Günlük Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

05 - 11 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Gökyüzü aileniz arkadaşlarınız ile ilişkilerinizin bir hayli önem kazanacağı bir hafta da olduğunuza işaret etmekte. Sorunlarınızı aşmanıza engel olan her türlü durumdan uzaklaşacak ve doğru kararlar alıp başarı ile uygulayacaksınız. Sevdiklerinizle huzuru birliği sağlayacağınız ilişkilerinizin güçleneceği birbirinizin eksiğini artınızla tamamlayabileceğiniz çok özel enerjiler ile karşı karşıyasınız. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve finansal sorunlarınızın bir nebze de olsa çözüme kavuşması ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve yeni başlangıçlar yakalayarak başarılı girişimler içinde olacaksınız. Hukuksal sorunları olan Koç’lar aleyhinize olan haksız pek çok konu lehinize dönerek haklılığınızın ispatı ile maddi manevi rahatlayacaksınız. Bekar Koç’lar sizlerde bu dönemde elinizde olmayan sebepler yüzünden biten ilişkinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğiniz insanla aşkın galibiyetini yaşayabilirsiniz.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Dolunay enerjisi hayatınızın matematiğini yapmanızı kendinizle yüzleşmenizi ve şikayet ettiğiniz konularda haklıyı haksızı birbirinden adil bir şekilde ayırmanızı sağlayacak. Bugün iş ve özel yaşamınızda kontrollü olmalı ve duygularınızın aklınızın önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Evli Koçlar sizlerde eşinizle yanlış anlaşılmalar yüzünden tartışabilir eşinizin ailesi ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yay Dolunayı ile takip eden 3 gün boyunca gördüğünüz rüyaları dikkate almalısınız. Hayatınıza yön verecek rehber rüyalar görebilirsiniz.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Gökyüzü başkaları için yaşamayı bir yana bırakıp sizi siz yapan özelliklerinize sahip çıkabilmiş olmanın mükafatını alacağınız özel bir haftayı müjdeliyor sizlere. Sizi siz yapan her şey maddi manevi şans kapılarını aralıyor sizlere. Şimdi size düşen bu olumlu etkileri olabildiğince iyi değerlendirmek olmalı. Hafta boyunca öğrenme gücünüz oldukça yükselecek orjinal fikirleriniz kabul görecek ve kariyer hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atabileceksiniz. Bu hafta içinde yatırım fırsatları ile karşılaşabilirsiniz cesaretli davranın ve gelen şansı değerlendirin. Özel hayatınızda da geçmişin kırık dökük acıları olumsuzluklar çemberini kırabilmiş olmanın gücü ile tam anlamı ile ardınızda kalıyor. Eş ya da sevgiliniz ile birlikte alınan olumlu kararlar ilişkinizi çok daha güçlü ve uyumlu bir hale getirecek ve birileri bu durum karşısında hüsrana uğrayacak. Birlikteliğinizin aşk ile huzur bulması el birliği ile ilişkinizi yıkma çabası içinde olan kötü ruhların çabalarının boşa gittiğini hazmetmekte zorlanmalarına neden olacaktır Bekar Boğa’lar iş yada eğitiminiz gereği çıkacağınız yolculuklar ile kendinizi sürpriz bir aşkın içinde bulabilirsiniz.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Dolunay enerjisi maddi konularda sürpriz ve olumlu gelişmeleri beraberinde getirecek sizlere. İş hayatınızda otorite konumunda ki kişilerle yapacağınız iş birlikleri sizi şu anda bulunduğunuz konumdan çok daha iyi ve kalıcı noktalara taşıyacak. Özel hayatınızda eş ya da sevgilinizin arkadaşları akrabaları ile ilgili gelişmeler ve onların taktıkları maskelerin düşmesi ile haklılığınız da ortaya çıkacak sabrınızın mükafatını ilahi bir şekilde alabileceksiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu merhamet duygunuzu size düşmanca merhamet göstermeden haksızlık eden kişilere kullanmamanız olmalı. Yay dolunayı ile siz sabrınızın taşması ile oynanmak istenen oyunu bozarak bu kişileri deyim yerinde ise bozguna uğratabilirsiniz. Yay Dolunay ı ile dikkat etmeniz gereken en önemli konu dost bildiğiniz kişilerin gerçek düşmanlarınız ile iş birliği içinde olduğunu öğrenmeniz olabilir sizler için.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Gökyüzü maddi manevi rahatlayacağınız bir haftayı müjdeliyor sizlere. Özellikle haftanın ilk günleri davranışlarınız başta olmak üzere yaşamınızın yapı taşlarını yeniden yapılandıracağınız kararlar alacağınız özel bir dönem. İş hayatınızda farklı bir alana yönelebilir kendinizi daha iyi imkanlarla ifade edebileceğiniz yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Girişimci olmalı korku ve tereddütlere yenilmeden net kararlar alabilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise kararlar almadan son derece iyi düşünmeli öfke ile hırsla pişman olacağınız davranışlar içine girmemelisiniz.

9 Haziran da Karşıt burcunuz olan Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile kardeşlerinizin sağlık sorunları söz konusu olabilir ve buna sebep olan kişi ya da olaylardan dolayı öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yay Dolunayı üzerinizde ki ağırlıklardan kurtulmanızı sağlayacak enerjileri barındırmakta. UYANIŞ FARKINDALIK ve Ne istediğinizin bilme idrakine varış. Sahip olduğunuz sevdiğiniz emek verdiğiniz pek çok şeyin önemini daha iyi kavrayacak ve geçmişte yapmış olduğunuz fedakarlıklar sizleri güçlendirecek ve beklemediğiniz güzel olumlu etkileri taşıyacak hayatınıza. Hayatınızın pek çok noktasında Gücünüzün ve yapabileceklerinizin farkına varıp hayatın size sunduklarını sevgi ile kucaklayın.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

Bu hafta hayat yolculuğunuzda zorlukların birikimi sevdiğiniz insanlara öfkeli kırıcı davranışlarla yansıtmamaya dikkat edin. Otokontrolünüzü sağlayın özellikle iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınızın ve rakiplerinizin dolduruşuna gelmeyin. Duygusallığınız aşırı alıngan davranışlarınız başınızı ağrıtacak olaylarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli hayatınızda ki sorun yada olumlu olayları başkaları ile paylaşmamalısınız.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı ile iş hayatınıza ait eski kalıplardan uzaklaşacağınız orijinal ve yeni enerjilerle karşı karşıya kalacağınız bu enerjiyi doğru değerlendirmek için cesaretli adımlar atmalısınız. Dolunay enerjisi ile ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak için uygun enerjiler sizlerle birlikte. Evli Yengeçler eşinizle ortaklaşa kararlar ile uzun vadeli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Arkadaşlarınızın kendi menfaatleri için sizi zor durumda bırakması olası. İş ve özel yaşamınızda gizliliğe önem verin kişisel konular aleyhinize hiç beklemediğiniz şekilde kullanılabileceğini göz önünde bulundurmalısınız. İş hayatınızda ise olumlu etkiler söz konusu kariyer hayatınızı gölgeleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı aydınlık bir haftadasınız. Yeni teklifler alabilir cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirmekte elinizi çabuk tutun. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle ortak arkadaşlarınız yüzünden problem yaşanabilir. Özel yaşamınız size özel olmalı ve başkalarının ilişkinizi bu şekilde sorunlar yaşatmasına izin vermemelisiniz.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı size bardağın dolu tarafı ile boş tarafını ön yargılı olmadan görmeyi öğretecek. Hayat öğretmeni doğru olanı fark edip yaşama aksettirebilmektir ilkesi ile hareket etmeniz için uyandırıyor sizleri. Fark edemedikleriniz erteledikleriniz ile. İş hayatınızda kalıcı işler yapacağınız anlaşmalara imza atabilirsiniz finansal gelirlerinizde yaşanacak rahatlamalarla borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınızda ise sakinliğiniz dinlemeyi bilerek hareket etmeniz sizlere çok şey kazandıracaktır.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Gökyüzü iş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelere dikkat çekmekte. Beklediğiniz işe alındınız ya da süregelen işinizde terfi zam yeni bir görev alabilirsiniz. Maddi olarak ta daha iyi enerjilerin olduğu bir haftadasınız. Özel yaşamınızda evli ve ilişkisi devam eden Başaklar, çevrenizde oluşan etki ile yanılgılar yaşayarak ilişkinizde huzursuzluklar çıkaran taraf siz olabilirsiniz. Bu hafta seyahat planlarınız aksayabilir dikkat gerektiren bir işle ilgileniyorsanız gözünüzden kaçacak ayrıntılar resmi belgeler ile ilgili konularda başınızı ağrıtabilir.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Geçmişle ilgili olumsuz konuları unutmakta zihninizi susturmakta zorlanabilir haksızlıkların tekrarlarını yaşamış olmaktan duygularınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. İş hayatınızda ise Yay Dolunayı ile girişimci davranacak cesareti ortaya koyabildiğiniz takdirde finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle ilişkinizi güçlendireceksiniz. Dostlar yakın arkadaşlar ile ilgili sorunlarınızı da tam anlamı ile çözüme kavuşturabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınız da emek verdiğiniz konularda başarılı olacağınız keyifli bir haftayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda yeni başlangıçlar fırsatlar karşınıza çıkabilir. Özel yaşamınızda ise karanlık belirsizlik tamamen ortadan kalkıyor. Siz yeter ki ne istediğinize karar verin ve kararlarınızın arkasında durun. Kısa bir süre önce sizin hatalarınız ya da yeterli çabayı gösteremediğiniz için biten ilişkinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilir. Aşk küllerinden yeniden doğabilir.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı ile hayattan beklentilerinizi ön yargılarınızı eksiklerinizi gözden geçirerek yeniden belirleyebilir yapmaya cesaret edemediğiniz konuları gündeminize alarak daha fazla çalışmaya odaklanıp çok daha iyi imkanlara kavuşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler kıskançlık kızgınlık ve başkalarından kaynaklanan sorunlara karşı yaklaşımınızı pozitif yönde belirleyerek hareket edip kalbinizin sesine kulak verdiğiniz takdirde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını yüreğinizin en derininde hissetmeye başlayarak mutluluğun uzağınızda olmadığını keşfederek içinde yer alacaksınız.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Gökyüzü hayata bakış açınızın yenilerek gelişeceği enerjisi yüksek bir haftada olduğunuza dikkat çekmekte. Gezegensel enerjiler ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyecek siz yeni bir ilişkinin içinde iseniz doğru insanla birlikte olduğunuzu hissedeceğiniz keyifli gelişmeler yaşayabileceksiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde geçmişte olan biten pek çok konu gün yüzüne çıkacak ve kafanızda ki soru işaretlerinin ortadan kalkması ile keş kelerinizi bir kenara bırakacağınız gelişmelerle karşılaşacaksınız. Bu yaşananlar da sizleri daha güçlü ve daha sağlıklı kararlar almaya yönlendirecek.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı ile kendi içinizde duygusal ve ruhsal olarak yaşadığınız çelişkilerinizden kurtulacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Şikayetlerinizi başarı ve mutluluğa döndürebileceğiniz özel enerjilerle karşı karşıyasınız özellikle iş hayatınızda finansal konularda önemli gelirler kazanabilir işinizi engellemelere rağmen istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz yeter ki isteyin ve çok çalışmaktan şikayet etmeden ilerleyin.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Haftaya dostlarınız aracılığı ile iş ve eğitim hayatınızda önemli gelişmeler ile başlayabilir ve isteklerinize giden yolda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Geçen haftan ’ın yorucu ve gergin enerjilerinden sonra gelen bu olumlu enerjiyi hiç kimsenin bozmasına izin vermeyin. Bu hafta dost ve arkadaşlarınızı tamamen birbirinden ayırt edeceğiniz bu iki kavramın ne demek olduğunu anlayacağınız olaylar deneyimleyebilirsiniz. Finansal konularda risk gerektiren işlerle ilgilenmemelisiniz. Hukuki sorunlar ve maddi kayıplar yaşanabilir. Bu hafta bekar Yay’lar aşk hayatınız önem kazanacak geçmişin korku ve kaygılarını bir tarafa bırakmalı ve aşkın sesine kalbinizle cevap vermelisiniz.

9 Haziran da BURCUNUZDA Dolunay gerçekleşecek.

Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile yenilenecek kendi iç dünyanızda bastırdığınız duygularınız ile yüzleşerek esaretteki ruhunuzu özgürleştirebileceksiniz. Hayatınızı yeni bir düzene koyabilirsiniz. Bu enerji ile iş ve özel yaşamınızda yeni kararlar alabilir ilişkilerinizi gözden geçirerek daha sağlıklı ve sağlam temeller üzerinde yapılandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi bir ilişki içindeyseniz ilişkinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

Gökyüzü haftanın ilk 3 günü iş hayatınızda tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İşiniz gereği birlikte çalıştığınız iyi niyetli olmayan kişiler bilinçli bir şekilde üzerinize gelebilir. Öfkenize yenilirseniz maddi olarak alacaklarınızdan mahrum kalabilirsiniz çok dikkatli davranın. Bu hafta pek çok şeyi yaşayarak öğreneceksiniz. Alışkanlıklarınızı gelenekçi doğanızı geliştirmek için çabalamalı değişim enerjisine ayak uydurarak maddi manevi kazançlı çıkacağınızın bilincine varmalısınız. Ortaklıkları olan Oğlaklar için iş hayatlarında zorlayıcı etkiler söz konusu. Ortak ya da ortaklarınızdan kaynaklanan hukuksal sorunlar mahkeme gibi konular var ise dikkatli olmalı kontrolü elden bırakmamalısınız. Beklenmedik kararlar sizi derinden etkileyebilir.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı ile, Maddi manevi size zorluk çıkaran kişi ya da olayların yaşattıklarını yaşadıklarına şahitlik edeceğiniz son gülenin doğru olan olduğunu göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Dost diye bildiklerinizin gerçekleri ve emek verenlerin fark edemediğiniz güzelliklerini göreceğiniz özel bir dönem. Perde açılışını siyahtan beyaza yeni bir yolculuğa aralıyor hayat okulunda sizler için. Aslanı fareye boğdurtmaya kalkanlar kurda kuşa yem oluyor. İlahi adaletin mahkemesinde. Kötü ile iyinin zorlu savaşında İYİ ve DOĞRU olan kazanıyor. Tarafınızı doğrudan yana kullanmalı size sunulmuş şansları sahiplenerek korumalı fedakarlık etmeniz gerekiyorsa etmeli aynı hataları tekrarlardan uzaklaşabilmelisiniz bu dolunay ile.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta yeni bir yere taşınma kiralama gibi konular gündeminize gelebilir ve kolaylıkla bu konular ile ilgili isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir işbirlikleri ile başarılı işlerin altına imza atabilirsiniz. Kendinize güvenmenin başkalarına bağımlı olmaktan uzaklaşıp seçimlerinizi özgür ce yapmanın mükafatı oldukça büyük olacak sizler için. Çalışma hayatınızın fazlası ile önem kazanacağı bu ay içinde her zamankinden biraz daha yüksek bir tempo yorucu olacak olsa da kazanımlarınız kariyer açısından oldukça dikkat çekici olacak.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı, Finansal konularda beklemediğiniz kişilerden zarar görebileceğiniz konusunda dikkatli olmanız için uyarıcı enerjileri barındırmakta. Güven size pahalıya patlayabilir. Yay Dolunay’ının enerjisi ile kime güvenip kiminle bağlarınızı maddi manevi kesmeniz gerektiğini fark edecek ve kararlı bir şekilde belirleyeceksiniz. Bu enerji ile aşk hayatınız da önem kazanacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde beklenmedik bir şekilde karşınıza çıkacak yaşam enerjinizi pozitif yönde değiştirecek biri ile hayat arkadaşlığına merhaba diyebilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda planlarınızı devreye sokmanız için ruhunuzun güçlü yönlerini ortaya koymanıza yardımcı olacak. Bu hafta arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz özellikle borç alacak meseleleri yüzünden zorlanabilir kıramadığınız bir arkadaşınıza kefil olmanın sorumluluğunu almak mecburiyetinde kalabilirsiniz dikkatli davranın. Merhametiniz başınızı ağrıtmasın. Eski dostlarınız aracılığı yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilir. Siz yeter ki girişimci davranın ve olağan ünüstü güçlü olan sezgilerinize güvenerek ilerleyin. İş ve eğitim hayatınızda yaşanacak bu olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi çok daha güçlü bir hale getirecek. Evli ve ilişkisinde sorunlar olan Balık’lar anlayış bu hafta ilişkinizin gidişatını belirleyecektir.

9 Haziran da Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yay Dolunayı sizleri ilgilendiren ilgilendirmeyen pek çok konuda gereğinden fazla her şeyi öğrenme merakına büründürebilir ve bu durum karışmamanız konuşmamanız gereken konular da yaptıklarınız ya da söyledikleriniz yüzünden başınızı ağrıtacak durumlara neden olabilir. Dikkatli olun Ne diyor Hz. Ali söz senin ağzından çıkana kadar senin esirindir. Söz ağzından çıktıktan sonra sen sözün esirisin. Söylemini aklınıza getirin ve dilinizi tutun. Böylelikle iş ve özel yaşamınızda sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca Yay Dolunayı ve takip eden 2 gün boyunca sert ve ani hareketler yapmamaya özen gösterin. Arkadaşlarınız ya da yakınlarınızın özel yaşamları ile ilgili konularda bilmediğiniz yorumlarda bulunmamalı bildiklerinizi de ulu orta konuşmanın zararının size dokunacağını bilerek kendi hayatınız işiniz aşkınız için korkularınızı yenerek yeni bir şeyler yapmak hayatınızın bu alanlarını güzelleştirmek için neler yapabilirime odaklanmalısınız.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık