Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Başak burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
Zihinsel olarak hızlı düşünme ve yoğun iletişimi getiriyor sizlere. Özellik ile iş hayatınızda sorunları beklentilerinizi açıkça konuşmak ve kolayca kabul görmenizi sağlayacak enerjiler söz konusu. Özellikle, Tutulma haftası randevular ve iş görüşmeleri önemli kararları için uygun bir zamandır. Çalışmalar ve Sınavlar iyi gitmeli ve bu çünkü kendine güvenen kendini ifade çalışmaları için uygulamak için uygun bir zamandır.

Başak burcunun 2nci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok huzurlu ve güzel hissedecek auranızda ki müthiş enerji ile güzel insanlar ile iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri yeni ve doğru gelişmeler kaybettiğiniz ümitlerinizi yeniden kazanmanızı hayattan keyif almanızı sağlayacak. İyi niyet emek verme ve alma sevgi şefkat hayat rotanızı yeniden belirleyecek. Ailenizle sevdiklerinizle vakit geçirecek arkadaşlarınızla sosyalleşecek ve kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz.

Başak burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile, 18 Ağustos Ay tutulması büyük bir değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek sizlere. aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor sorunlu ilişkileriniz sonlanıyor ve siz ne istediğiniz bilen tavrınız yükselen enerjinizle doğru insanla hayatınızı birleştirebileceğiniz şanslar elde ediyorsunuz. Artık geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. Devlet le iş yapan Başaklar da çıkarılacak kanunlarla meslek hayatınızda rahatlamalar yaşayabilir zorlandığınız konularda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Bu ay başarılı olmak için güvenliğinize çok önem vermeli sadece güvene dayalı profesyonellikten uzak yaklaşımlarla iş hayatınızı yönlendirmemelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık