Koç Burcu

Koç Burcu

Bu günlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli kararlar almaktan kaçınmalı ve kendinizi motive etmeye özen göstermelisiniz. Bu geçici bir etkidir kontrollü olduğunuzu başardığınızda ilerleyen günlerle birlikte her şey sizin için çok daha olumlu bir hale gelecektir. İşinizle ilgili konularda rakiplerinizin önüne geçebilir önemli bir terfi alabilir kendi işinizin sahibiyseniz önemli bir çıkış yakalayarak maddi manevi üst seviyelere çıkabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise önemli gelişmeler söz konusu. Evliliğinizle ilgili duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz korkmayın her şey sizi daha iyi şartlara taşımak için cereyan etmekte. Bu süre içinde sezgilerinize güvenin ve fevri olmamaya özen gösterin.

Günün Olumlaması: Geceme doğan Ay, Günüme doğan Güneş’le aydınlanıyor ve arınıyorum. Karanlık yanlarımı ışığa açıyor korku ve kaygılarımdan takıntılarımdan geçmişte deneyimlediğim ruhumda iz bırakan beni yoran yansımalardan tamamen uzaklaşıyor yenileniyorum. Kendimi sorguluyorum doğru ile yanlışı ayırt edebilmenin sırrına eriyor. Her an  her dakika gelişiyor öğreniyorum.

Günün Kristali: Selenit

Günün Rengi: Mavi

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Bugün kariyerinizi ilgilendiren konularda önemli kararlar alabilir yol ayrımları yaşayabilir oldukça radikal kararlar alarak yeni oluşumların içinde olabilirsiniz. Yurt dışı ile bağlantılarınız varsa oldukça şanslısınız. Hayallerinize gittikçe yaklaştığınızı hissederek büyük bir heyecan yaşayacaksınız fakat karar aşamasında yakınlarınızdan çok kendi isteğinizin ne olduğuna önem vererek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda İlişkisi devam eden Boğa’lar için dışarıdan gelecek etkilere çok açık bir süreç bu dönemde birlikte olduğunuz eş yada sevgilinizin tutumu çok önem taşımakta. Ya tam anlamıyla sizin yanınızda olacak birlikte mücadele edeceksiniz. Ya da mutluluğunuzun bozulması için hazırlanan oyunun içine düşecek ve sizi kaybedecek. Fazlası ile dikkat edilmesi gereken bir dönem. Yine bu dönemde bekar Boğa’lar sizden yaşça büyük bir insanın yoğun ilgisi sizi yeni bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir ilişki içine sokabilir.

Günün Olumlaması: İç huzurumu bulmuş olmanın şükründeyim. Aşkın güzel enerjisi ile her doğan günüm dünümden güzel ve bereketli, Yarınlara hazırım aklım ve gönlüm uyum içinde. Sağlıklıyım her anımı dolu dolu yaşıyor zihnimden kalbime akan öğretileri sevgi ile özümsüyor sürekli olarak yenilenip gelişiyorum.

Günün Kristali: Ay taşı

Günün Rengi: Buz Mavisi

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Gökyüzü yaşamınızda sizi engelleyen ağırlığı taşıdığınız bir çok şeyden uzaklaşacağınız etkilere işaret etmekte,. Kendinize her zamankinden daha fazla değer verecek bulunduğunuz şartları farklı gözlerle değerlendirerek doğru kararlar alabileceksiniz.   Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu ilişkileriniz ister iş ister aileniz olsun tüm ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve tek taraflı düşünmeden hareket etmelisiniz. Hepimiz aynı yöne bakıyor farklı yönleri ile değerlendirmelerde bulunuyoruz bunu aklınızdan çıkarmayın. Başkalarının iş ve aile hayatınızda hüküm sürmesine sizi ve sevdiklerinizi incitmelerine fırsat vermeden…

Günün Olumlaması: Farkında olarak ya da olmayarak kendimde yarattığım tüm engellemeleri evrene iade ediyorum. Yolumun Allah’ ın ışık ve sevgisiyle açılmasını talep ediyorum. Zihnim ve bedenim kusursuz bir dengede. Sağlıklı ve uyumluyum. Geçmişi affediyorum ve serbest bırakıyorum. Yaradanım tüm ihtiyaçlarımın tükenmez ve sınırsız kaynağıdır.

Günün Kristali: Hematit

Günün Rengi: Buz mavisi

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda yaşanabilecek süpriz gelişmelere işaret etmekte. Uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olduğunuz bir insanla duygusal  yakınlaşmalar söz konusu fakat göksel enerjiler duygularınızın gelip geçici olduğuna işaret etmekte. Bu ilişki size ve birlikte olacağınız insana zararlar getirebilir. Yine evli ve uzun süredir beraberliği olan Yengeçler geçmişte kalan sevgiliye özlem haberleşme isteği ve yeni arayışlar içine girme gibi durumlara karşı zayıf duygular içinde olmamalısınız. Anlık kararlar tüm huzurunuzu kaçırabilecek etkiler doğurabilir. Duygularınızı dengelemeye çalışmalı aklınıza esen her şeyi duygusal yaşamınızda yapmamalısınız. İş hayatınızda duygusal davranışlar içinde olmamaya özen göstermeli ve gerçekçi bir tutum sergilemelisiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamımdaki tüm güzellikler için sahip olduklarım ve olacaklarım için tüm kalbimle şükrediyorum. Düşüncelerim ve isteklerimi kuvvetli inançlarımla birleştiriyor kendim için ve sorumluluğunu taşıdığım insanlar için en doğru kararları alıyorum.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Mavi

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda aktif bir güne işaret etmekte. Bu dönemde belli bir ekibin başında ya da içinde yer alarak iş yapıyorsanız dikkatli davranmalı fikirlerinizin yanlış aksettirilmemesine özen göstermelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde hangi sektörün içinde yer alıyorsanız rakipleriniz arasında sıyrılarak kariyeriniz adına önemli gelişmeler yaşayacak ve farklılığınızı fark ettireceksiniz. Özel yaşamınızda ise aileyi ilgilendiren konular ön planda olacak. Yakınlarınızla ilişkileriniz güçlenecek ve hem fikir olmanın gücünü yaşamınızın hemen her alanında deneyimleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise derin düşünceler hesaplaşmalar içinde olabilirsiniz. Anlık kararlar vermemeli beklemede kalmalısınız. Beraberliği olmayan Aslanlar yine bu dönemde içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü kendinden emin yanında güven duyacağınız o özel insan karşınıza hiç beklemediğiniz bir şekilde çıkabilir. Aşk hayatınızda uzun zamandır yaşamadığınız heyecanlar sizleri karşılamakta….

Günün Olumlaması: Doğan her günü farkındalığın idrakinde değerlendirmeyi, yaşadığım acılarla olgunlaşan yüreğimdeki bilgeliği seviyorum. Ruhumdan gelen sevginin yüzüme yansıyan tezahürünü, gelişirken değişmeyen yüreğimi ve beni ben yapan özelliklerimi seviyorum. Ey hayat, sana teşekkür ediyorum, yaşadıklarım ve yaşayacaklarım için.

Günün Kristali: Sitrin

Günün Rengi: Mavi

Başak Burcu

Başak Burcu

Mücadeleci yönünüzün ön plana çıkacağı ailenizi ilgilendiren her konuda cesur davranışlar içinde bulunarak rahatsızlık duyulan bağlayıcı konulara karşı etkili önlemler alacağınız bir süreçtesiniz. Aile bağlarınız her zamankinden çok daha kuvvetli bir hal alacak. Zihninizde uzun süredir planladığınız bir çok şeyi gündeminize alarak uygulayacaksınız. Huzuru yakalayacağınız özel zamanlardasınız. İş hayatınızda ise dikkat çekecek ve bir çok teklifle karşılaşacaksınız. İş hayatınızda görüşmelerinizde plan ve  projelerinizi hayata geçirme safhasında gizliliğe önem vermeniz yararınıza olacaktır. Gün boyunca sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara dikkat etmelisiniz. Birlikteliği devam eden Başak’lar karamsar bir ruh halinde olup sorunlarla mücadele etmek yerine teslim olmayı seçtiğiniz sürece hem kendinize hem ilişkinize haksızlık etmekten başka bir şey yapmazsınız. Zihninizi boşaltmalı kalbinizin sesine kulak vererek hareket etmelisiniz. Beraberliği olmayan Başak’lar mesai arkadaşlarınızdan biri ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz biraz cesaret….

Günün Olumlaması: Biri bitmeden diğeri ile mücadelede kaldığım tüm güçlükleri inancımla, emeğimle, sevgimle yenebilmiş olmanın şükründeyim bugün. Yaşamımın en güçlü, en sağlıklı, en hayırlı ve bereketli zamanlardayım. Sapla samanı ayırt edebilmiş olmanın sırrındayım. Sakin, dengeli ve huzurluyum. Ruhumun 4 mevsiminin baharındayım ben bugün.

Günün Kristali: Peridot

Günün Rengi: Mavi

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Bugün yaşamınızı olumlu yönde etkileyecek birden fazla olayla karşılaşabilirsiniz. Bugüne kadar yaşadığınız zorlukların üzerine kararlı bir şekilde gidecek ruh halindesiniz. Ruhunuzda ki enerji yaşamınızın her safhasında kendisini güçlü bir şekilde hissettirecek. İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hızlı düşünüp doğru kararlar alabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bilinç altınızda kökünü kurutamadığınız olumsuz deneyimlerle baş etmeyi öğrenemediğiniz kendinizle yüzleşmekten kaçtığınız sürece ilişkilerinizde huzuru yakalayabilmeniz güç. Birlikte olduğunuz insanında desteği ile kendi engellerinizi aşabilecek güçtesiniz ilk adımı atın arkası gelecektir. Beraberliği olmayan Terazi’ler önceliğiniz iş hayatınız olmalı aşk siz dilediğinizde size gelebilecek bir duygu değildir.

Günün Olumlaması: Aynı yolda yürüyüp farklı yönlere gittiğim insanlardan kazandığım deneyimlerin özünü alıyor, karanlıklardan uzaklaşarak ışığa doğru yürüyorum. Sürekli yenileniyor, ruhsal ve fiziksel olarak arınıyorum. Gençleşiyor ve doğan her günle daha sağlıklı oluyorum.

Günün Kristali: Beril

Günün Rengi: Buz mavisi

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Gökyüzü bugün aile hayatınızı ilgilendiren konularda sessizlik ve huzurun hakim olacağına işaret etmekte. Bu süre içinde sizi bireysel anlamda ilgilendiren konularda yaşanacak gelişmeler zorlayacak. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem vermeli ve düşüncelerinizde kararsızlıkların gölgesinin düşmesine izin vermemeniz gereken zamanlardasınız. Çalışma arkadaşlarınız ve yaptığınız işle ilgili baskı altında tutulduğunuz düşüncesi kalmakla gitmek arasında bocalayabilir anlık öfkelerle pişman olacağınız kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi sen ben çekişmesi ile harcamak yerine daha büyük amaçlar için harcamanız kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.  Sağlığınıza da her zamankinden daha hassas davranmalısınız. Mikrobik enfeksiyonlara karşı bünyenizin hassas olduğu bir gündesiniz. Böyle bir durumda mutlaka uzman bir hekime danışmalısınız. Bekar Akrep’ler sizin için özel hayat oldukça riskli evli ya da başka biri ile birlikteliği devam eden birinin yaşamınızda yer alma isteği size bir an için cazip gelse de sonrasında neler olabileceğini düşünerek hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Her sonda yeni bir başlangıç yaşamayı öğrendim. Döktüğüm her gözyaşının kattığı olgunluğu, yaşanmışlıkların ruhuma kattığı bilgeliği fark ettim. En değerli zamanlarımdayım, her anımı doyasıya yaşıyor ve sahip olduğum değerlerime sahip çıkarak yola devam ediyorum.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Mavi

Yay Burcu

Yay Burcu

Gökyüzü bugün  kişiliğinizin karakterinizin daha da güçlenerek ve zayıf yönlerinizi törpüleyerek daha kararlı daha azimli bir ruh hali içine bürüneceğinizi müjdelemekte. Enerjiniz uzun bir aradan sonra böylesi yüksek ve pozitif bir boyutta seyredecek. İş hayatınızda yoğun ama karşılığında istediğiniz pozisyon ve maddi getirilerin olacağı bir süreçtesiniz. Önemli iş değişikliklerine gitmeden var olan şartlarınızı yükseltme gayreti içinde olmanız sizler için daha olumlu etkileri beraberinde getirecektir. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz işinizle ilgili proje görüş ve düşünceniz gerçeğiniz olabilir. Doğru zamanda doğru yerde olmanın mucizelerini deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerçeklerle görmek istedikleriniz arasında ki farkı fark ederek kabulleneceğiniz ve kabullenemeyeceğiniz konular için kararlar alacaksınız. Fakat kararlarınızı tek taraflı olarak değil birlikte olduğunuz insanın da görüşlerine yer vererek almanız ilişkinize yep yeni bir boyut kazandırabilir. Bekar Yay’lar ilişkinizde sıkıntılar söz konusu olsa da büyütmemeli bu dönemi bir geçiş süreci olarak değerlendirerek hareket etmeli ve her şeyden önemlisi şu an yaşamınızda olan kişi’yi olumlu ya da olumsuz yönde geçmiş dönemde yaşadığınız birlikteliklerle kıyaslamadan hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Kara bulutlardan sonra gelen güneşin ışığıyla aydınlanmış olmanın sevinci ile güller açtı yüreğimde. Sözümle, özümle bir olmanın demindeyim şimdi. Ruhum sarhoşluğunda sevdanın, aşkın mucizesi ile en yüce makamdayım bugün.

Günün Kristali: Diyospit

Günün Rengi: Mavi

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Çevrenizin yakınlar ve çocukların sizin yaşamınızda olumlu olumsuz etkilerini görmezden geldiğiniz tavırlarında ki gerçekliği reddetmeden kabul edecek ve kendiniz için planlamalarda bulunarak hareket edeceksiniz. Eş ya da sevgilinizle yaşadıklarınızı paylaşacak birlikte değerlendirmelerde bulunarak onun yardım görüş ve desteğini alarak ilerleyeceksiniz. Uzun zamandır yaşanan biri bitmeden diğerinin başladığı zorlayıcı olaylar ruhunuzu oldukça yordu. Sizler için iyileşme ve küllerinizden yeniden doğma zamanıdır şimdi.. İş hayatınızda ise yaşanan olumsuz olayların yansıması ile gereken performansı göstermediniz. Şimdi işinize sıkı sıkıya sarılın ve iletişime önem verin ön planda yer alabilmek için gayret gösterin. Yapıcı eleştirilere açık olun ve gerçek dostlardan gelecek yardım tekliflerini gurur yaparak reddetmeyin.

Günün Olumlaması: Kendimi sorgulayıp keşfetmenin yüksek bilinci ile aşka doğru yürüyorum. Öğrendikçe gelişiyor, geliştikçe tevazuun önemini fark ediyor ve ruhuma katarak zenginleşiyorum. Her gülüş, her gözyaşı, her söz ayrı bir önem ve ayrı bir değer kazanıyor gönlümde. Gülmelerimi de üzüntülerimi de seviyorum. Ruhuma kattıkları zenginlikle büyüyorum.

Günün Kristali: Kaplan gözü

Günün Rengi: Buz mavisi

Kova Burcu

Kova Burcu

Bugün; Sezgileriniz oldukça yoğun ve yol göstericidir. Kararsız kaldığınız konularda sezgilerinize kulak vermeniz yeterlidir sizler için. Bu dönemde diyet ve kişisel bakımınız içinde oldukça uygundur. Fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ile çekiciliğiniz ve sempatik tavırlarınızla karşı cinsin yoğun ilgisini bir mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Duygularınızı özgür bırakın ve aşkın sizi kovalamasına izin verin. Beraberliği devam eden Kova’lar ilişkinize heyecan katmak elinizde biraz daha birbirinize zaman ayırmalı ve ilişkinize değer vermelisiniz.

Günün Olumlaması: Hiç kimse beni üzemez, kıramaz ve yargılayamaz. Ben kendi içimde ruhumu, yaptıklarımı, yaşadıklarımı adil bir şekilde sorguluyorum. Kendim ve sevdiklerim için ruhumda var olan tüm güzellikleri keşfediyorum. Emekle, inançla, kararlılıkla geliştiriyor ve yaşamımın her safhasında kullanarak başarıya ve huzura doğru yürüyorum.

Günün Kristali: Peridot

Günün Rengi: Mavi

Balık Burcu

Balık Burcu

Bugün önemli kararlarınız için iç dünyanıza çekilecek ve radikal kararlar alacaksınız. Sürekli olarak emek verip engellendiğiniz hissini taşıyorsanız isyan bayrağını çekerek haklarınıza sahip çıkarak ilerleyebilirsiniz. Bu dönemde haklılığınıza olan aşırı güveniniz yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir temkinli olmalı ve durduk yerde güç mücadeleleri içine girmemeye özen göstermelisiniz. Ruhsal açıdan oldukça zayıf bir dönemdesiniz ailenizi ilgilendiren meselelerde tepkileriniz oldukça sert olabilir ve hiç beklemediğiniz karşılıklar alabilirsiniz. Susup sessiz kalmanıza alışık insanlar bu tavrınız karşısında şaşırabilir, Canınızı acıtan yaşadığınız olumsuzlukların sebebi olan kişi ve yakınlarınızdan hesap soracaksınız. İç sesinize güvenin ve onun size verdiği mesajlar doğrultusunda ilerleyin. ilgisi duygularınızın karışmasına ve sağlıklı kararlar alamamanıza sebep olabilir. Aceleci davranmayın fakat duygularınızın karışıklığından faydalanmak isteyenlere de fırsat tanımayın.

Günün Olumlaması: Sağlıkla uyandığım her güne şükürler olsun. Sahip olduğum zenginliklerin bilinci ile bana bahşedilmiş yeteneklerimi en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum. Yaşam şartlarımı daha güzel, bereketli ve keyifli hale getirmek için var gücümle bu yolda aşkla ve inançla ilerliyorum.

Günün Kristali: Topaz

Günün Rengi: Mavi

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun.