Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 Haziran Yengeç Yeni Ayının Burçlara Etkileri

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Yengeç yeni ayı ile birlikte, Bir ilişkide ihtiyaçlarınızı belirlemek önem kazanmakta sizler için. Ancak aşırı derecede kör olma eğilimi içine girmeden gerçekçi olmalısınız. Özel bir şey yapmak için istekli davranabilirsiniz ancak doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak Yengeç Yeni Ay ı sizi enerjiyi nasıl ilerleteceğiniz konusunda belirsizlikler ile zorlayabilir. Arzularınızı beklentilerinizi ifade ederken sezgilerinizi dinleyin.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gerek iş gerek özel yaşamınız da hemen herkes için elinizden gelenin fazlasını yapmak için ekstra bir çabalama içine girebilirsiniz. Yoğun temponuzu bir anda sessiz bir hale dönüştürebilirsiniz, Fakat Yengeç Yeni Ay’ı doğum haritalarınızda 3'üncü evde etkili olacak. Her şeyin iç yüzünü anlamalı ve söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı ondan sonra ortaya koymalısınız. İletişime önem vermeli herkesin eteğinde ki taşları dökmesini bekledikten sonra nerede nokta koyacağınızı belirlemelisiniz. Herkese eşit ve size nasıl davranıyorlar ise aynı şekilde karşılık verme zamanı şimdi. Bu davranışınız iş ilişkilerinizde de aşk hayatınızda da başarılı kılacaktır sizleri.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Sağlıklı huzurlu sosyal faaliyetler in önem kazanacağı bir enerji ile karşı karşıyasınız. Kendi iç sesinizi dinlemeye başlayacağınız hayatın kargaşa ve yoğunluğundan yabancılaştığınız alanlara yöneleceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Yengeç Yeni Ay’ı doğum haritalarınızda 2.nci eviniz de etkili olacak finansal konular iş yaptığınız kişiler ile ilgili yüzleşmeler ve farkındalık getiriyor sizlere. Yol ayrımları ve yaptırımlarınız ile zarar gördüğünüz pek çok konudan uzaklaşıp aleyhinize gelişen durumları kontrol altına alabileceksiniz. Dua ibadet meditasyonda geçirilen bir gün sizlere oldukça iyi gelecektir.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile uzun zaman sonra kendinizi önemseye başlayacak hayatla yarışmak yerine hayatınızı daha iyi hale getirecek aktiviteler ile ilgilenerek keyif alacak enerjilerin içinde yer almak için harekete geçebileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda hedeflerinizi gerçekleştirme konusunda endişelenmenize gerek olmadan yol alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız tadını çıkartın.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Yengeç Yeni Ayı, doğum haritalarınız da 12.nci Evinizde etkili olacak. Ve derin duygularınızı uyandıracak. Şüphe kuşku ilişkiler ile ilgili kaygılarınız gün yüzüne çıkacak. Eş yada sevgiliniz ile ilgili duygusal tepkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Evlilik ya da süre gelen ilişkiniz ile ilgili stresli bir meseleyi, tekrar gündeminize taşımaktan uzak durmanız doğru kararlar almanız adına önem taşımakta.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınız da 11.ci evinizde etkili olacak. İletişim halinde olduğunuz kişilerin avukatlığına soyunmaktan uzak durmalı anlamadan dinlemeden fikir yürütüp başınızı derde sokacak davranışlar içinde bulunmamalısınız. Uyku problemleri yaşayabilir buna bağlı hassasiyetler yüzünden zorlanabilirsiniz. Yolculuklar yurt dışı ile ilgili bağlantılarınız önem kazanıyor. Strese girmeden acele etmeden odaklandığınız da daha önce tamamlanmayan yarım kalan işlerinizi başarılı bir şekilde neticelendirebilirsiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Yengeç Yeni Ayı Doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde etkili olacak. Mahremiyetiniz önem kazanırken işiniz ile ilgili konularda, başkalarının sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Dikkatli olun kariyer hayatınızda olumlu enerjiler etkili olmaya başlarken geçmişte yaptığınız hataları tekrar eden bir durumun içine düşmeyin. İş yaptığınız kişiler ile sınırlarınızı kendi istediğiniz doğrultuda belirlemeye özen göstermeniz kazanmanız ve başarılı olmanız açısından fazlası ile önem taşımakta.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Yengeç Yeni Ayı, Doğum haritalarınızda 9.ncu evinizde etkili olacak. Maceracı ruhunuz uyanıyor değişen ruh halleriniz sizi bilmediğiniz derinliklerin içine almaya başlıyor. Hayat Hikayenizin bir sonraki bölümüne başlamak için istekli olsanız da olmasanız da bu süreç başlıyor. Kalbinizde zihninizde hayal ettiklerinizi yenilikçi bir yaklaşımla iş ve özel yaşamınızda yeniden şekillendirebilmek için Yengeç yeni ayının enerjilerini iyi değerlendirmelisiniz.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınızda 8nci evinizde etkili olacak. İş ve özel yaşamınızda size karşı kurulan tiyatrolara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal geçişlerinizin dengeli olmaması gizli ve açık düşmanlarınızı cesaretlendirerek sizi zayıf noktalarınızdan vurma eğilimi içine sokabilir dikkatli olmalı. Kurgulananlar ile gerçekleri birbirinden ayırt edebilmelisiniz. Yengeç yeni ayı sağlık sorunları olan Yay’lar için olumlu enerjileri beraberinde getirmekte. Değişim sürecinin kahramanı olmak için harekete geçmeli ve kendinizi tepeden tırnağa yenilemelisiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Karşıt burcunuz Yengeç te gerçekleşecek Yeni Ay doğum haritalarınızda 7nci evinizde etkili olacak. Ortaklıklarınız eş ya da sevgiliniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Gözünü hırs bürümüş kişiler sizleri bu alanlar ile ilgili sıkıntılara sokmak isteyebilirler. Sözlü saldırılar ile karşılaşabilir bunun getirdiği stresi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal değil mantıkla hareket etmeli güvendiğiniz dostlarınızdan yardım istemekten çekinmemelisiniz. Bu zorlu sınavı başarıya çevirmek sahip olduğunuz değerleri kaybetmemek için kalbinizin sesini dinleyerek hareket etmelisiniz.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Yengeç Yeni Ayı doğum haritalarınızda 6ncı evinizde etkili olacak. Duygularınız iş hayatınız günlük işleriniz de karışıklıklar tahammülünüzü aşacak durumlar yaşayabilirsiniz. Bir şeylerin elinizden kayıp gittiği düşüncesi sizleri en yüksek en derin hislere kadar götüren kozmik bir dönüşüm sürecinin içine sokabilir. Dikkatli olun bu dönüşüm pozitif yönde olsun. Aksi halde zor olanı zorlaştırmak yada haksızlığa uğradığınız düşüncesi ile keskin davranışlar da bulunmak beklenmedik problemlerin habercisi olabilir sizler için.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Yengeç Yeni ayı doğum haritalarınızda 5nci evinizde etkili olacak. Sevgi ile yeni başlangıçlar yapmak için olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Kötü giden evlilik ya da ilişkiniz de aşk varsa emek varsa bu enerji sizlere yardımcı olacaktır. İlişkilerinizi besleyici Yengeç Yeni Ay,ı sizleri daha bilinçli ve romantik kılacak. Siz bekar bir Balık burcu mensubu iseniz incinmekten korktuğunuz için hiç kimseyle görüşmek istemeyebilirsiniz bunu yapmayın AŞK en gerçek hali ile doğru insanla başlayabilir sizler için.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık