Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 – 31 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bu hafta olaylar kontrolünüzden çıkabilir beklemediğiniz insanlardan sizi şaşkına çevirecek tepkiler alabilirsiniz. İş hayatınızda her türlü bağımlılıktan uzak durmalı profesyonel düşünmeli acele kararlar almaktan korkmamalısınız. Özel yaşamınızda da ise hafta boyu Dikkatsizce sarf edeceğiniz sözler yüzünden eşinizle sorunlar yaşayabilir yanlış anlaşılmalardan dolayı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar Koçlar sizler için çok özel enerjiler söz konusu yeter ki fark edin ve kendinize aşk hayatınız için zaman ayırmayı bilin.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni yapılanmaların sizleri karşıladığına işaret etmekte. Finansal konularda yaşadığınız dar boğazdan kurtuluyor ve ciddi bir şekilde kazanmaya toparlanmaya başlıyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız olumsuzlukları hayal kırıklıklarınızı ardınızda bırakıyorsunuz. Aşk hayatınızda ise eşinizin umursamaz ve bencil yaklaşımları karşısında sessizliğinizi korumakta zorlanabilir tatlı uyarılarla durumu kontrol altına almayı başarabilirsiniz. Unutmayın yıkmak kolay yapmak zordur.

İKİZLER: Bu hafta işinizle ilgili baskı ve aksaklıklarla karşılaşabilir işiniz ile ilgili olur olmaz konuşan insanlar yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim sakin kalmanız ve kendi hayatına yön vermekte yetersiz kişilerin sözlerine takılıp kalmadan çözüm odaklı ilerlemeniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin her hareketinizi sorgulaması paranoya halinde sizi kıskanması sabrınızı taşırabilir ve bu şekilde devam ettiği takdirde ilişkiyi sürdüremeyeceğinizi açık bir dille ifade edebilirsiniz. Bekar İkizler ise anlık etkilenmeler size cezbedici gelse de bu hafta aşkta aceleci kararlar almamalısınız.

YENGEÇ: Bu hafta durağan iş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu iş başvurunuz kabul edilebilir terfi zam gibi keyifli enerjilerle işinizi daha fazla severek yapmaya başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında gerginlikler azalmaya başlayacak ve günlerdir yaşadığı size de yansıttığı gerginliklerden uzaklaşacak. Maddi olarak kendini güvende hissetmesi ile birlikte size karşı daha sıcak ve olumlu yaklaşımlar içine girecek ve sorunlarınızı aşabileceksiniz. Bekar Yengeçler sizler içinde aşk çanları çalmaya başlamakta.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla sıkıntılar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Güveniniz sarsılabilir yapmadığınız şeylerden dolayı zor durumda kalıp süreci istemeseniz de yönetmek durumunda kalabilirsiniz. Bu enerji Çarşamba gününden itibaren dengelenmeye başlayacak sabırlı ve ihtiyatlı davranın. Özel yaşamınızda ise devam eden beraberliğinizde kırıcı yaklaşımlardan uzak durmalı haklılığınızı ispatlamak için öfke ile hareket etmemelisiniz.

BAŞAK: Gökyüzü bu hafta yoğun bir temposunun sizi karşıladığına işaret etmekte. Dikkat çekecek tutarlı ve bilgili davranışlarınızdan dolayı takdir edileceksiniz. Maddi konularda ihtiyatlı davranmalı yatırım önceliklerinizi kendinizi düşünerek belirlemelisiniz. Özel yaşamınızda da geçmişle olan hesabınızı kapatacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. İlahi adalet tezahür edecek ve yaşananında yaşatılanında karşılıksız kalmadığını görecek ve deneyimleyeceksiniz. Bekar ve yeni bir ilişkinin içinde olan Başaklar ise gerçeklerden kaçmadan hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Bu hafta iş hayatınızda emeğinizi ortaya koyduğunuz takdirde kırılma noktası yaşayarak hasret kaldığınız başarıyı yakalayabileceksiniz. Özellikle Çarşamba gününden itibaren finansal olarak şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sizlerde aşkı yoğun ve kalıcı bir şekilde yaşayabileceksiniz. Evli Terazi le için se eşinizin devam eden hukuk ya da miras ile ilgili bir süreci bu hafta olumlu yönde neticelenebilir bunun sevincini yaşayabilirsiniz.

AKREP: Hayatınızda yeni başlangıçların olduğu bir hafta sizleri karşılamakta. Özellikle iş hayatınızda yeni bir işe başlayabilir. Önemli bir ortaklık gerçekleştirerek işlerinizi büyütebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise istemediğiniz halde alışkanlıklarınızdan ve ailevi baskılardan dolayı sürdürdüğünüz ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler içinde Aşk ta şanslı enerjiler ile dolu bir hafta.

YAY: Bu hafta iş hayatınıza yeteneklerinize değerlerinize sahip çıkmalı işinizle ilgili tüm konularda takipçi olmalı iletişime önem vermeli kariyer hayatınızı yeniden yapılandırırken bu hafta kararlarınızın uzun süre olumlu yansımalarının olacağının bilinci ile hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir tam aşka kapılarınızı kapattığınızı düşündüğünüz anda önceliklerinizde bakış açınızda değişebilir. Evli Yay’lar sizlerde günlerdir süregelen olumsuzluklardan sıyrılıyorsunuz hafta sonuna doğru.

OĞLAK: Bu hafta meslek hayatınızda fikirlerinizi geliştirmeli ve hemen her konuda iletişime önem vermeli kendi doğrularınızı geliştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize zaman ayırmalı onu ihmal ettiğiniz günleri telafi etmelisiniz. Özellikle hafta sonu yakınlarınızdan kaynaklanan gerginliklere karşı tepkilerinizi zamanında vermeli ve geçmişte olduğu gibi bugünde aşk hayatınıza olumsuz yansımasına izin vermemelisiniz. Maddi konularda ve aşk hayatınızda yapıcı davranışlarda bulunun kazanın.

KOVA: Gökyüzü haftanın ilk 4 günü öfke kin duygunuzu ve hırsınızı kontrol etmek ön planda olma isteği ile yanlış seçimlere yönelmemek noktasında içinizde ki iyiliği güzelliği dışa vurmanın önemine işaret etmekte. İş hayatınızda başkalarının söylemlerinin etkisi ile yanlış kararlar yanlış yatırımlar yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Dikkatli davranın. Özel yaşamınızda çekiciliğinizin fazlası ile yoğun olduğu bu hafta hayatınızın aşkını bulabilir sevgi dolu bir beraberliğin baş rolünde bulabilirsiniz kendinizi. Evli Kovalar içinse tam tersi gergin enerjiler söz konusu

BALIK: Hafta boyunca yaşadığınız maddi manevi her şey sizin için şaşırtıcı olmakla birlikte olumlu şekilde gelişecek. Uzun zamandır uğraştığınız finansal sorunlarda sona erecek. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilecek uzun zamandır beklediğiniz iş başvurusu ya da yeni bir pozisyonla ilgili olumlu haberi bu hafta alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve seçimlerinizin peşinden gidin. Gökyüzü hayatınızda tepeden tırnağa yaşanacak değişimleri getirecek. Bitmesi gereken sancılı ilişkiler bitecek yeni başlangıçlara yol alacaksınız. Beraberliği olmayan Balık’lar hafta sonuna doğru yaşayacağınız gelişmeler ile ruh eşiniz olacak insanı siz seçeceksiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık