı tam anlamı ile tanımadan hakkında fikir sahibi olmadan bir ilişkiye adım atmayın. Üzülebilirsiniz… Sabır sabır sabır once iyice tanıyın sonra yaşamınızın bir parçası olarak kabul edin..

Günün Olumlaması: Geçmiş zamanlarımda deneyimlediğim beni üzen olayları genel hayatıma yansıtmayı bırakıyorum. Biliyorum ki yeteneklerimi geliştirdikçe kullandıkça tüm kapılar bana açılır. Kendimi ruhumun derin bilgeliğine bırakıyorum.

Günün Kristali: Firuze

Günün Rengi: Yeşil

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Bugün; Aşk hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayacaksınız. Evli Boğa’lar bu dönemde eşinizle gerginlikler yaşanabilir size olan ilgisizliğine bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Boğa’lar ise mesai arkadaşlarınızdan birinin yoğun ve beklenmedik ilgisi ile karşılaşabilir kendinizi bir anda tutkulu bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli görüşmeler gerçekleştirebilir önemli ve başarılı ilklerin altına imzanızı atarak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bugünün şifresi kendinize yeteneklerinize ve sezgilerinize güven duymanızdır.

Günün Olumlaması: Beni başkalaştırmaya çalışan beni bana yabancılaştıran her şeyden uzaklaşıyorum kendim için en uygun en doğru hedefleri seçiyor, Her gelen günün öğretilerini anlayarak bilgilenerek aydınlanarak güçlenerek isteklerime ulaşıyor ve ilerliyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Kırmızı

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Bugün kararlarınız olaylara yaklaşımınızda zekanızın getireceği mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Düşündüğünüz planlarınızı başarı ile uygulayabileceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda üzerinde durmanız gereken tüm detayları belirleyebilir ve yaşadığınız sıkıntıların arkasında ki gerçeği fark edip olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.  Bu dönemde kendi işinin patronu İkizler cazip ortaklık tekliflerini de iyi değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise cesur davranacağınız zamanlardasınız. Sevdiğiniz insanla sorunları aşarak hızlı bir şekilde birlikteliğinize resmiyet kazandırabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Zamanın akışı beni kendi gerçeğime içsel sesimin rehberliğine ulaştırır kendi benliğimi keşfederim. Yeteneklerimin bilincindeyim ruhsal zenginliğime yeteneklerime güveniyorum. Haklarıma ve yaşamımın sorumluluğuna sahip çıkıyorum beni zorlayan kişi ve olaylara kararlı bir şekilde Hayır diyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Beyaz

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Gökyüzünün olumlu enerjileri ile birlikte iş birlikleri ile sürekli ertelediğiniz yapmaya cesaret edemediğiniz girişimlerinizi gündeminize almalı ve harekete geçmelisiniz. Bu günler özel hayatınızda da geçmişte kalan yarım kalmış bir aşk hikayesi küllerinden yeniden doğabilir ve duygusal anlamda kendi kendinize itiraf etmekte zorlanacağınız karmaşık bir ruh hali içine girebilirsiniz. Alışkanlıklarınızla duygularınız arasında net bir karar almakta bir hayli zorlanabilirsiniz…

Günün Olumlaması: Suskunluğumun son bulduğu yüreğimin Aşk’la coştuğu gündeyim bugün. Yaşamımın her anı sevgi dolu, Sevgiyle affediyor sevgiyle ifade ediyorum kendimi. Böylelikle yaşamım Aşkın sevginin getirdiği adaletle güzelleşip zenginleşiyor.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Yeşil

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Özel yaşamınızda ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Ortak kararlar alarak aile içinde yaşanan bir çok sorunu çözüme kavuşturacak lokomotif görevi görecek ailenizin sevgi ve itimadını bir kez daha katlanarak kazanacaksınız. Bekar Aslan’lar fiziksel çekiciliğinizin bir hayli yüksek olacağı bu süreçte karşı cinsin yoğun ilgisi başınızı döndürebilir ve kalıcı olmayan beraberliklere yönelebilirsiniz. Dikkatli davranın. Evli Aslan’lar ise çocuklar ile ilgili konularda eşinizle tartışmalar yaşanabilir karşılıklı anlayışlı olmalı ve aranızda yaşanan her gerginliğin çocukların ruh sağlığını olumsuz etkileyeceğini bilerek ortak değerlerde buluşmanızın zorunluluğunun bilincine vararak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Keşkelerim yok benim yok pişmanlıklarım, Geçmişe takılıp kalmıyor geleceğin getirdiği güzellikleri görmezden gelmiyorum. Anı yaşıyor geleni sevgiyle karşılıyor bana sunulmuş hayatın hakkını alarak hakkını vererek muhteşem bir işbirliği ile yaşıyor ve paylaşıyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Yeşil

Başak Burcu

Başak Burcu

Kendinizi son derece güçlü ve huzurlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız kararlarınız istekleriniz daha önce olmadığı kadar netleşecek ve cesur adımlar atacaksınız. Sizinle aynı değerlerde buluşan fikir ve görüşlerinize önem veren insanlardan alacağınız destek ve iş birlikleri yaşamınız da yep yeni bir dönemin müjdecisi adeta. Özel yaşamınızda ise sürüncemede kalan bir ilişkinin bağlarını tamamen kendi isteğinizle koparak özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

Günün Olumlaması: Aklımı kalbimle birleştirdim yüreğimin sesine kulak verdim ve ruhumun armonisiyle bütünleştim. Kör gözlerim ışığa sağır kulaklarım evrenin eşsiz müziğinin sesine mühürlenmiş kalbim sonsuz Aşk’ın içine açıldı.

Günün Kristali: Akuamarin

Günün Rengi: Yeşil

Terazi Burcu

Terazi Burcu

İş hayatınızla ilgili ani çıkışlar sergilemekten iş değişikliğine gitmekten uzak durmalı var olan şartları muhafaza etmeye çalışarak hareket etmelisiniz. Yine bu dönemde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu da iş yaptığınız ya da aynı iş yerinde çalıştığınız bir insanla anlık bir duygusal yakınlaşma olmalı. Böyle bir durum size çok pahalıya mal olabilir! Bir kaç gün sonra maddi manevi olumlu gelişmeler söz konusu önemli iş görüşmelerinize ve faaliyetlerinize önem vererek hareket etme zamanı. Kendinizi olabildiğince ifade edip ön planda olmalı cesaretinizi aklınızla birleştirerek hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yeryüzü ve gökyüzü arasında ki o engin köprüde ruhumdan gelen ışığın ve coşkunun enerjisiyle yenileniyor bilgeliğe giden yolda ilerliyorum. Beni ben yapan değerlerimle zenginleşirken bu kutsal yolculukta gerçeği arıyor kendi iç dünyama yönelerek engellerimi birer birer ortadan kaldırıyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Yeşil

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Gökyüzü aile ve yakınların yaşadığı problemlerin çözüme kavuşarak huzurlu günlerin keyfini hep birlikte çıkaracağınıza işaret etmekte. Ruhsal anlamda rahatlayacak iş ve özel yaşamınız da dengeleri sağlayacaksınız. Evli Akrep’ler gizli ilişkiler size bir an için cezbedici gelebilir dikkatli davranın. Birden başlayan ve aynı hızla biten bir ilişkinin pişmanlığı deneyimleyebilirsiniz. İş hayatınızda ise önemli problemlerin sizin müdahaleniz olmaksızın ortadan kalkması hem maddi hem de ruhen rahatlamanızı sağlayacaktır.

Günün Olumlaması: Bilinçaltımın derinliklerinde yatan korkularımın endişelerimin ve pişmanlıklarımın yaşamımda blokajlar oluşturmasına izin vermiyorum artık. Kendimle yüzleşiyor  içimde ki saf masum sevgi dolu çocuğu hürriyetine kavuşturuyorum. Sağlıkla aldığım her nefes paha biçilmezdir, Tüm kalbimle şükrediyor yenilenerek gelişerek öğrenerek olgunlaşıyorum.

Günün Kristali: Rodonit

Günün Rengi: Yeşil

Yay Burcu

Yay Burcu

Hiç kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermeden aktif olmalısınız. Maddi anlamda keyifli gelişmeler biriken borçlarınızı ödeyerek kendinizi çok daha güvende hissederek rahatlamanızı sağlayacak. Bu ay başarının sırrı ses tonunuzda ki kararlılık ve mütevazi tavırlarınızda saklı. Bilginizi yeteneklerinizi olabildiğince hoş bir ses tonu ile ifade etmeli sert ve agresif tavırlardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Eş ya da sevgilinizin size duyduğu aşkın karşılığını minnet ve aşk duygularınızla gösterecek ve ilişkinizde ki tüm sorunları ortadan kaldırarak yeni bir başlangıç yapacaksınız. Bekar Yay’lar evli insanların ilgisi bir an hoşunuza gitse de sizin için sağlıklı sonuçlar getirmeyeceğini bilmelisiniz…

Günün Olumlaması: Şans kapımın açılmasını engelleyen tüm dış güçleri teker teker bulundukları yerden uzaklaştırıyor şansı parayı talihi güzeli bolluğu bereketi aşkla inançla kendime çekiyorum. Ben kararlıyım hedefime ilerlerken ne istediğimin bilinciyle hareket ediyor Başarılı olaylar deneyimleyerek güçleniyorum.

Günün Kristali: Akik

Günün Rengi: Yeşil

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Maddi konularda ödeme zorluğu çeken Oğlak’lar bugün beklemediğiniz bir para ile tüm sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Yeni bir iş görüşmesi ortaklık gibi konular gündeminizdeyse araştırmalı ve aceleci kararlar vermemelisiniz. İş arkadaşlarınızdan birinin olumsuz davranışlarıyla karşılaşabilir ve haksız eleştirilere maruz kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun ve hakkınızı ulu orta değil bire bir konuşarak arayın. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Oğlak’lar birlikte olduğunuz insanın sürekli kendini ön planda tutarak ilişkide tüm hakimiyeti elinde tutma isteği sizi ipleri kopartacak noktaya getirebilir. Duygularınıza güvenin ve saygıyı koruyabilmek adına rahatsızlıklarınızı net bir dille ifade edin. Beraberliği olmayanlarınız ise sosyal aktivitelerde tanıştığınız biri ruh eşiniz olabilir.

Günün Olumlaması: Aklımı kalbimle birleştirdim yüreğimin sesine kulak verdim ve ruhumun armonisiyle bütünleştim. Kör gözlerim ışığa sağır kulaklarım evrenin eşsiz müziğinin sesine mühürlenmiş kalbim sonsuz Aşk’ın içine açıldı.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Kova Burcu

Kova Burcu

Göksel enerjiler maddi anlamda rahatlamaları ve finansal şartlarda sürpriz gelişmeleri de beraberinde getiriyor. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinize daha yakın olmaya çalışmalı ona muhalefet etmek yerine onu anladığınızı ve birlikte kararlar almanın ikinize sağlayacağı faydaları anlatarak hareket etmelisiniz. Bekar Kova’lar çekiciliğinizle herkesin ilgi odağı olacaksınız. Acele kararlar vermeyin ve seçici davranın. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu…

Günün Olumlaması: Yüreğimde ki bilge bugün iş başında yönümü tayin edebilmem için, Artı ve eksileri dengeleyerek yoluma devam edebilmem için bana rehberlik etmekte söylediklerine kulak veriyor ve tüm benliğimle onun işaret ettiği yönde kararlılıkla ilerliyorum.

Günün Kristali: Safir

Günün Rengi: Yeşil

Balık Burcu

Balık Burcu

Kendinize olan güven ve sorumluluklarınızın bilinci ile yeteneklerinizi ortaya koyabilir yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek ve onayını alabilirsiniz. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösterin şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin kendinize güvenin ve yaptıklarınızı ortaya koyun çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Günün Olumlaması: Beni başkalaştırmaya çalışan beni bana yabancılaştıran her şeyden uzaklaşıyorum kendim için en uygun en doğru hedefleri seçiyor, Her gelen günün öğretilerini anlayarak bilgilenerek aydınlanarak güçlenerek isteklerime ulaşıyor ve ilerliyorum.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun…