Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ağustos 2016 Balık Burcu Yorumu

Bugün Türkiye saati ile 12:27’de Kova burcunda Dolunay ve Ay tutulması gerçekleşecek.

Siz Balık burcunun ilk 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Aşk ve sevgiye ait konularda sorunlar çok hızlı bir şekilde karşınıza çıkabilir ve büyük hayal kırıklıları yaşayabilirsiniz. Evli Balıklar eşinizin ailesine karşı sizi savunmaması ve var olan sorunları yok sayarak sizi haksız görmesi ilişkinizi derinden sarsabilir. Tutulma enerjisi finansal konularda da risklerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri arkadaşlarınızdan finansal konularda zarar görebilir ödeme zorlukları ile karşılaşabilirsiniz.

Balık burcunun ikinci 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,
İş ve ev hayatınızda önemli değişiklik ve yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kişisel gücünüz zihinsel ve bedensel olarak artacak yaşamınızda reform niteliğinde gelişmeleri başarı ile yönlendirebileceksiniz. İş hayatınızda şirketler devlet kurumları patronlar ve önemli insanlardan gelecek destek ve iş birlikleri ile finansal zorlukları aşabileceksiniz biraz sabır ve gayret size çok şey katacaktır. Ailevi konularda ise adil ve dürüst olmanız gereken enerjiler söz konusu. Yanılmak ve yanıltmanın olumsuzluklarını yaşamak istemiyorsanız şayet.

Balık burcunun 3ncü 10 gününde doğduysanız Kova burcunda gerçekleşecek tutulma enerjisi ile,

Son 3 senedir yaşadıklarınızın içsel hesaplaşması sonucu derin bir depresyon sürecinin içine girebilir. Zamanında vermediğiniz tepkiler yüzünden yaşadıklarınız karşısında kendinizi çaresiz hissederek daha da yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli davranın. Aksi takdirde psikolojik korku ya da paranoya sizi psikolojik olarak derinden sarsabilir. Sizlere önerim hayatın büyük resmini görmeyi denemeniz ve gerekirse profesyonel destek olup ruhunuzu iyileştirmeniz. Ayrıca tutulma enerjisi finansal konularda harcamalarınızı kontrol altında tutmalı lüks arzunuzun anlık heveslerine kapılarak kendi kendinizi zor duruma sokmamalısınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık